بازار فوق العاده: بازار سهام است رهبری برای آب متلاطم وجود نگرانی که بازگشت به حالت عادی را دوری کردن از اقتصاد ایالات متحده

در برخی از گوشه و وال استریت سرمایه گذاران مصاحبه شک بر این تصور که اقتصاد را برگشت به بالا دنده پس از coronavirus همه گیر عبور می کند.

نگران است که جنگ با COVID-19 ترک می تواند بیشتر احتیاط مصرف کننده حتی پس از همه گیر تحت کنترل در آورده است. اگر تغییرات در رفتار انسان ناشی از تلاش برای مهار این بیماری باقی بماند می تواند حاکی از بیشتر تدریجی بهبود اقتصادی و یک جاده پر از دست انداز برای سهام-بازار در این سال است.

“این خیلی زود به بگویید, اما من فکر می کنم آن را به آهسته عمل خرد کردن یا اسیاب بالاتر برای بازار. من در تلاش برای ماندن تثبیت شده در اقتصادی, مسیر, همه من می توانم با اعتماد به نفس است بازار خواهد شد بسیار فرار در کوتاه مدت گفت:” Anwiti Bahuguna رئیس multiasset استراتژی در کلمبیا Threadneedle در یک مصاحبه.

Bahuguna و دیگر سرمایه گذاران می گویند آنها بیشتر به دنبال گذشته ویرانی اقتصادی roiling ایالات متحده به عنوان انتظارات برای درد رکود شده اند تعبیه شده به بازار سهام. سهام عمدتا شانه ای بالا انداخت یک رکورد افزایش در ایالات متحده هفتگی مدعیان در روز پنج شنبه و ملال انگیز گزارش اشتغال ماه مارس روز جمعه تا حد زیادی پایان که در آن آنها داد و ستد در پایان روز شنبه قبل از زايمان-شاخص های بازار منتشر شد.

S&P 500 SPX -1.51% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.68% رزرو زیان های این هفته است. گسترده مبتنی بر S&P و نزدک کامپوزیت COMP -1.52% بسته 1.5 درصد کاهش در روز جمعه.

ببینید: این افزایش در ایالات متحده نرخ بیکاری می تواند رویکرد رکود بزرگ-عصر سطوح

این که چرا وال استریت است که تمرکز آن تلاش های تحقیقاتی در چه اقتصادی ریکاوری و بازگشت به حالت عادی ممکن است مانند نگاه.

به این منظور Bahuguna گفت: سرمایه گذاران می توانند به سوی چه چین به درک که چگونه مصرف کنندگان ممکن است تمایلی به دنبال یک بار قابل قبول فعالیت های حتی پس از شیوع این بیماری فروکش.

مصرف کنندگان چینی متوقف رفتن به سینما بیش از نگرانی در مورد خطر عفونت در یک فضای شلوغ حتی اگر تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری تا به حال رو به رشد متوقف شد, او گفت:.

و هفته گذشته سینما بسته شد در پکن و شانگهای بیش از نگرانی های بالقوه موج دوم از عفونت.

“این ترس است که به احتمال زیاد به فروکش بسیار به تدریج” گفت: Bahuguna.

بر اساس غیر رسمی و اغلب به روز شده در مجموعه داده تحلیلگران در Exante اطلاعات گفت: رفت و آمد و سفر در داخل شهرستانها عمده در چین مانند پکن و تیانجین افسرده باقی مانده است یک نشانه نگران کننده برای دیگر مناطق شهری مانند شهر نیویورک و میلان بودند که ضربه coronavirus.

خود را برآورد تراکم ترافیک در شهرستانها چینی پایین بود 37 درصد از سطح سال گذشته.

سایر ابزار اندازه گیری فعالیت های اقتصادی, اما, ساخته شده اند, گسترده بازیابی در شش هفته پس از کارگران مجاز به بازگشت به کارخانه, طبقه, گفت Exante داده است.

هنوز هم بسیاری از رستوران ناهار خوری و دیگر فعالیت های اجتماعی محدود با توجه به سراسر کشور مستندات را تیز گشت حداقل در ابتدا اسکات Clemons رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Brown Brothers Harriman گفت MarketWatch.

“وجود خواهد داشت مقید کردن تقاضا از افرادی که گرسنه هستند به ترک خانه,” او گفت:.

هنگامی که تقاضا راضی است Clemons گفت که چشم انداز اقتصاد ایالات متحده و چه نوع از بهبود ممکن است به شکل بسیار تیره ، در میان این قطعیت صحبت از یک V-شکل بهبود رکود اقتصادی و به دنبال آن سریع جهش در رشد اقتصادی است که به احتمال زیاد به اسراف.

“ما اقتصاددانان عشق نامه ما به شکل بهبود. اما این است که به دنبال یک نامه شکل حداقل نه از الفبای لاتین گفت:” Clemons.

اما دیگران خوشبین باقی می ماند که ما نمی بینم دائم ریست رفتار مصرف کننده اگر فقط به این دلیل آن را بخشی از طبیعت انسان به “فراموش کردن دوران سخت و عمدتا شخم زدن جلو گفت:” جان بدرد خوردن رئیس جهانی استراتژیست در Nikko مدیریت دارایی در مصاحبه ای.

“آن را باید 90% اما وجود خواهد داشت برخی از طولانی اثر است. رفتن به پایان سال مردم را در نهایت بازگشت به راه آنها بود,” او گفت:.

برای هفته آینده تحلیلگران را نگه داشتن چشم در آمریکا هفتگی بیکاری-ادعا می کند داده ها به عنوان شرکت های برخورد با یک سقوط در تقاضا اخراج کارگران است. مصرف کننده و تولید کننده-قیمت تورم در ماه مارس نیز ممکن است اشاره به نگرانی که تورم فشار خواهد slacken از کاهش نرخ رشد اقتصادی و تهدید کاهش قیمت ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>