بازار فوق العاده: معامله گران دیدن خارج از شانس ایالات متحده نرخ بهره ضربه پایین سنگ در این سال

فدرال رزرو صندوق های آتی بازار می تواند منعکس کننده یک فرصت کوچک است که فدرال رزرو خواهد سوار بر یک تمام عیار برش چرخه است که می تواند نرخ به صفر معامله گران گفت: حتی به عنوان بانک مرکزی با بانکداران باید گفت آنها ایستادگی پت برای آینده قابل پیش بینی.

که لزوما به معنای پیوند معامله گران پیش بینی عذاب برای اقتصاد ایالات متحده است که بسیاری می گویند به احتمال زیاد به ادامه آن رشد مداوم مسیر این سال است. بلکه در طیف وسیعی از حالات است که سرمایه گذاران می تواند در سال 2020 خطر وجود دارد که یک شوک ناگهانی و پیش بینی نشده می تواند نیروی فدرال رزرو به کاهش نرخ چندین بار.

“وجود دارد مقدار زیادی از حالات ممکن است. پایه مورد تغذیه می رود در خود نگه دارد. بعدی سناریو به احتمال زیاد است که رشد جهانی منجر به یک بیمه را کاهش دهد. سومین سناریو این است که چیزی غیر منتظره اتفاق می افتد و فدرال رزرو نرخ بهره را کاهش میدهد و چندین بار گفت:” رابرت تیپ ارشد درآمد ثابت برای استراتژیست PGIM درآمد ثابت در یک مصاحبه.

در حمایت از این تفسیر سرمایه گذاران می گویند که تغذیه بعید است که به گام های کوچک را اگر آن مواجه است با یک سقوط ناگهانی در رشد یا تورم.

“هر زمان که آنها شروع به برش آنها احتمالا رفتن به حرکت به صفر است. اگر چشم انداز تغییر کرده است به اندازه کافی برای کاهش آنها در نهایت برش به صفر” تام Graff سر از درآمد ثابت در قهوه ای مشورتی گفت MarketWatch.

فدرال رزرو نرخ بهره بین بانکی سه بار در سه ماهه درصد افزایش در سال گذشته گفت: این امر ماندن در نگه داشتن زمان. به تازگی ارشد تغذیه مقامات از جمله رئیس جروم پاول و سان فرانسیسکو رئیس فدرال مری دالی نیز در تایید این دیدگاه است.

بخوانید: بانک فدرال پاول می گوید خطرات برای اقتصاد ایالات متحده باقی می ماند به خصوص از coronavirus

این به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده انتظار می رود که فدرال ریزرو بسیار بیشتر احتمال دارد به نرخ پایین تر از آنها را جمع آوری کرده است جسارت باند-بازار bulls که انتظار ادامه از سه دهه از تجمع در دراز مدت نرخ.

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, +1.20% صعود 3.8 اساس امتیاز به 1.585% روز سه شنبه اما کمتر از 40 اساس نقاط دور از آن همه زمان کم از 1.32% مجموعه در ژوئن 2016. قیمت اوراق قرضه در جهت مخالف حرکت از بازده.

“ریسک-پاداش [معاوضه] است که نسبت به نرخ کج پایین تر است. اگر شما در حال رفتن به یک دارنده آن را جذاب از یک حرکت نزولی اساس” گفت: Graff.

معامله گران که شرط بندی در آینده سطح نرخ بهره در فدرال رزرو صندوق های آتی بازار باید بیش از دو هفته گذشته قیمت بین 30 تا 40 اساس امتیاز با ارزش از کاهش بر اساس قیمت از تفاوت بین تغذیه صندوق آینده انقضای قرارداد در پایان ماه فوریه و تغذیه صندوق قرارداد تنظیم شده در دسامبر سال 2020 است.

اما Thanos Bardas شرکت از سرمایه گذاری جهانی در درجه Neuberger برمن می گوید: به جای درک این عنوان انتظارات بازار برای یک تا دو بیمه کاهش در برابر کاهش سرعت در رشد جهانی او مشاهده این شانس به جای آن به عنوان یکی از چهار شانس 160 واحد کاهش, که فدرال رزرو نرخ بهره را به صفر است. بانک مرکزی در حال حاضر با هدف تغذیه بودجه محدوده بین 1.50% به 1.75%.

“وجود این انتظار می رود که تلاش برای خروج ZIRP (سیاست نرخ بهره صفر) شکست مواجه خواهد شد” گفت: Bardas در مصاحبه ای با اشاره به زمانی که فدرال رزرو نگه داشته و نرخ بهره به طور موثر در صفر بین دسامبر 2008 و در ماه دسامبر 2015.

او گفت: بانک مرکزی ایالات متحده را پایبندی به یک متقارن و نرخ تورم به معنی آن است که به احتمال زیاد به سهولت سیاست اگر قیمت سطح تهدید به veer به شدت زیر 2 درصد.

در بازار S&P 500 SPX +0.47% شاخص میانگین صنعتی داوجونز DJIA +0.16% و نزدک کامپوزیت COMP +0.67% آمار معاملات روزانه بالا در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>