بازار فوق العاده: چرا منتقدان می گویند V شکل داو ارتجاعی بعید به تحقق

ایالات متحده بازار سهام ساختمان V شکل بهبود ؟ تاریخچه نشان می دهد سرمایه گذاران نباید بر روی آن حساب فقط رتبهدهی نشده است به گفته تحلیلگران.

سهام شدند و قرار دادن در یک تجمع چشمگیر این هفته با سود گره خورده به نشانه COVID-19 همه گیر ممکن است اوج در اروپا و شاید در شهر نیویورک مرکز جدید از شیوع بیماری است.

در حالی که سرمایه گذاران باید کمی و قابل مقایسه با تجربه در برخورد با اثر شیوع یک بیماری کشنده بازار سهام حرکت باقی می ماند در همراهی با گذشته بازار خرس تظاهرات معنای یک آزمون مجدد از مارس 23 پایین باقی می ماند و به راحتی قابل تصور امکان تحلیلگران گفت.

بازار خواهد شد به احتمال زیاد آسیب پذیر باقی می ماند “به هر چیزی که نمی خوراک گفتگو از چیزهایی که به طور مداوم بهبود و گفت:” ویکتوریا فرناندز رئیس استراتژیست بازار در هوستون مبتنی بر Crossmark جهانی سرمایه گذاری کرده است که حدود 4.3 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت.

فرناندز در یک مصاحبه تلفنی گفت که او نمی شود شگفت زده به بازار بازگشت و تست پایین در چند هفته آینده به طور بالقوه راه اندازی آنچه که او انتظار دارد بیشتر احتمال دارد به یک W شکل بازیابی برای سهام بیش از سه ماهه های آینده.

او انتظار دارد که بازار به ادامه به نوسانات روزانه در 2 ٪ تا 5 ٪ در محدوده زمانی که نوسانات ضمنی به عنوان اندازه گیری توسط Cboe Volatility Index VIX +2.89%, باقی می ماند بالا است. پس از افزایش بالاتر از 80 به عنوان سهام سقوط در اواخر مارس VIX منتقل شده پایین تر کاهش به 44.92 روز سه شنبه — اما هنوز هم به خوبی بالاتر از آن در دراز مدت دمای زیر 20.

بزرگ روزانه نوسانات دلسرد می تواند سرمایه گذاران از پریدن بازگشت به بازار است.

در حالی که این استدلال که بازار تمایل به پایین زمانی که این خبر هنوز قطعا منفی است و شایستگی فرناندز استدلال کرد که این آمار هنوز به منعکس شده در آمار اقتصادی. بازار است که بیشتر احتمال دارد به نشانه خود را از اساسی اعداد قرار دادن در پایین به عنوان نقاط داده ها مانند تولید ناخالص داخلی و موسسه مدیریت عرضه فعالیت های شاخص به شدت رو به زوال.

13 بازارهای خرس — یک عقب نشینی از حداقل 20% از اوج اخیر — از سال 1929 باید به طور متوسط 20 ماه در مدت یک 38.9% اوج-به-از طریق کاهش, اشاره, Darrel Cronk رئیس جمهور از ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه در جمعه توجه داشته باشید. معمولی بازار خرس ساخته شده است از سه مرحله, او گفت:.

اولین فاز از یک “آبشار” حرکت رو به پایین به عنوان شوک اولیه بازار بازدید. به 34 درصد سقوط از اوج تمام وقت به بازار خرس خاک در فوریه و مارس بیش از فقط 23 روز بود روزه کاهش آن قدر در رکورد Cronk گفت.

بازار به احتمال زیاد در مرحله دوم به او گفت که تمدید حرکت افقی که می توانید سهام مجدد و یا بیش اولیه کم است. در مرحله سوم پایدار ارتجاعی طول می کشد نگه دارید به عنوان سرمایه گذاران بیشتر احساس اعتماد به نفس در چشم انداز و شروع به دنبال کردن mispriced دارایی.

سهام شد تا به شدت دوباره سه شنبه با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.02% ساختمان قبلی روز پرش بیش از 1,600 امتیاز یا 7.7% در حالی که رنگ آبی تراشه سنج و بزرگ کلاه معیار S&P 500 SPX +0.82% هر دو در مسیر سوم خود را به دست آورید در چهار جلسه و بالاترین بسته در نزدیک به یک ماه است.

اقتصاد آکسفورد

علاوه بر خوش آمدید اما آزمایشی اخبار در کاستن از سرعت گسترش یافته و مرگ و میر از coronavirus بازار سهام رالی نیز نسبت به سریع و سنگین سیاست پاسخ از فدرال رزرو و سایر بانکهای مرکزی و همچنین مالی تلاش از جمله 2 تریلیون دلار بسته نجات تایید شده توسط ایالات متحده و به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این ماه و چشم انداز عمل اضافی است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز سه شنبه گفت: دولت ثبت بزرگترین آن یک روز افزایش در مرگ و میر ناشی از COVID-19 به عنوان 731 مرگ و میر آورده شمارش به 5,489. تعداد فشرده-مراقبت از پذیرش اما کاهش یافته است.

صعودی مورد سهام مبتنی بر سیاست بودن به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترده درماندگی مالی با این بیماری همه گیر اوج در مدت کوتاهی اجازه می دهد تا یک تیز V شکل ارتجاعی در هر دو محصول ناخالص داخلی و رشد درآمد نوشت: دانیل Grosvenor مدیر سهام استراتژی در اقتصاد آکسفورد در سه شنبه توجه داشته باشید.

“در این زمینه ارزیابی ممکن است تنظیم به اندازه کافی با PE (قیمت به سود) تقسیم عددی بر مضرب یک انحراف استاندارد پایین تر در دراز مدت به طور متوسط و با حمایت ultralow بازده” Grosvenor گفت: — نمایش او به عنوان به احتمال زیاد “بیش از حد خوش بینانه است.”

مشخص نیست بدترین است در این بیماری همه گیر جلو در حالی که بدترین اخبار اقتصادی از جمله افزایش بیکاری آمریکا و کاهش تولید ناخالص داخلی است و در عین حال به آمده است. سرمایه گذاران هنوز به قیمت در احتمال ضربه به درآمد و آسیب به سهامداران می گرداند که به احتمال زیاد به نتیجه از رکود Grosvenor گفت.

همچنین نگاه کنید به: Coronavirus کسب و کار کوچک کمک برنامه می تواند در نهایت نیاز به $1.8 تریلیون دلار در بودجه تحلیلگر می گوید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>