بازار فوق العاده: این شاخص نشان می دهد بازار سهام پایین اما coronavirus نگرانی می تواند با قرار دادن S&P 500 swooning دوباره

سهام ایالات متحده در صحنه چشمگیر ارتجاعی در هفته گذشته فدرال رزرو و کنگره تحویل داده اند بی سابقه مالی و پولی محرک با هدف تقلیل ضربه coronavirus اپیدمی پرداخته و به اقتصاد ایالات متحده.

سوال این سرمایه گذاران در حال حاضر باید از خود بپرسید این است که آیا بازار سهام در حال حاضر آمار پایین این بازار خرس و یا اینکه سرمایه گذاران باید خود را آماده برای بدتر آمده است.

در طول هفته منتهی به جمعه, میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -4.06% افزایش 12.8% S&P 500 شاخص SPX -3.37% به دست آورد 10.3 درصد و شاخص Nasdaq Composite COMP -3.79% افزایش 9.1% پس از هر سقوط کرد بیش از 30 درصد از اواسط ماه فوریه رکورد.

در حالی که اکثر سرمایه گذاران و تحلیلگران در مصاحبه با MarketWatch موافقم که مجددا از روز دوشنبه پایین — زمانی که S&P 500 بسته در 2,237.40 — آیا ممکن است اگر نه به احتمال زیاد آنها باقی می ماند تقسیم بر اینکه سهام را بیشتر به سقوط.

تنها مهم ترین متغیر نهایی مدت از COVID-19 همه گیر و خاموش کردن ردیف هایی از اقتصاد برای محدود کردن گسترش آن.

“ما هیچ ایده چگونه این خواهد بود” گفت: یوسف عباسی, بازار جهانی برای استراتژیست های ایالات متحده نهادی سهام در INTL fcstone گفت. “در حال حاضر اصول مهم نیست چون بسیار کمی وجود دارد که به وضوح به عنوان زمانی که اقتصاد می تواند راه اندازی مجدد — و بسته به چه مدت این می رود — چه اقتصاد که شبیه به آن را راه اندازی مجدد.”

این ابهامات در کنار وجود چند شاخص است که تقویت این صورت است که یک بهبود برای بازار سهام ممکن است آغاز کرده اند گفت: Michael Arone رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در خیابان دولت جهانی مشاوران.

“شدید بی رویه فروش ما شاهد قبل از هفته گذشته به موسى گفت:” و اشاره کرد که از طریق دوشنبه گذشته تقریبا هر کلاس دارایی از جمله طلا و وزارت خزانه داری ایالات متحده اوراق قرضه و سهام فروخته شد ، “این بود که کلاسیک کاپیتولاسیون حرکت به پول نقد” در حالی که در بیشتر جلسات اخیر اوراق قرضه بسیج انبار عقب نشینی و بالعکس نمونه ای از رفتار طبیعی در بازارهای مالی است.

یکی دیگر از پتانسیل نشانه ای از یک بازار پایین است و در بازار ارز که در آن دلار آمریکا از دست داده است ارزش در جلسات اخیر پس از فدرال رزرو ساخته شده حرکت تهاجمی برای کاهش هزینه استقراض دلار و نقدینگی را افزایش دهد. یخ شاخص دلار DXY, -1.05% که معیاری است برای سنجش ارزش دلار آمریکا نسبت به سبدی از شش ارزهای اصلی سقوط کرد 4.4% در طول هفته جمعه به پایان رسید.

Arone ذکر دیگر داخلی-عوامل بازار از جمله انقباض در تعداد معاملات سهام در 52 هفته, یک هفته کاهش CBOE volatility index VIX +7.44%, آبرسانی از بازارهای بورس جهانی — از جمله شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, -3.26% و شاخص Nikkei در ژاپن NIK +3.88% — و قیمت کالا BCOM, -0.96% به عنوان سیگنال بدترین ممکن است بیش از.

این شاخص همچنین می تواند به نوبه خود در جنوب, اما اگر سرمایه گذاران درک است که خطرات را به اقتصاد از coronavirus بیماری را افزایش قابل توجهی بیشتر است. “این بازار می تواند به شدت ارتجاعی, اگر توقع این است که این یک یا دو سه ماهه رویداد” گفت: Marc Pfeffer, chief investment officer در CLS سرمایه گذاری است. خطر این است که COVID-19 اپیدمی مردد است و نیاز طولانی مدت یا چند دولت مداخله برای جلوگیری از غیر قابل مدیریت بحران بهداشت عمومی.

“بازار رفت پایین سریعتر و باید دوباره بجای اول برگشتن سریعتر از واقعی اقتصاد اما باز از اقتصاد است که رفتن به وقت,” او اضافه شده است. “زمانی که شما باز کردن یک کسب و کار پس از بسته شدن آن معنا نیست که در یک روز است که مشتریان دوباره حق دور و یا که شما در حال آماده به اجرا در ظرفیت کامل.”

دیگران استدلال می کنند که منحصر به فرد کاتالیست از زمان رکود در بازار سهام باید علت سرمایه گذاران به کنار معیارهای که در پیش بینی قبلی پایین. “یکی دیگر از 10% به 20% کاهش پیدا کرده است از این سوال به خصوص با توجه به تعداد فزاینده ای از توهین به پیش بینی و بحران در اعتماد به نفس دولت گفت: Brian Belski رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در BMO Capital Markets.

“با توجه به غیر منطقی و ترس لادن طبیعت فعلی بازار سهام سوابق تاریخی و سنتی bottoming سیگنال های حمل وزن کمی,” او اضافه شده است. “این بدان معنی است که ما باید برای جلوگیری از شنیدن در مورد کوروناویروس در هر دقیقه است و ما باید برای متوقف کردن غیر منطقی با توجه به ترس و لفاظی های اطراف آن” قبل از تماس یک بازار پایین است.

هفته آینده ارائه خواهد شد یک آزمایش برای سرمایه گذاران با چندین آمریکا امتیاز داده مجموعه ای منتشر خواهد شد که رنگ یک تصویر از چگونگی اقتصاد ایالات متحده شانس در مراحل اولیه این بیماری همه گیر. “شماره بد بهتر از بدون شماره در تمام” گفت: دولت خیابان Arone. “ترس از عدم قطعیت راند قیمت های راه راه را به پایین. حتی اگر ما اعداد و آنها وحشتناک آن خواهد بود اطلاعات ارزشمند و در صورتی که بازار می تواند مقاومت در برابر آن است که صعودی.”

بازار به احتمال زیاد چشم پوشی و عقب مانده تر به دنبال اطلاعات از جمله پیش فروش خانه در ماه فوریه به علت دوشنبه, سه شنبه مورد-Shiller صفحه اصلی شاخص قیمت برای ژانویه, فوریه هزینه های ساخت و ساز و کارخانه سفارشات می شود منتشر شده در روز چهارشنبه و پنج شنبه بود.

بیشتر مربوط خواهد بود که کنفرانس مدیره شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده, برنامه ریزی برای انتشار سه شنبه و IHS Markit و ISM را شاخص مدیران خرید بخش تولید برای ماه مارس به علت در روز چهارشنبه.

روز شنبه نیز از ویژگی های حقوق و دستمزد شرکت ADP برآورد خصوصی رشد اشتغال در ماه مارس در حالی که روز شنبه را برآورد جدید برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته منتهی به مارس 28 و جمعه خواهد شد از ویژگی های نزدیک تماشا گزارش اشتغال بخش غیرکشاورزی که به بازارهای اول اطلاع از میزان آسیب در حال برخورد به بازار کار.

در درآمد مقابل ConAgra Foods, Inc. CAG, +0.25% و McCormick & Co. MCK, -4.53% موضوع گزارش در روز سه شنبه. پنج شنبه, Walgreens, چکمه, داد, Inc. WBA, -3.66% موضوع را از نتایج و Constellation Brands, Inc. STZ, +2.98% گزارش جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>