بازار عکس: داو افزایش می یابد و برای دومین روز به عنوان درآمد تحت الشعاع قرار coronavirus نگرانی

سهام معامله شده بالاتر چهارشنبه به سرمایه گذاران waded از طریق یک سیل از شرکت ها گزارش های درآمدی بهتر از حد انتظار اعلام نتایج از blue-chip نام از جمله اپل داو و مک دونالد کمک به تحت الشعاع قرار دادن برخی از نگرانی های مربوط به شیوع کروناویروس.

آیا شاخص های عمده انجام شده است ؟

میانگین صنعتی داو جونز DJIA +0.53% افزایش 151 امتیاز یا 0.54% به 28,874 در حالی که S&P 500 شاخص SPX +0.41% به دست آورد 13 امتیاز و یا 0.4% به 3,289. شاخص Nasdaq Composite COMP +0.52% پیشرفته 45 امتیاز و یا 0.5% به 9,316.

داو در روز سه شنبه افزایش یافت 187.05 امتیاز یا 0.7% به پایان در 28,722.85 خوراکی پنج روز از دست دادن خط و گرفتن یک تکه از جلسه قبلی کاهش بود که شدیدترین یک روز پس از سقوط اکتبر. S&P 500 نیز که دچار بزرگترین آن یک روز رها از اکتبر روز دوشنبه افزایش یافت 32.61 امتیاز یا 1% را به پایان برساند در 3,276.24. شاخص Nasdaq Composite با در بسته 9,269.68 تا 130.37 امتیاز یا 1.4 درصد.

چه رانندگی بازار ؟

سهام شد و ساختمان در روز سه شنبه بهبود قابل توجهی پس از selloffs در روز جمعه و شنبه شد و موجب ترس از تاثیر اقتصادی گسترش coronavirus که در حال حاضر آلوده حداقل 5,327 مردم در چین که در آن مرگ و میر افزایش به 132.

مرتبط با: رشد تعداد شرکت های هواپیمایی لغو پروازها شامل گسترش جهانی coronavirus

سرمایه گذاران در بازارهای سهام ایالات متحده اما بیشتر متمرکز بر کشت تازه انتشار گزارش های درآمدی با داو قطعات Apple Inc. AAPL +2.87% و داو Inc. نظرسنجی +5.51% افزایش در پشت بهتر از حد انتظار گزارش درآمد.

ببینید: تحلیلگران تقسیم چقدر بیشتر ارزش سهام اپل می تواند صعود پس از فوران چاه نفت نتایج’

ارزش سهام اپل به دست آورده 3% به تجارت در یک رکورد پس از شرکت در گزارش دوم خود را-بهترین سه ماهه برای فروش آیفون در طول تاریخ این شرکت اواخر روز سه شنبه در حالی که سهام داو به دست آورد 4% پس از مواد علوم شرکت گزارش تعدیل سود و فروش است که کاهش کمتر از حد انتظار است.

“کسی که درباره یک پتانسیل جهانی همه گیر هنگامی که اپل گزارش نتایج که می خواهم ؟” نوشت: Paul Hickey از قرار دادی گروه سرمایه گذاری در یک شنبه صبح توجه داشته باشید. “با برخی از نسبتا مثبت اخبار (و یا فقدان واقعا خبر بد) مربوط به کروناویروس یک شبه جامد و گزارش های درآمدی از امثال AAPL و دیگران” S&P 500 در مسیر به پست سود جامد او اضافه شده است.

نتایج آمده در چه چیزی می تواند شلوغ ترین روز تنها از گزارش های درآمدی نجومی. نزدیک به 10 درصد از S&P 500 برنامه ریزی شده بود به گزارش روز شنبه از جمله چهار نفر از اعضای blue-chip میانگین صنعتی داو جونز. تا کنون نزدیک به 25 درصد از S&P 500 شرکت باید گزارش نتایج جستجو برای سه ماهه قبلی است. از این شرکت ها نزدیک به 72 درصد مورد ضرب و شتم تحلیلگر انتظارات FactSet داده ها را نشان می دهد.

در حالی که اپل و چند شرکت دیگر را به وضوح تحت تاثیر قرار سرمایه گذاران و فعالان بازار به دنبال گسترده تر تایید است که شرکت های آمریکایی می تواند به رشد درآمد به اندازه کافی قوی در این سال برای توجیه نسبتا درآمد هر سهم برای ارزیابی شاخص S&P 500 در گفت ویلی Delwhiche سرمایه گذاری تحلیلگر در بیرد در یک مصاحبه.

“هنوز هم وجود دارد این عدم قطعیت در اطراف ویروس و اقتصاد جهانی” او گفت:. “ما تا به حال یک تجمع دیروز در بازار سهام اما اوراق قرضه و مس را تایید نمی کند آن را.”

تعداد موارد تایید شده از coronavirus افزایش به حدود 6000 با مرگ و میر در 132.

در خبری دیگر فدرال رزرو برگزار شد معیار وجوه بانک فدرال نرخ بهره ثابت در محدوده بین 1.5% و 1.75%. روز چهارشنبه به عنوان انتظار می رود گفت: اقتصاد باقی مانده در مسیر رشد متوسط. در یک مربوط به مرحله تغذیه مدیره انجام رای به لغو امتیاز آن می پردازد و بانک ها بیش از حد ذخایر پارک شده در بانک مرکزی, شناخته شده به عنوان IOER.

در داده های اقتصادی ایالات متحده آمریکا کسری تجاری افزایش 8.5 درصد در سه ماهه چهارم وزارت بازرگانی گفت.

انجمن ملی از Realtors گفت: شاخص فروش خانه در انتظار کاهش 4.9 درصد در ماه دسامبر از ماه قبل است.

که شرکت ها در تمرکز ؟

Boeing Co. BA +2.38% گزارش یک دست دادن برای سه ماهه چهارم و درآمد کاهش یافته است که در زیر تحلیلگر انتظارات در میان شرکت مبارزات مربوط به تمدید پایه آن 737 Max هواپیما. سهام افزایش 2.7 درصدی هر چند آنها از دست داده اند 7.2% در طول 3 ماه گذشته در مقابل یک 6.6 درصد افزایش برای داو.

مک دونالد Corp. MCD, +1.96% روز چهارشنبه گزارش سه ماهه چهارم سود و درآمد است که ضرب و شتم ، سهام افزایش یافت 1.7%.

سهام تراشه ساز Advanced Micro Devices, Inc. AMD -6.25% شد پایین 6.7%. AMD اواخر روز سه شنبه ارائه یک چشم انداز بود که ضعیف تر از تحلیلگران وال استریت انتظار داشتند در حالی که اطلاعات-مرکز فروش نا امید کرد.

سهام سایت حراج آنلاین eBay Inc. EBAY -3.98% کاهش 3 درصد است. این شرکت اواخر روز سه شنبه گزارش سه ماهه چهارم درآمد که ضرب و شتم پیش بینی اجماع اما ارائه ضعیف سه ماهه اول درآمد راهنمایی.

قهوه-زنجیره ای استارباکس Corp. SBUX, -1.67% اواخر روز سه شنبه در صدر پیش بینی های مالی خود را با سه ماهه اول درآمد و به نام فصل تعطیلات خود را “یکی از قویترین” در تاریخ آن است. اما آن را نیز هشدار داده است که چین شیوع کروناویروس شد به احتمال زیاد به ضربه و خط پایین خود را در این سال است. سهام کاهش یافته است 3%

Victoria Secret پدر و مادر L Brands, Inc. پوند +11.87% است, بررسی استراتژیک, جایگزین برای, لباس زیر زنانه تجاری از جمله کامل یا جزئی فروش, به گزارش وال استریت ژورنال. L مارک های سهام افزایش یافت 9 درصد.

سهام General Electric Co. جنرال الکتریک +10.19% افزایش 10% پس از صنعتی کنگلومرا گزارش سه ماهه چهارم سود و درآمد است که در صدر انتظارات در حالی که آن درآمد چشم انداز زیر پیش بینی.

سهام AT&T Inc. T -3.67% T -3.67% خاموش بودند 3.5% پس از رسانه ای و ارتباطات از راه دور غول گزارش بهتر از حد انتظار سه ماهه چهارم درآمد اما سقوط کوتاه از پیش بینی در درآمد.

چگونه دیگر بازارهای معاملاتی ؟

در بازار اوراق قرضه عملکرد در 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, -2.86% کاهش 2 واحد به 1.62%.

قیمت نفت کاهش یافته و چهارشنبه از دولت آمریکا گزارش داده داخلی نفت خام موجودی ارسال شده بزرگتر از حد انتظار بارگیری در این هفته افزایش یابد. وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه مارس CLH20, -0.49% در بورس نیویورک کاهش یافت و 20 سنت یا با 0.4% کاهش به $53.28 در هر بشکه رسید.

قیمت طلا در معاملات آتی به پایان رسید با اندکی افزایش در روز چهارشنبه پس از آن برگزار زمین نزدیک است که به حل و فصل پس از ایالات متحده فدرال رزرو در سمت چپ آن معیار در کوتاه مدت نرخ بهره را تغییر نداد. مارس طلا GCG20, +0.18% شد در $1,569.90 دلار در هر اونس در معاملات الکترونیکی مدت کوتاهی پس از تغذیه بیانیه سیاست.

دلار آمریکا در لبه 0.1% بالاتر در برابر سبد ارزهای رقیب خود, با توجه به یخ شاخص دلار DXY, +0.07%.

شاخص های سهام اروپا نیز با شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +0.44% پایان 0.44% در 419.41.

در آسیا یک شبه سهام معامله شده مخلوط با بازارهای در چین بسته در فرمت قمری تعطیلات سال جدید تصویب به مقامات مقابله با اثرات ناشی از شیوع کروناویروس. در هنگ کنگ شاخص هانگ سنگ در HSI, -2.82% سقوط 2.8% در حالی که ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن NIK +0.71% به دست آورد 0.7%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>