بازار فوق العاده: داو فقط وارد یک بازار گاو نر توسط برخی اقدامات — اما مطمئن نیست احساس صعودی در وال استریت

بول بازار مرده است زنده باد بازار گاو نر.

توسط برخی از حساب میانگین صنعتی داو جونز DJIA +6.38% فقط وارد bull-بازار فاز کشتن 11 روز بازار خرس. به برخی از شرکت کنندگان در بازار است که مفهوم ممکن است در واقع مانند بسیاری از گاو نر.

آن را ممکن است تا حدودی ریاکارانه برای اشاره به حرکت های اخیر از یک اتشی بازار به عنوان واقعا صعودی در آینده پس از قتل عام شده است که در شکل دراورده شده حداقل تا حدی شیوع کروناویروس که به نظر می رسد برخی به تاخت و تاز اقتصاد ایالات متحده بیش از چند هفته آینده و ماه — حداقل به طور موقت.

بخوانید: یک رکورد 3.28 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته با توجه به کروناویروس

با توجه به داو جونز اطلاعات بازار داو حرکت های اخیر به ویژه در طول سه روز گذشته قرار داده اند و آن را در گاو-بازار نشد. داو کاهش حداقل 20 درصد از آن Feb. 12 قله در مارس 11 جلسه به طور گسترده ای پذیرفته شده تعریف برای بازار داشته باشد. از آنجا که رنگ آبی تراشه شاخص مارس 23 معاملاتي 18,591.93 شاخص Dow به دست آورده است 21.3% که مطابق با اطلاعات تیم معیارهای ورود مجدد به بازار گاو نر.

اما بازار تکنسین به طور کلی توصیف یک دارایی به عنوان خارج یک خرس-بازار فاز و ورود به یک گاو فاز — پس از قرار دادن در بالا اخیر. به عبارت دیگر شاخص Dow را به بیش از آن Feb. 12 بسته شدن اوج 29,551.42 به رسیدن به آن, که به معنی آن خرس-وضعیت بازار است که هنوز هم در نیروی.

چرا وجود یک واگرا نظر به آنچه به عنوان واجد شرایط به عنوان یک بازار گاو نر?

مهم است بدانید که وجود ندارد استاندارد داور برای یک بازار گاو نر و نه وجود دارد یکی برای یک خرس در بازار و یا یک اصلاح — کاهش 10% از های اخیر ، از بازار تکنسین نظر زمانی که یک روند صعودی در یک دارایی است بنابراین کاملا نابود شده است در بازار سهام طی ماه گذشته کارهای زیادی باید انجام شود برای تغییر آن روند.

اما این زمان فرار فاز از اقدام برای سهام قطعا احساس نمی کند به مانند بسیاری از واجد شرایط bull run حتی اگر این رتبه بندی به عنوان بهترین سه روز از دستاوردهای داو از سال 1931 و بهترین جمله کشش برای S&P 500 شاخص SPX +6.24% از سال 1933 با توجه به DJMD.

برای یک داو هنوز هم می ایستد 23.68% زیر آن رکورد S&P 500 به پایین است 22.33% از آن Feb. 19 اوج و شاخص Nasdaq Composite COMP +5.60% خاموش است 20.57 درصد از آن های اخیر ،

دوم داو نشده ثبت نام روزانه حرکت کمتر از 1%, گرد, پس از Feb. 26 پس از طولانی مرحله خاموش دوره که در آن 1% حرکت تبدیل شده بود نادر است.

و ثالثا آن را احساس به عنوان اگر شیوع COVID-19 است در برخی از راه های تغییر چهره از بازار جهانی و ادامه خواهد داد به انجام این کار برای برخی از زمان.

بسیاری از نقاط جهان در حال حاضر در حال تعطیل در تلاش برای کاهش گسترش پاتوژن است که آلوده بیش از نیم میلیون نفر و ادعا کرد بیش از 23,000 زندگی که از اواخر روز پنجشنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. موارد تایید شده در آمریکا افزایش یافت و به بیش از 82,000 صدر اعداد در چین نشان می دهد که درد بیشتر از شیوع ویروسی در راه است.

بازار شده اند heartened احتمالا اخیر تلاش های فدرال رزرو برای کاهش آسیب به بازارهای مالی و تلاش های دولت ایالات متحده از جمله 2 تریلیون دلار بسته نجات بود که مجلس سنا اواخر روز چهارشنبه. که قانونی تلاش های امدادی طراحی شده است برای کمک به کاهش برخی از اقتصادی آسیب از پاسخ به این ویروس در کسب و کار و کارگران است.

روزهای آینده برای بازار به نظر می رسد مملو از پتانسیل خبر بد. بازار تکنسین ها می گویند که وجود دارد به راحتی می تواند یک آزمون مجدد ما خرس-پایین ترین نرخ بازار به عنوان بازار سهام تلاش برای بازسازی بازار گاو نر که نابود شد در یک کلیپ سریع.

بخوانید: آنچه از 2 تریلیون دلار محرک معنی برای شما — و چگونه به بازیابی ‘تخفیف’ به خانوارها محاسبه خواهد شد

این یک طفل شیرخوار را تجمع ؟ آن را غیر ممکن است برای اطمینان می دانم.

که گفت:, Jason کاتز یک UBS مدیر ارشد و مدیر نمونه کارها است گفت: مشتریان خود را که وجود دارد در حالی که ممکن است روز های سخت پیش رو “بی مهابا ثروت تخریب و جابجایی” به نظر نمی رسد حتی در صورت یک بیماری همه گیر.

او گفت که شانس خوبی وجود دارد که در نیمه دوم عملکرد بزرگ اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن.

و دلایلی برای خوش بینی باقی می ماند شامل تغذیه که او گفت: “انداخته است سینک آشپزخانه در این” امیدوار کننده یک چک سفید برای درمان هر گونه بی ربط قطعات از بازار مالی و نقدینگی.

ستاره ثروت مدیر همچنین گفت که محرک های مالی است علت دیگری برای تشویق و اشاره کرد که دولت توانایی به کاهش ميزان عفونت نیز عامل مهمی در تعیین چقدر بیشتر روند صعودی می تواند تمدید شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>