بازار فوق العاده: داو فقط وارد بدترین حالت آن 2-بعد درصد افت در دو سال — در اینجا 5 دلیل بازار سهام است تانک و تنها یکی از آنها است coronavirus

سهام ایالات متحده-بازار تجمع کشف با یک دوره تاریخی دستاوردهای آمدن به توقف screeching به عنوان ترس که coronavirus بیماری ممکن است به امریکا جغجغه وال استریت.

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -3.15% خاموش بود 929.92 امتیاز یا 3.3% در آن سهشنبه نادر در 27,030.88 یک روز پس از رنگ آبی تراشه معیار دچار افت بیش از 1000 امتیاز به نمایندگی از سوم بدترین روز نقطه افت شاخص را 124 سال سابقه.

داو به پایان رسید سهشنبه پایین تقریبا 880 امتیاز را به علامت بیشترین-تا کنون دو جلسه, اسلاید در, نقطه نظر, از دست دادن در مورد 1,910 امتیاز با توجه به داو جونز در بازار داده است.

پاییز نیز مشخص شده بزرگترین دو روز در صد اسلاید برای شاخص پس از این دوره به پایان رسید Feb. 5, 2018. ترمز ماشین قرار می دهد داو 8.4% دور از آن Feb. 12 رکورد بالا از 29,551.42. که به معنی داو در حال نزدیک شدن به اصلاح خاک در 26,596.28 تعریف شده به عنوان یک قطره از حداقل 10 ٪ اما نه بیشتر از 20 درصد از اخیر اوج.

در ضمن S&P 500 SPX -3.03% و نزدک کامپوزیت COMP -2.77% به پایان رسید به شدت پایین تر است. S&P 500 است 7.6% از آن های اخیر رکورد در فوریه. 19 و ریختن حدود 1.74 تریلیون دلار در این هفته با توجه به هوارد Silverblatt ارشد شاخص تحلیلگر در S&P Dow Jones شاخص در روز سه شنبه تحقیقات توجه داشته باشید.

Nasdaq خاموش است 8.6% از آن Feb. 19 تمام زمان بسته شدن بالا. قرار داده راه دیگر آن کاهش اخیر است که 1.4 درصد از به نمایندگی از اصلاح. که رخ می دهد در 8,835.46 سطح.

در اینجا 5 دلیل که بازار در حال سقوط است:

COVID-19

ترس از COVID-19 بیماری آلوده در ایالات متحده در حال گسترش است. این بیماری مشتق شده از رمان coronavirus SARS-COV-2 که سرچشمه در ووهان چین در اواخر سال گذشته شروع به تاثیر جهانی تجارت و سفر و گرفتن یک نیش از اعتماد به نفس در مورد درآمد و رشد اقتصادی است.

نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: “اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید باشد.”

سازمان بهداشت جهانی اعلام نشده این عفونت ویروسی یک بیماری همه گیر اما این بیماری از خانواده ویروس های شناخته شده به عنوان سارس و یا سندرم حاد تنفسی است بیمار مردم در چین, کره جنوبی, ژاپن, مالزی, ایتالیا و ایران. و با توجه به عصر ایران, اتریش, اسپانیا, کرواسی و سوئیس نیز تایید خود را از مورد اول است.

این ویروس تقریبا فلج عصری تولید در چین دومین اقتصاد بزرگ در جهان و کشور است که خریدار محصولات و خدمات از کشورهای دیگر است. ایالات متحده شرکت های فن آوری مانند Apple Inc. AAPL -3.39% بستگی چینی لوازم.

بخوانید: چرا ‘عرضه شوک’ بزرگترین بازار سهام نگران شیوع ویروسی همچنان ادامه دارد

سرمایه گذاران نمی دانم چه مدت شیوع بیماری گذشته و هنوز زود است برای تعیین اینکه به چه میزان از آن خواهد صدمه دیده شرکت درآمد اما تعدادی از شرکت های از جمله Hasbro, Inc. است -4.68%, HP Inc. HPQ, +5.66% و مستر کارت, Inc. MA -6.71%, در حال حاضر گفت که آنها فکر می کنم آن خواهد شد.

2020 انتخابات

عدم اطمینان در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده را نتیجه نیز شروع به رانندگی بازارهای استراتژیستها و تحلیلگران استدلال می کنند. تعدادی از آنها فکر می کنم که اگر سن. برنی ساندرز مستقل از ورمونت که مشخصه خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک برنده دموکرات نامزدی ریاست جمهوری و احتمالا حتی ریاست جمهوری سهام را با یک ضربه او را به عنوان درک توسط برخی به عنوان یک antibusiness نامزد شده است. “خطر ابتلا به سهام ایالات متحده بسیار مهم اگر برنی می شود نامزدی” گفت: Ed ملا ارشد تحلیلگر بازار با OANDA.

رفیع ارزیابی

حتی قبل از رکود بازار در این هفته ارزش سهام مشاهده شده است به عنوان غنی است.

یک اندازه گیری از بورس-ارزش بازار نشان داد که شاخص S&P 500 معامله شد در 18.9 برابر وزن کل اجماع به جلو برآورد درآمد در میان تحلیلگران نظرسنجی توسط MarketWatch. که تا از 16.2 یک سال پیش و گذشته از مختصری نقطه در اوایل سال 2018 آن است که بالاترین قیمت رو به جلو-به-نسبت سود به صورت معیار و شاخص از ماه مه سال 2002.

بازار اوراق قرضه

دولت اوراق قرضه بازده شده اند کشویی به طور پیوسته به عنوان سرمایه گذاران به دنبال پناهگاه های امن و در نتیجه درایو قیمت اوراق قرضه در میان شک و تردید در مورد رشد اقتصاد جهانی در پی شیوع کروناویروس.

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, +0.86% حک شده کاهش یافت و به رکورد پایین زیر 1.32% زودتر سهشنبه و 30 سال خزانه توجه داشته باشید TMUBMUSD30Y, +0.69% رای بریده آن در پایین ترین سطح هفته گذشته است.

رکود ترس

اوراق قرضه سرمایه گذاران می ترسند که coronavirus ممکن است منجر به یک رکود اقتصادی جهانی است که ممکن است شستن در ایالات متحده سواحل به عنوان یک کامل از رکود است. MarketWatch اقتصاد نویسنده رکس Nutting توضیح داد که پتانسیل برای یک uncontained شیوع COVID-19 در این راه: “خیلی فوری اقتصادی تاثیر یک بیماری همه گیر می توان به تلاش برای مهار آن و نه از عوارض این بیماری است. به عنوان ما در تلاش برای قرنطینه کسانی که ممکن است گسترش بیماری ما تعطیل کردن بسیاری از فعالیت های اقتصادی.”

یک دفتر بودجه کنگره مطالعه نشان داد که یک بیماری همه گیر “می تواند تولید یک کوتاهمدت تاثیر بر اقتصاد جهانی مشابه در عمق و مدت به طور متوسط پس از جنگ رکود اقتصادی در ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>