بازار فوق العاده: تسلا صعودی بورس شروع به یادآوری وال استریت از بیت کوین سهموی رالی در سال 2017—اینجا چرا

تسلا Inc. در یک قطره اشک. نه تنها هر گونه عادی اشک برای سهام یک شرکت محبوب صیقل با برس گردان به سوابق در وال استریت. صعود برای سهم الکتریکی-خودرو ساز در حال نزدیکی-parabolic و بی شرم اجرا در روزهای اخیر برخی از سرمایه گذاران در مقایسه با پرش به بیت کوین افزایش در سال 2017.

برای قرار دادن همه چیز در چشم انداز تسلا سهام TSLA, -13.16% افزایش یافته است 36 درصد به رکورد قیمت در حدود $887 فقط در دو جلسه گذشته به تنهایی. دره سیلیکون عزیزم اجرا شده توسط Elon Musk شروع به پریدن کرد 180% در سه ماه گذشته و از آن در ژوئن 3 بسته شدن پایین در $178.97 سهام این شرکت به دست آورده اند بیش از 395%.

مقایسه تکنولوژی-لادن شاخص Nasdaq Composite COMP +0.32% که دارای عملکرد بهتری نسبت به S&P 500 شاخص SPX +0.70% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA +0.86% به دست آورده یک عابر پیاده 12.3% در سه ماه گذشته 5.5% تا کنون این سال و نزدیک به 30 درصد از اوایل ماه ژوئن است.

جزئیات: تسلا سهام شروع به پریدن کرد از 20 درصد است. آن را می سازد هیچ حس.

تسلا آستین ، سود منتج تا حدودی در بیشتر صعودی تماس از تحلیلگران و بهتر فصلنامه نتایج از خودرو ساز مطرح کرده اند ابرو در میان برخی از وال استریت سرمایه گذاران نگران است که دستاوردهای آمده اند بیش از حد, بیش از حد سریع است.

حداقل یک دیوار خیابان طرفدار مایکل Novogratz در مقایسه با افزایش تسلا به بیت کوین خود را به طور مشابه parabolic حرکت می کند.

Novogratz معروف در سال 2015 در سمت چپ جهانی از خصوصی حقوق صاحبان سهام پس از کمک به پیدا قلعه گروه سرمایه گذاری, به سرمایه گذاری به دنیای دیجیتال ارزهای.

اما بیت کوین BTCUSD, +3.32% مقایسه ممکن است بیش از حد است. بازگشت در اوایل سال 2017 بیت کوین رسید از حدود 885 دلار 19,783 نوامبر عظیم 2,100 درصد افزایش یافته است.

البته روشن است که چگونه است که داستان بازی از. بیت کوین به قیمت حفره حفره به زودی پس از رسیدن به اوج.

اما در سمت روشن از آن است که هنوز هم در $9,140 که ممکن است سرد و آسایش برای کسانی که شرط بندی در بیشتر سود در شماره 1 دیجیتال دارایی در جهان است.

تحلیلگر برجسته تام لی از Fundstrat گفت که برخی از تسلا دستاوردهای ممکن است نسبت به مدیران سرمایه گذاری در راسل 1000 رشد RLG, +0.51% تنظیم پرتفوی خود را به خط تا بهتر با تسلا وزن در آن شاخص است.

“تسلا است 0.7% از وزن در راسل 1000 اما حساب برای 15 درصد از [سال-به روزترین دستاوردهای],” او نوشت در روز سه شنبه تحقیقات توجه داشته باشید.

“به عبارت دیگر [ترس از از دست رفته] راسل 1000 رشد مدیران است که به احتمال زیاد در کمک به این شگفت انگیز افزایش است. در سال گذشته تسلا بازگشت بود تقریبا در خط با بازار و آن را کاملا فرار بسیاری از مدیران به احتمال زیاد underweighted تسلا,” او نوشت.

در هر صورت بسیاری از ناظران بازار در حال مشاوره احتیاط وقتی که می آید به خرید تسلا در حال حاضر یکی از برترین جستجوها در گوگل که: “من باید خرید تسلا سهام؟” است که شبیه به روز از زمانی که بیت کوین سرمایه گذاران خواهد ورودی مشابه جستجوهای اینترنتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>