بازار عکس: طولانی ترین بازار گاو نر در تاریخ است که در مورد به نوبه خود 11 — می توانید از آن پیشی جستن coronavirus?

طولانی ترین بازار گاو نر در تاریخ ایالات متحده است به آمار نقطه عطف دیگری در روز دوشنبه. اما با نگرانی بیش از تاثیر اقتصادی گسترش COVID-19 ارسال عمده شاخص های سهام نیز به اصلاح خاک آن را هیچ جای تعجب است که سرمایه گذاران در حال بازجویی چقدر بیشتر آن را می توانید اجرا کنید.

“من تشخیص می دهم که بازارهای گاو نر نمی میرند از سن و…اما آن است که بسیار آشکار است که پیری بازارهای گاو نر بیشتر شکنندگی” جاناتان Treussard شریک در تحقیقات وابسته در یک مصاحبه تلفنی.

ترک پدید آمده قبل از هر کسی آگاه بود coronavirus تهدید Treussard گفت. علائم هشدار دهنده شامل قبلی وارونگی از منحنی عملکرد قابل پیشرو از رکود اقتصادی; تمدید استرس در مخزن بازار; افزایش در صد از بدهی های شرکت های بزرگ دارای فقط یک پله بالاتر از آشغال وضعیت; در طول تاریخ بالا سهام-بازار ارزیابی نسبت به تاریخ ایالات متحده و در حال توسعه و بازارهای در حال ظهور و عدم اطمینان بیش از 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

و در حالی که هیچ کس نمی تواند با اطمینان پیش بینی زمانی که گاو در بازار به پایان خواهد آمد, آن مهم است که سرمایه گذاران می دانیم که کسانی که زمینه آسیب پذیری باعث می شود آن را مشکل تر برای بازار گاو نر برای غلبه بر چالش ها بدون در نظر گرفتن که در آن تهدید می آید از آن را به عنوان مسن تر رشد می کند, او گفت:.

تولدت مبارک ؟

فعلی بازار گاو نر است که قطعا پیری — حداقل با توجه به متداول ترین دوستیابی روش که نشانه آغاز bull run در مارس 9, 2009 بسته شدن پایین برای S&P 500 SPX -1.70% در طول بازار خرس که همراه بدترین مالی جهانی فاجعه پس از رکود بزرگ. از شروع بازار گاو نر طریق مارس 5, S&P 500 به حال تحویل داده تجمعی بازگشت 462.1% با توجه به FactSet. (برای اطلاعات بیشتر در بحث در مورد چگونه برای اندازه گیری گاو و خرس بازارهای خواندن این آرشیو مقاله است.)

و همچنین به نظر می رسد شکننده است. S&P 500 وارد یک رکورد در فوریه. 19. جهانی فروش تا حد زیادی نسبت به نگرانی در مورد گسترش COVID-19 در خارج از چین و پتانسیل ضربه زدن به زنجیره تامین و اقتصاد جهانی را دیدم بزرگ کلاه معیار ورود اصلاح قلمرو تعریف شده به عنوان یک قطره از 10% — فقط در شش معاملات روز. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.98% و نزدک COMP -1.86% همچنین سقوط به اصلاح خاک در فوریه. 28.

سهام شاهد فرار تجارت طی هفته گذشته. سهام به شدت کاهش یافت اما افت ارزش کاهش به خوبی به پایان خاموش جلسه پایین و در قلمرو مثبت برای هفته. پس از همه, که, S&P 500 باقی می ماند پایین 12.2% از آن بالا تمام وقت پایان جمعه در 2,972.37. داو به پایان رسید و در 25,864.78, 12.5 درصد کمتر از رکورد خود را در حالی که نزدک کامپوزیت دارای عقب نشینی 12.7 درصد از اوج آن است.

در ضمن یک پرواز به ایمنی دیدم سرمایه گذاران شمع به Treasurys و سنتی دیگر پناهگاه های, تاکید نگرانی در مورد چشم انداز اقتصادی. عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, 0.767% سقوط 21.5 اساس امتیاز جمعه به پایان رسید در 0.709% ضربه پایین تمام وقت آن را به عنوان شاهد بزرگترین هفتگی سقوط از دسامبر 2008. بازده سقوط به عنوان بدهی افزایش قیمت.

دیدار با خرس ؟

برای سهام, سقوط 20 ٪ از قله خواهد علامت پایان بازار گاو نر و دیدار به طور گسترده ای تعریف بازار داشته باشد. برای S&P 500 که نیاز به اصلاح یا در زیر 2,708.92 در حالی که داو نیاز خواهد بود برای پایان دادن به در یا زیر 23,641.14 با توجه به داو جونز در بازار داده است. خرس-بازار آستانه نزدک می ایستد در 7,853.74.

جریان اصلاح است که به سختی اولین و نه تا کنون عمیقترین از این بازار گاو نر. Pullbacks در سال 2011 و در اواخر سال 2018 دیدم S&P 500 عقب نشینی بیش از 19 درصد از آن قبلی اوج قرار دادن شاخص در یک شارب پایان دادن به گاو نر, اجرا قبل از دوره نقاهت به فشار به ارتفاعات جدید.

صعودی سرمایه گذاران و تحلیلگران استدلال می کنند که زمان به عقب برگشت تا حد زیادی یک واکنش افراطی به تهدید ناشی از COVID-19. در حالی که عدم اطمینان فراوانی بر چگونگی شیوع این بیماری را گسترش و آن در کوتاه مدت تاثیر بر زنجیره تامین و رشد اساسی اصول اقتصادی حداقل در ایالات متحده باقی می ماند جامد گفتند.

انعطاف پذیری دست نخورده ؟

در حالی که فروش منعکس شده است ترس که یک coronavirus الهام گرفته از رکود خواهد دندانه درآمد “مورد پایگاه ما است که ما را به شکل V بازیابی” پس از وقوع اببس گفت: Kristina هوپر رئیس بازار جهانی استراتژیست در Invesco در یک مصاحبه تلفنی.

در ضمن فدرال رزرو تصمیم به تحویل اضطراری کاهش نرخ در 3 مارس تأکید تعهد توسط بانک مرکزی برای حفظ looser شرایط مالی که حداقل باید یک امتیاز مثبت برای ریسک دارایی های, او گفت:.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از دامنه را برای کوتاه مدت نوسانات, اما و پتانسیل برای عمیق تر در کوتاه مدت زیان او گفت:. در واقع ممکن است سهام می تواند تکمیل عقب نشینی از 20% و یا بیشتر و آشنایی با ویژگی های تعریف بازار داشته باشد. اما او استدلال سهام که به احتمال زیاد هنوز هم باقی می ماند در یک “سکولار” بازار گاو نر که تحلیلگران تعریف به عنوان یک دراز مدت افزایش قیمت دارایی ها ماندگار یک دهه یا بیشتر وجود گاه به گاه خرس-بازار رکود.

خرید شیب?

منتقدان استدلال کرده اند که تهدید ناشی از شیوع کروناویروس می تواند شکستن بلندمدت بازار پویا است که دیده می شود سرمایه گذاران پاداش برای خرید در بازار نرخهای پایین. آنها ادعا می کنند که پتانسیل عرضه شوک از بسته شدن کارخانه ها و محدود برنامه سفر نمی توان به راحتی مقابله با شل تر سیاست های پولی و یا حتی برخی از انواع سیاست های مالی.

داده های بالا سهام ایالات متحده ارزیابی ویژه برای highflying رشد سهام و سرمایه گذاران باید در نظر ایجاد توازن نسبت به بازده بالاتر در ایالات متحده و بین المللی ارزش سهام Treussard گفت. عدم قطعیت در اطراف شیوع کروناویروس به معنی سرمایه گذاران به احتمال زیاد خواهد بود راحت تر و بیشتر با تکیه بر ارزش ذاتی و سود سهام توزیع شد.

در همین حال شیوع و پاسخ آن به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به مجموعه ای از تن در هفته پیش رو است.

که کانون توجه قرار دادن در بانک مرکزی اروپا که سیاست گذاران دیدار در روز پنج شنبه.

با نرخ در حال حاضر در قلمرو منفی و بانک مرکزی اروپا خرید اوراق قرضه برنامه در حال حاضر پشت در راه بانک مرکزی دیده می شود با نسبتا کمی اتاق را برای مانور.

اگر آن را به اصلی و محوری خواهد بود به احتمال زیاد از طریق افزایش QE خرید و بالقوه دیگر اقدامات (مانند شروع یک بحث در مورد گنجاندن دارایی های دیگر و/یا خرید محدودیت)” نوشت: تحلیلگران در بازارهای سرمایه RBC. “کوچک کاهش نرخ می باشد یک نقطه از بحث برای شورای حکام اما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>