بازار فوق العاده: چرا ‘عرضه شوک’ بزرگترین تهدید برای بازار سهام به عنوان شیوع ویروسی همچنان

وجود دارد چیزی متفاوت در مورد تهدید COVID-19 شمار به اقتصاد جهانی است. و این چیزی است که سرمایه گذاران نگران است.

“از آنجا که از پیدایش آن در چین coronavirus هر دو تقاضا و عرضه شوک به اقتصاد جهانی گفت:” برایان نیک رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Nuveen در جمعه توجه داشته باشید. “در خارج از چین اما مبتنی بر شواهد در فوریه داده های نظر سنجی نشان می دهد که تقاضا جامد باقی می ماند و عرضه مسائل کلیدی در خطر است.”

و آن را تهدید عرضه شوک غیر منتظره تغییر در عرضه یک محصول یا کالا است که در خصوص دلسردکننده برای سرمایه گذاران است. آنها بیشتر استفاده می شود به خرید و فروش با گاه به گاه تهدید منفی تقاضا شوک — غیر منتظره ضربه به تقاضا برای کالا و خدمات است.

به عنوان Erik Nielsen, گروه اقتصاددان ارشد در بانک UniCredit توضیح داد: در یک جمعه توجه سرمایه گذاران می دانند که تلاش های سیاست گذاران برای تحریک اقتصاد تا حدودی می توانید آدرس تقاضا شوک.

اما آن را “بسیار پیچیده تر است اگر در همه ممکن است” برای جبران شوک عرضه, او نوشت: ارائه مثال زیر:

از آن فکر می کنم این راه: چین بسته شده است گزارش 70,000 سینما از آنجا که از virus. که عرضه شوک و هیچ مقدار از درآمد (تقاضا) محرک افزایش فروش بلیط. البته افراد ممکن است به افزایش تعداد دانلودهای فیلم و بازی به بازی به عنوان ما را دیده اند اما این چیزی بیش از قطره در اقیانوس در شرایط کلی اقتصاد

بزرگ منفی شوکهای عرضه نادر نیلسن اشاره با نفت شوک از اوایل و اواخر دهه 1970 ارائه شاید شناخته شده ترین نمونه است. دیگر عرضه شوک خواهد بود طوفان سونامی و زلزله و جنگ و embargoes و اعتصاب. مشکل این است که کمی وجود دارد که شل تر سیاست های پولی اضافی یا محرک های مالی می توانید برای جبران تاثیر زیرا این اقدامات تسهیلی کار با تقویت تقاضا است.

نظر: اگر coronavirus نیست موجود شدید رکود اقتصادی جهانی تقریبا قطعی است

سهام اب و هوای موقت pullbacks در اوایل این سال با گاو مایکروسافت کردن هشدار در مورد تاثیر بالقوه قرنطینه تلاش و خاموش شدن ناگهانی بر مصرف و تقاضای جهانی زنجیره تامین.

اما گسترش COVID-19 در خارج از چین و گسترده تری اختلال در هر دو فعالیت و تقاضا مقصر شناخته شد در بخش های بزرگ برای تیز فروش که دیدم S&P 500 SPX +1.04% ورود بزرگترین آن دو روز پس از کاهش 2015 در روز دوشنبه و سه شنبه در حالی که میانگین صنعتی داو جونز DJIA +0.99% دچار بزرگترین آن دو روز افت در دو سال است. سهام شد تلاش برای جستن به عقب اوایل روز شنبه با داو نزدیک به 300 امتیاز.

سهام-بازار خرس استدلال کرده اند که ماهیت بالقوه شوک های اقتصادی از شیوع ویروسی آینده در زمانی که بانک مرکزی محرک تلاش ها دیده می شد که در حال حاضر کشیده می تواند تهدید طولانی مدت در بازار گاو نر.

ببینید: El-Erian می گوید: “همچنان به مقاومت در برابر’ خرید سهام-بازار شیب بعد از ویروس-الهام غوطه

مرتبط با: چرا “خرید-the-شیب’ است بازار سهام به طور پیش فرض تنظیمات — و چه آن را برای که برای تغییر

در حالی که تقاضا تا کنون برگزار می شود تا خارج از چین, اختلال جهانی زنجیره تامین در حال اجرا را از طریق چین و کره جنوبی و به طور بالقوه ژاپن است که به احتمال زیاد تلفات در تولید نوشت Nuveen نیک.

اگر تولید آسیایی توقف را بدتر کند یا همچنان نیز به سه ماهه دوم جهانی عرضه بحران می تواند آمار در حال حاضر تضعیف بخش تولید گفت: با مفاهیم شغل و گسترده تر اقتصاد جهانی است.

علاوه بر این, آن می آید در یک محیط که در آن ارزیابی سهام ایالات متحده و بازارهای اعتباری بودند “‘قیمت به کمال” و یا چیزی نزدیک به آن را پس از سه بانک فدرال کاهش نرخ بهره در سال گذشته و رزولوشن های مختلف تجارت, تخفیف,” او گفت:.

در واقع با آمدن به این هفته بازار, تا به حال تا حد زیادی واکنش نشان داد و در “نه گاه به گاه و متناقض راه” گفت: UniCredit را Nielsen.

که تا حد زیادی به بانک مرکزی خرید دارایی و نقدینگی کافی و همچنین بی اساس اعتقاد به وقوع خواهد بود مختصری از گذراندن موضوع در دستور شیوع سارس در 2000s او گفت: همراه با “سردرگمی آشکار در مورد ماهیت تقاضا در مقابل عرضه شوک و (محدود) اثربخشی سیاست محرک اقتصادی در این شرایط است.”

نیک گفت که حتی پس از روز دوشنبه افت سهام ایالات متحده هنوز هم منعکس کننده چشم انداز بسیار مثبت برای رشد درآمد و اقتصاد ایالات متحده همراه با پتانسیل نوامبر و انتخابات ریاست جمهوری به نتیجه در “بازار پسند وضع موجود”.

“همه از آن می توان به پرتاب شک باید جهانی تاثیر این ویروس همچنان به گسترش” او گفت:. “در کوتاه مدت به دنبال سهام و دیگر ریسک دارایی برای پاسخ منفی به نشانه ای از وخامت اقتصادی داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>