بازار عکس: وال استریت است تعجب اگر فدرال رزرو می تواند التیام coronavirus زده بازار سهام که فقط دیدم $4.3 تریلیون دلار ارزش نابودی بیش از گذشته 7 جلسه

تاریخی هفته برای بازار سهام به پایان رسید با یک بزرگ, چاق سوال: چه خواهد شد دولت و فدرال رزرو را در مورد شیوع کروناویروس که تهدید به تلفات طولانی ترین در حال اجرا bull بازار در رکورد ؟

عفونی, بیماری COVID-19 که بنا به گزارش سرچشمه در ووهان چین در اواخر سال گذشته رسیده ویروسی نسبت این هفته در وال استریت — و به معنای واقعی کلمه در سراسر جهان است.

موارد این بیماری ثابت در چین اما گسترش آن در خارج از کشور به حدود 60 کشور در مجموع چیزی است که ممکن است واقعا تزریق ناآرامی به بازار — مشاهده FactSet نمودار:

حدود 84,000 موارد پدید آمده اند و تقریبا از 2900 نفر فوت کرده اند با چندین کشور گزارش اول خود را بروز COVID-19 از جمله برزیل و گرجستان نیوزیلند و نروژ است. ایالات متحده آمریکا روز شنبه گزارش داد که اولین مرگ در ایالت واشنگتن.

در یک قطعه نظر در ژورنال پزشکی نیوانگلند در روز جمعه شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت گفت: شیوع بیماری می تواند یک بار در یک قرن همه گیر. “داده ها تا کنون نشان می دهد که این ویروس در یک مورد مرگ و میر در معرض خطر حدود 1%; این رای را چند بار شدید تر از معمولی آنفلوانزای فصلی قرار دادن آن در جایی بین 1957 پاندمی آنفلوانزا (0.6%) و 1918 پاندمی آنفلوانزا (2%),” او نوشت و اضافه کرد که بیل و ملیندا گیتس مرتکب شده است منابع قابل توجهی به جلوگیری از این بیماری است.

بررسی کنید: چگونه در بازار سهام انجام شده است در گذشته شیوع بیماری های ویروسی به عنوان coronavirus به ایتالیا و ایران

آن عوامل را شاید فرستاده ریسک دارایی های مجازی به سقوط آزاد این هفته پس از بیشتر دچار تحولات مربوط به این ویروس پس از در آغاز سال است.

این آسیب ساختاری به وال استریت را صعودی زنگار غیر قابل انکار است که میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.39%, S&P 500 SPX -0.82% و نزدک کامپوزیت COMP +0.01% رزرو بدترین هفتگی کاهش پس از بحران مالی 2008. هر سه سهام سنج کاهش یافت و به اصلاح خاک با قطره حداقل 10% از اخیر قله.

این آمار لزوما گرفتن شدت و سرعت حرکت در سهام که تا به حال تنها چند روز قبل از شده است با قرار دادن در اوج تمام وقت. در واقع بدتر از اوج بوده است و هیچ چیز کوتاه از نفس هایلایت شده توسط S&P 500 در سریع ترین اسلاید از یک رکورد نزدیک به اصلاح در تاریخ است.

همه بالغ بر جهانی بازارهای سهام باید از بین برود 7 تریلیون از سطح Feb. 19 هنگامی که S&P 500 بریده خود را ضبط و در بازار ایالات متحده به تنهایی دهکدهای از دست داد $4.3 تریلیون به گفته هوارد Silverblatt ارشد شاخص تحلیلگر در S&P Dow Jones شاخص.

بیش از 70 درصد از S&P 500 در حال حاضر در اصلاح خاک و یا بدتر. توسط یکی دیگر از اندازه گیری تنها دو شرکت به پایان رسید مثبت برای هفته در میان کل S&P 500: Regeneron داروسازی REGN, +3.00%, تا 10.3 درصد و تراشه سهام Qorvo Inc. QRVO, +6.10%, با بارگیری در این هفته به دست آوردن 2.4%.

در اینجا 10 بدترین وضعیت را در شاخص S&P 500 از این هفته با توجه به داو جونز در بازار داده:

نام شرکت هفته-به روزترین % تغییر
American Airlines Group Inc. آل, -7.52% -31.52
Flir Systems Inc. FLIR, -4.40% -27.52
Royal Caribbean Cruises Ltd. RCL, +4.43% -24.22
لینکلن ملی Corp. LNC, -4.90% -24.06
Alaska Air Group, Inc. ALK, -4.72% -22.88
دوون انرژی Corp. DVN, +3.64% -22.56
Occidental Petroleum Corp اکسی, +2.92% -22.27
Cimarex انرژی شرکت. XEC, +7.83% -22.22
Unum گروه UNM, -2.55% -22.22
MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی MGM -3.76% -21.76

جزئیات: در حال سهام رهبری برای یک خرس بازار ؟ در اینجا تا چه حد آنها را به سقوط به عنوان coronavirus سوخت فروش همچنان ادامه دارد

اضافی کاهش نرخ? در حال حاضر ؟

گزارش اواخر جمعه توسط واشنگتن پست نشان می دهد که برگ برنده دولت ممکن است بحث در مورد راه هایی برای جلوگیری از آسیب بیشتر به بازار و جلوگیری از تلفظ رکود در اقتصاد داخلی است. پیشنهادات این گزارش شامل اقدامات مالی مانند هدفمند کاهش مالیات و دیگر اقدامات اضطراری.

رئیس جمهور تهمت که CNBC گزارش شده است تکیه این هفته فدرال رزرو به مداخله برای کمک به مقابله با امکان خرید اینترنتی از گسترش coronavirus را به صراحت در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی گفت: تغذیه باید یک رهبر به جای پیرو در هدف کاهش میزان وام دهی در پاسخ به شیوع بیماری.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب به اشاره به بازار سهام به عنوان یک پروکسی برای موفقیت مالی از دولت و اقتصاد اشاره کرد که بازار “را همه می آیند.”

رئیس بانک فدرال جروم پاول در ظهر جمعه تحویل نادر ریزی بیانیه ای گفت که این ویروس مطرح شده یک “تحول خطر” و تصریح کرد که او از نزدیک نظارت بر شیوع بیماری که شرکت کنندگان در بازار در زمان به عنوان یادآوری میکند که بانک مرکزی ممکن است آماده برای کاهش نرخ بیشتر از زمان 1.50%-به-1.75% دامنه. بازارهای در حال قیمت گذاری در دو بانک فدرال نرخ کاهش در سال جاری با 10 سال خزانه TMUBMUSD10Y, +0.00% عملکرد است که حرکت مخالف به قیمت پایان روز جمعه در یک رکورد کم 1.127%.

یکی سابق بانک فدرال فرماندار کوین ورش استدلال در یک op-ed در وال استریت ژورنال که بانک مرکزی باید “اقدام فوری” و به طور مشترک کاهش نرخ بهره.

ورش نامزد برای ریاست فدرال رزرو که تهمت تصمیم گرفتند به تمدید مدت جانت یلن و انتخاب پاول به عنوان جایگزینی. ورش تهمت گفت: پس از آن باید لابی سخت تر برای موقعیت.

رویترز نیز روز جمعه گزارش داد که بانکهای مرکزی ممکن است تمایل به لگد کردن تلاش ها اگر نه هماهنگ حرکت می کند برای کمک به جلوگیری از رود مشکلات از گسترش این بیماری است.

اما در این مرحله چقدر کمک می های اضافی کاهش نرخ واقعا ارائه می دهد؟’

سیما شاه, اصلی سرمایه گذاران جهانی

چه چیزی باعث این بیماری همه گیر منحصر به فرد برای بازارهای مالی است که منجر به تار و مار رانده شده توسط یک رویداد است که غیرمالی در طبیعت و سخت به ترکیب به مدل های مالی.

چگونه می توانم شما را حل یک مشکل مانند یک ویروس است ؟

بلایای طبیعی یک احساس قطعیت و تجارت جنگ ممکن است در نهایت حل و فصل شود اما coronavirus پتانسیل برای ارائه ماندگار اختلال در زنجیره تامین. به فکر بازار شده بود فرسایش چند ماه پیش در مورد یک دیماه تعرفه درگیری میان چین و ایالات متحده

“مهم نیست که چقدر فدرال رزرو نرخ بهره را کاهش میدهد و باعث تحریک تقاضای مصرف کننده آن را نمی تواند از بین بردن نیاز به قرنطینه و موانع سفر به دستگیری گسترش عفونت” نوشت: Seema شاه استراتژیست ارشد در اصل سرمایه گذاران جهانی در جمعه پست وبلاگ.

مشخص نیست که بانک مرکزی می تواند در ارائه محرک لازم برای تلقیح بازارهای مالی در برابر ترس از یک بیماری عفونی است که می تواند مانع رشد و که در حال حاضر به طور چین دومین اقتصاد بزرگ در جهان است.

گزارش از پکن روز شنبه به وقت محلی نشان داد که این کشور فعالیت های تولیدی در ماه فوریه کاهش یافت و به رکورد پایین. این مقام رسمی شاخص مدیران خرید بخش تولید سقوط به 35.7 از 50 ماه گذشته. هر مطلب زیر 50 سیگنال های پیمانکاری شرایط. جدا خواندن در خدمات نیز کاهش یافت و به رکورد پایین ضربه 29.6 در مقایسه با 54.1 در ماه ژانویه است.

“جنبش و فعالیت محدود در چین و چین در مرکز بسیاری از بحرانی جهانی زنجیره تامین” نوشت: کتی نیکسون رئیس سرمایه گذاری افسر در شمال اعتماد مدیریت ثروت در دوشنبه پژوهش توجه داشته باشید قبل از این داده ها منتشر شد.

جزئیات: Coronavirus ارائه خواهد شد ‘عرضه شوک” که بانک مرکزی نمی تواند ثابت

“تحقیقات نشان می دهد که حتی امروز حدود دو سوم از کارخانه ها در چین هنوز هم عامل به درستی فاقد منابع و نیروی کار” او گفت:.

در نهایت “فوری ترین تاثیر رو به رشد گسترش coronavirus است بر احساسات: مردم در حال, ترس,” او گفت:.

اما از آن است که تاثیر اقتصادی که سرمایه گذاران در حال مبارزه برای محاسبه. اما آن را دشوار است به پیش بینی یک بیماری همه گیر است که ممکن است همسترینگ اقتصادهای توسعه یافته برای یک undefined دوره است. تحلیلگران مورگان استنلی در روز جمعه این باورند که سه سناریو می تواند بازی را برای این بیماری همه گیر و بازار:

  • . مهار توسط مارس: شیوع ویروس موجود است در ماه مارس پایان کار و فعالیت تولیدی در چین عادی در اطراف اواسط تا اواخر ماه مارس محدود کردن این اختلال به سه ماهه اول این سال است. رشد جهانی به نرخهای سالانه 2.5 درصد در سه ماهه اول (از 2.9 درصد در سه ماهه چهارم سال 2019) اما بهبود معنی داری از سه ماهه دوم است.
  • . تنش جدید در جغرافیای: اختلال گسترش به سه ماهه دوم به عنوان موارد جدید در ادامه به افزایش در دیگر نقاط جهان قبل از اوج توسط ممکن است تا پایان. رشد جهانی به طور متوسط فقط سالانه 2.4 درصد در سال نیمه اول, اما میدارد تا از سه ماهه سوم ،
  • . تداوم به سه ماهه سوم: افزایش خطر رکود اقتصادی. این ویروس همچنان به گسترش به سه ماهه سوم شامل همه بزرگ اقتصاد. چین چهره های تازه ای در افزایش موارد جدید آن را به عنوان ری استارت تولید. اختلال در ادامه به سه ماهه سوم. رشد جهانی باقی می ماند ضعیف بین اول و سوم و چهارم. تمدید اختلال به ارمغان می آورد و خطر آسیب به سودآوری شرکت و افزایش شرکت های بزرگ ریسک های اعتباری.

در حال حاضر حق شفعه محدودیت در سفر در حال وقوع در آمریکا در واقع تعدادی از شرکت ها در حال ارائه مشاوره به کارکنان به تسلیم و محدود کردن انواع خاصی از سفر هر دو حرفه ای و شخصا.

وال استریت ژورنال: چگونه به آماده شدن برای coronavirus

بانک مرکزی نمی تواند, برخی از استراتژیستها و اقتصاددانان استدلال می کنند, درمان اقتصاد است که در حال کاهش با توجه به شیوع بیماری های ویروسی.

“این قطعا را نمی خواهد بیش از حد منفی تر اطلاعات اقتصادی و عفونت اخبار درنگ تغذیه به ارائه نرخ بهره بازار است که شفاعت برای. اما در این مرحله چقدر کمک می های اضافی کاهش نرخ واقعا ارائه می دهد؟” شاه تعجب است.

که ممکن است توضیح دهد که چرا پاول نظرات در روز جمعه ارائه شده تنها سرد راحتی برای سرمایه گذاران لرزاند توسط بیماری و ناتوانی خود را برای پیش بینی.

نتیجه این است که این رکود ممکن است بیش از فقط یک باغ-انواع اصلاح و احتمالا می تواند یک رکود است که می تواند به ارسال و سهام به بازار خرس پایان دادن به طولانی bull run است که در آن 12 سال برخی از تحلیلگران پیش بینی است. آن را سخت به درک با مشاغل بازار شده است که برجسته و بخش های دیگر اقتصاد شده اند که زمزمه همراه است.

در هر صورت اخیر اسلاید در بازار است سخت تر شرایط مالی توسط یک اندازه گیری با توجه به اقتصاد آکسفورد نشان می دهد که یکی از شاخص استرس در بازار است که در بالاترین سطح خود از قبل از پاول و شرکت سوار بر یک سری از سه چهارم درصد نقطه کاهش نرخ در سال 2019:

MarketWatch شادی Wiltermuth گزارش داد که ترک ها در واقع شروع به شکل نظری-درجه بدهی یا “آشغال اوراق قرضه” دیدن اعتباری گسترش شکاف با 100 واحد پایه. بدهی گسترش است نشانه ای از بحرانی روحیه و افزایش هزینه ها در یک منطقه کلیدی از بودجه برای شرکت های بزرگ. انرژی قرضه گرفته اند فشار از درد به عنوان نفت خام-قیمت نفت CL00, +1.12% شده اند یکی از اصلی تلفات از شیوع کروناویروس چرا که سرمایه گذاران می ترسند که تقاضا برای نفت خام می تواند صدمه دیده از این بیماری همه گیر.

اقتصاد آکسفورد, پیش بینی است که ایالات متحده در توسعه اقتصادی صدمه دیده خواهد شد اگر coronavirus طبقه بندی شده به عنوان یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی است.

این شرکت بر پایه برآورد خواهد شد از ویژگی های 2020 رشد تولید ناخالص داخلی در ایالات متحده در حدود 1.4 درصد و پس از سه ماهه اول رشد نزدیک به صفر. “سه ماهه دوم نیز به احتمال زیاد به باقی می ماند بدون زرق و برق در 1.3%” نوشت ارشد ایالات متحده اقتصاددان در لیدیا Boussour — نگاه کنید به نمودار:

“مقاطعه [در] امکان coronavirus مستند در ایالات متحده اعتقاد ما بر این خطرات به شدت اریب به حرکت نزولی,” او نوشت.

نوسانات را افزایش

بازارهای بودند قطعا تجارت به عنوان اگر خطرات شدند اریب پایین تر است. سرمایه گذاران گفت که این اقدام مشخصه یک بازار است که فروش با به اصطلاح پناهگاه امن دارایی مانند طلا ریخته یکسره کنار سهام.

یک دلیل برای این عمل معامله شده است انطباق افسران سفت کردن کمر در معاملات مغازه ها و سرمایه گذاران را وادار به اتخاذ خنثی تر موقعیت های نه بلند و نه کوتاه به عنوان فروش تشدید در هفته دوم نیم و تغییر توازن سرمایه گذار اوراق بهادار.

“من فکر می کنم ما رفته ام از د-خطر به د پرفروش” پیتر Tchir سر از استراتژی کلان در آکادمی اوراق بهادار گفت: MarketWatch در ظهر روز جمعه. “مردم گفته خود را به کاهش موقعیت اندازه: ‘بیایید فقط قطع بلند و کوتاه,’ ” او توضیح داد.

برخی از این اقدام ممکن است توضیح دهد که چرا طلا GCJ20, +1.31% رانده شد به بدترین حالت خود را روزانه از دست دادن در هفت سال حتی به عنوان بازار سهام که معمولا حرکت در جهت مخالف شمش بریده شده آن بدترین هفته در 12 سال. سرمایه گذاران همچنین ممکن است مجبور به فروش طلا که در حال حاضر قدرتمند در اجرا تا قبل از این فروش برای دیدار با حاشیه تماس برخی از استراتژیست های این باورند.

ضعف در این ارتباط Tchir گفت: در حال امضا از ویژگی های یک بازار است که در انهدام یک مد دیدنی و جذاب. که شامل قبلا مورد ضرب و شتم پایین سهام مانند خدمات مسافرتی و حتی تفریحی از جمله مشاورین Inc. سفر +3.21%, رزرو Holdings, Inc. BKNG, +2.16%, Royal Caribbean Cruises Ltd. RCL, +4.43%, نروژی کروز خط Holdings Ltd. NCLH, +7.25% و Royal Caribbean Cruises Ltd. RCL, +4.43%, که زمانی که آنها باید به در شیوع سناریو.

کنجکاو حرکات نیز با افزایش نوسانات با Cboe Volatility Index VIX +2.43%, سنج از انتظار نوسانات پریدن به 40.11 آن loftiest نزدیک از ماه اوت سال 2015 با توجه به FactSet داده است.

در معاملات امروز از نظر شاخص Nasdaq Composite که به پایان رسید و روز جمعه جلسه معاملاتی فقط یک مو به قلمرو مثبت برای مثال تا به حال شده به میزان 3.5% قبلا در این جلسه تا انجام آن بیشترین برگشتی از سال 2008 با توجه به داو جونز در بازار داده است.

خیره کننده حرکت می کند به احتمال زیاد نشان می دهد که بازار ممکن است نزدیک شدن به اصطلاح پایین و یا به سادگی قادر به پیدا کردن خرید در این محیط. اما که در آن همه چیز پایه حدس و گمان است.

معامله گران گفت که بخش عمده ای از تجارت نیست احساس دست پاچگی اما اشاره کرد که نوسانات دنیا از شیوع ویروس های مختلف متغیر برای سرمایه گذاران به محاسبه.

هنگامی که همه چیز در سطح است ؟

Jason کاتز یک UBS مدیر ارشد و مدیر نمونه کارها ممکن است قرار داده و آن را بهترین: “ما نمی نیاز به یک کاهش نرخ; ما نیاز به یک واکسن” او گفت: در CNBC. “و تنها درمان [بازار] زمان است.”

کاتز گفت: ارائه مشاوره به مشتریان خود را به استفاده از تعطیلات آخر هفته به “یک نفس عمیق” و گفت که اصلاحات در حال همتراز برای دوره حتی اگر این هفته احساس کمتر از حد نرمال است.

که به نوبه خود ممکن حکیم مشاوره حتی اگر برای برخی از, است که نفس عمیق بکشید ممکن است از طریق یک N95 ماسک ماسک.

اتمام CNBC تصویری زیر:

هفته پیش رو

در اینجا نحوه هفته پیش رو به نظر می رسد گذشته از coronavirus مربوط به تحولات روز جمعه گزارش اشتغال به احتمال زیاد اطلاعات مهم ترین نقطه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>