بازار عکس: آتی سهام نزول پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد بان کی مون در آمریکا و اروپا سفر

سهام ایالات متحده در معاملات آتی کاهش یافت و اواخر روز چهارشنبه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را خطاب به ملت پس از دیگری شیب دار فروش در وال استریت جامعی که بیش از یک دهه بازار گاو نر برای داو.

رئیس جمهور صحبت می کرد زنده از دفتر بیضی در 9 p. m. و برنامه های دقیق در مورد چگونه دولت است که پرداختن به گسترش شیوع کروناویروس از جمله اقتصادی و برنامه. مهمترین تهمت گفت: همه سفر بین ایالات متحده و اروپا خواهد بود معلق برای 30 روز جمعه آغاز.

چه بازار انجام شده است ؟

میانگین صنعتی داو جونز آتی YMH20, -2.53% در مورد قبل از آدرس اما سقوط بیش از 500 امتیاز و یا 2 ٪ بلافاصله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد در حالی که S&P 500 آتی ESH20, -2.43% و Nasdaq-100 آتی NQH20, -2.36% کاهش یافت و در حدود 2% به عنوان به خوبی.

قبلا داو DJIA, -5.86% سقوط 1,464.94 امتیاز و یا 5.9 درصد در 23,553.22 مارک یک خرس در بازار به طور گسترده ای به عنوان تعریف یک قطره از حداقل 20% از های اخیر رکورد معاملات روزانه اوج. به پایان رسید که آبی تراشه سنج 11-سال گاو-بازار اجرا شود.

جزئیات: داو فقط سقوط به یک خرس بازار — در اینجا چگونه آن رکود گذشته به طور متوسط

S&P 500 SPX -4.89% سقوط 140.85 امتیاز یا 4.9 درصد در 2,741.38. شاخص Nasdaq Composite COMP -4.70% سقوط 392.20 امتیاز یا 4.7% به پایان در 7,952.05.

خرس-بازار شماره loomed برای این دو شاخص را به عنوان به خوبی. S&P 500 را به بازار خرس اگر آن را می بندد 2,708.92 — کمی بیش از 32 امتیاز — در حالی که نزدک را انجام دهد پس اگر آن را می بندد تحت 7,853.74 حدود 98 امتیاز کمتر از دوشنبه است.

چه در حال رانندگی بود بازار ؟

معاملات آتی شد خاموش جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس, اما شروع به سقوط او پس از اعلام تعلیق سفر. تهمت نیز وعده کمک مالی “برای کارگران که بیمار قرنطینه و یا مراقبت از دیگران با توجه به کوروناویروس.”

رئیس جمهور همچنین گفت: مدیریت کسب و کار کوچک را اضطراری وام های کم بهره و در دسترس برای تحت تاثیر قرار کسب و کار گفت: تاخیر در پرداخت مالیات برای برخی افراد و شرکت ها برای سه ماه.

سهام کاهش یافت و روز شنبه پس از وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت قوی اقتصادی و برنامه ریزی را در حالی که برای دریافت از طریق کنگره در حالی که او مورد حمایت برنامه ای برای کمک به کسب و کارهای کوچک. در کاپیتول هیل تهمت پیشنهاد برای کاهش مالیات حقوق و دستمزد مواجه شد با شک و تردید از هر دو طرف.

در همین حال سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه اعلام کرد coronavirus شیوع جهانی یک بیماری همه گیر به عنوان دولت از ایتالیا به کالیفرنیا اعمال ممنوعیت تجمعات عمومی در تلاش برای کند کردن روند بیماری را گسترش.

آنچه در حال تحلیلگران می گویند ؟

“حتی در بهترین سناریو آن را در زمان برای صرف برای بازگشت به حالت عادی” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان گفت: در یک توجه داشته باشید. “ما بصورتی پایدار و محکم باقی می ماند که پیگیر بهبود بازار نمی تواند شروع تا زمانی که تعداد موارد جدید به وضوح به اوج خود رسید اما این است که احتمالا چند هفته دور. در ضمن اعداد به احتمال زیاد خواهد شد قابل ملاحظه ای بدتر است.”

چه شد دیگر بازارهای معاملاتی ؟

پس از تندرست سه شنبه نفت خام کاهش یافت و دوباره چهارشنبه را برداشت و دوباره در اواخر تجارت الکترونیکی است. وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل مارس CLJ20, -2.21% گذشته بود تا 1% در $33.32 در هر بشکه رسید در حالی که ممکن است قیمت نفت خام برنت BRNK20, -1.87% این معیار جهانی بود, در مورد تخت در $35.84 در هر بشکه رسید.

در استرالیا, S&P/ASX 200 XJO, -2.09% کاهش یافت و به خرس-بازار خاک در طول چهار شنبه معاملات کاهش یافت و نزدیک به 2 درصد بیشتر زمانی که آن را بازگشایی پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>