بازار عکس: بازار سهام در خلوت از سوابق; ژانویه رشد کار soars بالاتر از انتظارات

سهام ایالات متحده کاهش یافت و در شروع تجارت روز شنبه یک جلسه پس از هر سه معیار شاخص به پایان رسید و در سوابق به عنوان بازارهای تجزیه ژانویه شغل گزارش که بیش از اقتصاددانان انتظارات.

همچنین سرمایه گذاران رادار بودند تلاش برای جلوگیری از حرکت سریع coronavirus میان یک هفته پر مشغله از شرکت ها گزارش های سه ماهه.

چگونه عمده معیار مراتب?

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت DJIA, -0.64% 161 امتیاز یا 0.5% در 29,221 در حالی که S&P 500 شاخص SPX -0.33% ریختن 13 امتیاز و یا 0.4% در 3,332. شاخص Nasdaq Composite COMP -0.30% عقب نشینی 48 امتیاز و یا 0.5% به 9,524.

عدالت معیار هنوز هم در سرعت قابل ملاحظه هفتگی شاخص های داو تا 3.3% برای هفته های S&P 500 شاخص پیشرفت 3.2 درصد و نزدک به دست آوردن 4.9%.

چه رانندگی بازار ؟

اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 225,000 شغل در ژانویه خوب بالا 165,000 شغل انتظار اقتصاددانان نظرسنجی MarketWatch در حالی که نرخ بیکاری اندکی افزایش پیدا کردند به 3.6 درصد به عنوان سهم آمریکایی ها در نیروی کار افزایش 0.2 درصد است.

سهام کمتر بود اما پس از یک هفته از تهاجمی سود که دیدم بازارهای پاک کردن ضرر و زیان و بریدن از همه زمان اوج آن رانده شدند با نگرانی از شیوع کروناویروس.

دستمزد 0.2% گذشته در مقابل انتظارات 0.3% افزایش یابد. سال بیش از سال درآمد به دست آورده اند 3.1% از یک postrecession اوج 3.4% در ماه فوریه است.

“در ماه ژانویه بهتر از حد انتظار گزارش اشتغال است که به خوبی به پایان رسیده است که در آن, افزایش, اقتصادی, اعتماد به نفس فقط در هنگام coronavirus نگرانی کرده بود سرمایه گذاران سوال چشم انداز رشد اقتصادی’ با توجه به الک جوان مدیر عامل بازارهای جهانی پژوهش در FTSE راسل.

“که گفت: سقف خرید سهام پس از یک رالی که برخی از آنها شده است مبتنی بر امید به یک ماه ژوئن فدرال رزرو نرخ بهره که در حال حاضر به نظر می رسد بسیار بعید است” او اضافه شده است. از جمله سهام ممکن است واکنش مثبت در کوتاه مدت وی در ادامه بازار کار است.”

در ضمن چین ملی کمیسیون بهداشت در روز جمعه تایید کرد بیش از 31,000 موارد مرگبار pneumonialike ویروس در کشور با بیش از 630 مرگ و میر. این بیماری همچنین در ادامه به گسترش در خارج از کشور است.

بانک خلق چین تزريق 1.7 تریلیون یوان ($243.88 میلیارد دلار) نقدینگی به سیستم مالی برای جلوگیری از تاثیر ووهان ویروس است که صدمه سفر و اقتصادی خروجی و دولت است و با توجه به محرک برای جلوگیری از هر گونه رکود با توجه به آسوشیتد پرس.

تحلیلگران تخمین می زنند که در چین تولید ناخالص داخلی خواهد شد به احتمال زیاد آهسته به 5% اما بسیاری از اثرات به احتمال زیاد به دفع پس از سه ماهه اول.

“Coronavirus شیوع خواهد شد به طور موقت و نه تغییر در دراز مدت بهبود اقتصاد چین گفت:” پان Gongsheng یک PBOC معاون فرماندار در, اخبار جلسه جمعه.

این بیماری ساخته شده است که برخی از سرمایه گذاران محتاط رهبری به آخر هفته.

“اما با بازار در حال حاضر در دفاعی راه اندازی پیش از تعطیلات آخر هفته ما می تواند بیشتر از فروش به عنوان سرمایه گذاران همچنان به پرچین آخر هفته در برابر خطر اضافی سرایت هشدار گسترش فراتر از [آسیا] مرز” نوشته استفان Innes, رئیس استراتژیست بازار در AxiCorp در یک توجه داشته باشید.

سرمایه گذاران نیز ممکن است دیده بان برای یک گزارش در تجارت عمده فروشی در ساعت 10 صبح و اعتبار مصرف کننده در 3 p. m.

که سهام در تمرکز ؟
  • Canada Goose Holdings Inc.’s ایالات متحده ذکر شده است سهام GOOS, -5.41% بودند به شدت پایین به عنوان آن گفت: coronavirus تا به حال یک “مواد تاثیر منفی.”
  • سهام AbbVie Inc. ABBV, +5.00% رز پس از داروسازی ضرب و شتم درآمد انتظارات.
  • وانت پدر و مادر VF پارسیان. سهام VFC, -0.90% ریزش جمعه پس از شرکت گفت: آن بسته شده است حدود 60 درصد از فروشگاه های آن در چین است.
  • Fidelity National Financial FNF, -6.42% جمعه اعلام کرد یک معامله به خرید بیمه گر FGL منابع FG +0.08% در یک معامله به ارزش $2.7 میلیارد دلار است.
  • سهام کردیت سوئیس CSGN, -0.23% CS -0.38% کاهش یافت و در پی استعفای مدیر عامل Tidjane تیام.
  • EBay Inc. سهام EBAY -3.39% کاهش پس از Intercontinental Exchange, Inc. یخ +3.75% گفت که آن را دیگر به دنبال به دست آوردن این شرکت است.
  • Madison Square Garden MSG +2.68% دیدم آن سهام افزایش قبل از زنگ پس از آن ضرب و شتم سه ماهه چهارم درآمد تخمین می زند.
چگونه دیگر بازارهای معاملاتی ؟

سرمایه گذاران مناقصه تا اوراق قرضه دولتی با عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, -2.95% پایین حدود 6 واحد درصد به 1.58%. قیمت اوراق قرضه حرکت معکوس به بازده.

قیمت نفت در حال کاهش است. قیمت هر بشکه نفت وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه مارس CLH20, -0.51% سقوط 61 سنت یا 1.2 ٪ به $50.34 در بورس نیویورک. در فلزات گرانبها, طلا, برای مارس GCJ20, +0.08% افزایش 4 دلار به حدود 1573.90 هر اونس در Comex.

دلار آمریکا DXY, -0.03% به دست آورد 0.1% نسبت به سبدی از شش تجاری همسالان.

در اروپا سهام در حال عقب نشینی بودند با شاخص Stoxx Europe 600 0.5%.

در آسیا یک شبه سهام معامله شده مخلوط می شوند. چین CSI 300 000300, +0.00% عملا بدون تغییر در حالی که ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن NIK, -0.19% از دست 0.2% و هانگ سنگ در هنگ کنگ HSI, -0.33% از دست 0.3%

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>