بازار عکس: ایالات متحده آتی سهام پس از افزایش اولیه افت نشان می دهد یک مکث در وال استریت زیان

سهام ایالات متحده بازار آتی بسیج از شیب اولیه تلفات اواخر روز شنبه نشان می دهد یک توقف به فروش هنگامی که در آغاز معاملات روز دوشنبه پس از بدترین هفته در وال استریت از سال 2008.

میانگین صنعتی داو جونز آتی YM00, +0.50% در ابتدا کاهش یافت و بیش از 300 امتیاز اما تثبیت شده و از گذشته تا بیش از 100 امتیاز. S&P 500 آتی ES00, +0.30% Nasdaq و Compoosite آتی NQ00, +0.30% در ابتدا کاهش یافت و بیش از 1.5% اما در گذشته در قلمرو مثبت.

سهام کاهش یافت و برای هفتمین مستقیم روز جمعه. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.39% ریختن 357.28 امتیاز یا 1.4% به حل و فصل در 25,409.36 در حالی که S&P 500 SPX -0.82% کاهش یافته است 24.54 امتیاز یا 0.8% پایان در 2,954.22. شاخص Nasdaq Composite COMP +0.01% به دست آورد کمتر از یک نقطه به نقطه پایان در 8,567.37.

جزئیات: وال استریت است تعجب اگر فدرال رزرو می تواند التیام coronavirus زده بازار سهام که فقط دیدم $4.3 تریلیون دلار ارزش نابودی بیش از گذشته 7 جلسه

هر سه شاخص کاهش یافت و به اصلاح خاک به طور گسترده ای به عنوان تعریف یک قطره از حداقل 10% اما بیش از 20 درصد از اوج اخیر به عنوان ترس از گسترش شیوع کروناویروس لرزاند سرمایه گذاران. این ویروس شروع به تاثیر جهانی تجارت و سفر و کاهش انتظارات در مورد درآمد و رشد اقتصادی است.

سازمان بهداشت جهانی است مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus خواست یکشنبه که بازارهای مالی جهانی آرام می شود. “ما نیاز به ادامه منطقی باشید. بی خردی کمک نمی کند. ما نیاز به مقابله با حقایق او گفت:” در یک رویداد در ریاض, عربستان سعودی.

که ممکن است آسان تر از انجام گفت. “هر حس تفکر منطقی به نظر می رسد به از دست رفته” استفان Innes, رئیس استراتژیست بازار در AxiCorp نوشت: در یادداشت یکشنبه. “کوتاه مدت بازار خواهد شد هدایت می شود تا چه حد ترس از coronavirus اسپرد احتمالا چگونه داده ها ایفا می کند. اما پس از رشد جهانی است استراحت در هزینه های مصرف کننده بیش از سال گذشته است. اگر مصرف کنندگان می ترسند (آیا منطقی است یا نه) بازار سقوط خواهد کرد.”

در آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر خواست آرامش خود را به عنوان آنها به دنبال اطمینان دادن به آمریکا به عنوان بیشتر موارد گزارش شده در سراسر کشور. پنس و آذر گفت: هزاران نفر از COVID-19 کیت تست شد و در حال توزیع به دولت و مقامات محلی با بیشتر به آمده است.

روز شنبه, ملت, اولین coronavirus مرگ گزارش شده در واشنگتن است.

اقتصادی جهانی تاثیر شیوع بیماری در حال حاضر دیده می شود. روز شنبه, داده های رسمی نشان داد چین کارخانه و nonfactory فعالیت های غرق به پایین ترین سطح خود در ماه فوریه به عنوان اقتصاد چین در تلاش برای از سرگیری تولید طبیعی زیر آتن با توجه به شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>