بازار عکس: داو آتی افت 700 امتیاز به عنوان coronavirus گسترش جنبش در آوردن ترس از اقتصادی جهانی تاثیر

سهام ایالات متحده-شاخص های آتی به شدت کاهش یافت دوشنبه, پیوستن به جهانی حقوق صاحبان سهام فروش به عنوان گسترش COVID-19 مطرح نگران است که رشد اقتصاد جهانی می تواند یک ضربه.

آیا شاخص های عمده انجام شده است ؟

میانگین صنعتی داو جونز آتی YM00, -2.41% کاهش یافت و 730 امتیاز و یا 2.5% به 2 به 28,251 نشان می دهد شیب دار رها کردن زمانی که ایالات متحده شروع به لگد کردن. S&P 500 آتی ES00, -2.29% سقوط 79.80 امتیاز یا 2.4% به 3,259.50 و Nasdaq-100 آتی NQ00, -2.61% کاهش یافته است 269.25 امتیاز یا 2.8% به 9,188.75.

ببینید: 30 سهام داو در حال سقوط پیش از باز کردن چراغ توسط اپل

سهام کاهش یافت جمعه, ترک های عمده با زیان هفتگی. داو DJIA, -0.78% به پایان رسید این هفته پایین 1.4% در حالی که S&P 500 SPX -1.05% دیدم 1.3 درصد کاهش است. شاخص Nasdaq Composite COMP -1.79% ریختن 1.6%.

چه رانندگی بازار ؟

“تعداد تایید coronavirus موارد خارج از چین همچنان به تکثیر بیش از آخر هفته ارسال لرزد در سراسر بازارهای مالی به عنوان سرمایه گذاران را مجبور به ارزیابی مجدد خود را که تاثیر وقوع خواهد شد به احتمال زیاد در کوتاه مدت” گفت: Raffi Boyadjian ارشد تحلیل و سرمایه گذاری در, XM, در یک توجه داشته باشید.

مقامات در شمال ایتالیا لغو برخی از وقایع عمومی از جمله ونیز, کارناوال, در تلاش برای کاهش گسترش ویروس. ایتالیایی, مقامات گفت: آنها 152 موارد تایید شده ترین در هر کشوری خارج از آسیا است. بازارهای سهام اروپا به شدت کاهش یافت و در باز با FTSE MIB ایتالیا, شاخص I945, -4.61% افتادن بیش از 4 درصد.

کره جنوبی گزارش داد 70 بیشتر موارد و ایران گفت: مرگ و میر از شهر قم است 50.

روز شنبه صندوق بین المللی پول هشدار داد شیوع ویروس می تواند به کاهش رشد اقتصادی جهانی 0.1% در این سال و کشیدن چین رشد سالانه 0.4 درصد کمتر از ماه ژانویه برآورد.

“اقتصاد جهان با آن مواجه است روشن رکود و این رکود ممکن است تقویت شده توسط به اصطلاح coronavirus” وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire گفت: در یک G-20 دارایی در جلسه ای در عربستان سعودی با توجه به آسوشیتد پرس.

اما وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: هنوز خیلی زود به بگویید چگونه شیوع بیماری را تحت تاثیر قرار اقتصاد جهانی است. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به نیاز به سه یا چهار هفته برای دیدن چگونه این ویروس واکنش نشان می دهد تا زمانی که ما واقعا خوب داده های آماری,” او گفت: CNBC.

هنوز گسترش جهانی ویروس در بیماران با لینک کلیک کنید برای چین نشان می دهد “همه چیز در مورد به دریافت بسیار مشکل و شرایط بازار می تواند نمایی بدتر این هفته” استفان Innes ارشد بازار استراتژیست با AxiTrader نوشت: در یادداشت یکشنبه.

جزئیات: سهام تکنولوژی می تواند در آستانه یک خرس بازار هشدار می دهد که سرمایه گذار پس از فرار بزرگترین صندوق انجمن

کره جنوبی Kospi 180721, -3.87% غرق 3.8% در دوشنبه تجاری به این کشور رفت و در آماده باش برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 coronavirus. بیش از 760 نفر در کره جنوبی آلوده شده است با بسیاری از تشخیص های آینده در چند روز گذشته. جدید سطح هشدار دولت به این سازمان به منظور, مدارس تعطیل شود, توقف حمل و نقل عمومی و به قطع پروازها به مقصد و از کره جنوبی.

استرالیا S&P/ASX 200 XJO, -2.25% بسته 2.2 درصد سهام کاهش یافت و 1.6 درصد در هنگ کنگ HSI, -1.79%, هر چند شانگهای کامپوزیت SHCOMP, -0.28% از دست داده و فقط 0.2%. ژاپن Nikkei بسته است دوشنبه برای یک روز تعطیل است.

قیمت نفت خام کاهش یافت و همچنین با خام وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل مارس CLJ20, -3.80% و مارس قیمت نفت خام برنت BRNJ20, -3.97%, جهانی معیار هر یک از پایین بیش از 3 درصد است.

قیمت طلا GCJ20, +2.05% رسید و با 36 دلار در هر اونس است.

ببینید: چرا coronavirus شیوع ارائه تازه دوز از رکود ترس به بازار سهام

رئیس جمهور چین شی جینپینگ روز یکشنبه با اشاره به شیوع اخبار “گریم” اما گفت: اقدامات باید به اقتصاد چین دوباره رفتن از جمله بازگشایی کارخانه در کم خطر مناطق. کارشناسان پیش بینی به اندازه 1% کاهش در اقتصادی چین خروجی این سه ماهه با توجه به سخت قرنطينه که بسته شرکت ها و کارخانجات.

مقامات چینی دوباره گزارش شده کمتر از 1000 موارد جدید یکشنبه هر چند به طور کلی و در مجموع در سرزمین اصلی چین است که تقریبا 77,000 شما با بیش از 2400 مرگ و میر.

جزئیات: کسب و کارهای بزرگتر پروانه ها بیش از coronavirus و این خوب نیست برای اقتصاد

آنچه که در تقویم اقتصادی?

در تقویم اقتصادی این است که نور روز دوشنبه ژانویه خواندن شیکاگو فدرال رزرو بانک ملی فعالیت شاخص به دلیل در 8:30 صبح شرقی. کلیولند رئیس فدرال Loretta مستار برنامه ریزی شده است برای ارائه سخنرانی در 3 p. m. شرقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>