بازار فوق العاده: وارن بافت سالانه نامه: در اینجا چیزی است که سرمایه گذاران به دنبال

بدون خواب برای Buffettologists در روز شنبه.

Berkshire Hathaway Inc. BRK.A +0.39% BRK.B +0.51% را انتشار وارن بافت را مشتاقانه در انتظار سالانه سهامداران نامه این شرکت در گزارش سالانه و آخرین آن درآمد حدود ساعت 8 صبح شرقی در وب سایت خود را که در آن سرمایه گذاران همچنین می توانید مطالعه کردن رئیس و مدیر اجرایی گذشته missives.

علامت Hulbert: وارن بافت به حال سال سختی—چگونه ممکن است او آن را توضیح دهید ؟

سرمایه گذاران از تمام خطوط باید شیرجه طولانی نامه در طول سال به انتخاب کنید تا بافت بینش در طیف وسیعی از موضوعات فراتر از برکشایر عملکرد.

اما برخی از مسائل وجود دارد که باید تبدیل به چندساله منابع نگرانی و ممکن است در نزدیکی بالای لیست زمانی که سرمایه گذاران اسکن بافت ها ارائه شده است.

بارون: داخل برکشایر هاتاوی آینده بدون وارن بافت

در واقع این شرکت را در حال رشد شمع نقدی که تا به حال دارای عقاید $128 میلیارد دلار تا پایان سه ماهه سوم است که به احتمال زیاد در نزدیکی بالای لیست برای بسیاری از سرمایه گذاران. بافت اغلب خطاب موضوع در گذشته با توجه به عدم قیمت مناسب “فیل”به اندازه دستیابی به اهداف قادر به حرکت سوزن برای یک کنگلومرا اندازه برکشایر. آخرین جمله فیل خرید هوافضا شرکت دقت Castparts Corp. برای 32 میلیارد دلار معامله شد که اعلام کرد در سال 2015 و بسته در ژانویه 2016.

دو سال پیش بافت استفاده می شود سالانه خود را در نامه ای به پخش کردن ویژگی های متعددی برکشایر به نظر می رسد هنگامی که آن را می رود خرید به صورت stand-alone خریداری از جمله “معقول قیمت خرید.” او سپس به مقایسه کسب-گرسنه مدیران به هورمون addled نوجوانان است.

با پول نقد شمع هنوز در حال رشد, سرمایه گذاران, به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال هر نشانه برکشایر آماده است تا تهاجمی تر در خرید سهام. برکشایر خود را تغییر بیع متقابل سیاست در سال 2018 پاکسازی راه را به repurchases اگر بافت و معاون رئیس چارلی مونگر تعیین سهام معاملات خود را در زیر ارزش ذاتی است.

“ما محاسبه ارزش ذاتی این مفهوم را میرسانند که برکشایر معامله [اطراف] 25% کمتر از ارزش واقعی آن” نوشت: تحلیلگران UBS در Jan. 29 توجه داشته باشید.

برکشایر بود repurchased فقط $2.8 میلیارد دلار از سهام بیش از نه ماه اول سال 2019 آنها اشاره کرد. این تحلیلگران UBS penciled در حدود 3.8 میلیارد دلار از buybacks را در سال 2020 پیش بینی اما گفت که آنها “حرکت صعودی بالقوه به این اعداد اگر وجود دارد هیچ معنی دار خریداری شده در سال 2020 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>