بازار فوق العاده: وام دهندگان تماس در واشنگتن برای وضوح بیشتر بر روی کسب و کار کوچک برنامه نجات یک روز قبل از جمعه راه اندازی

وام دهندگان هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با دولت ایالات متحده را rollout از $350 میلیارد نجات وام برنامه که با هدف شروع جلوگيري از کسب و کارهای کوچک بروز بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان به زودی به عنوان جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفته اند که آنها می خواهند به کمک دست از کسب و کارهای کوچک در روز جمعه برنامه ریزی شده اجرای, به عنوان بخشی از یک گسترده تر 2 تریلیون دلار بسته محرک گذشت, هفته گذشته توسط کنگره برای کمک به تقویت خیابان اصلی و بزرگتر اقتصاد ایالات متحده.

اما تلاش ها برای سرعت دریافت سرمایه در گردش به کسب و کارهای کوچک که به نوبه خود با هدف سرسخت در حال حاضر بالا رفتن سرسام آور بیکاری در حال پیچیده تر از آنچه که برخی از وام دهندگان را مورد انتقاد به عنوان یک هرج و مرج روند.

روز پنج شنبه در ایلینوی انجمن بانکداران اضافه شده به یک گروه کر از نگرانی از وام دهندگان در مورد تشریح این برنامه ها گفت: در بیانیه ای که اعضای آن ایستاده و آماده برای کمک به مشتریان با بودجه اضطراری, اما این بانک باقی می ماند در یک الگوی برگزاری تا زمانی که واشنگتن کامل قوانین برای چک Protection Program, سنگ بنای دولت کسب و کار کوچک تلاش ها برای نجات.

“بانک ها در سراسر کشور در حال انتظار برای دستورالعمل از سوی دولت در مورد چگونگی حرکت به جلو و ایلینوی بانک آماده برای کمک به محض دریافت این اطلاعات” ایلینوی انجمن بانکداران رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت لیندا کخ در بیانیه ای گفت:. “تا زمانی که قوانین در حال نهایی ما به سادگی در یک بازی انتظار.”

مورد انتقاد در کاخ سفید جلسه وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: او با اعتماد به نفس برنامه آماده بود برای شروع جمعه.

“من اطمینان داد که بانک ها را در فرآیند شروع فردا,” او گفت:.

چک حفاظت از برنامه ارائه خواهد شد تا به 10 میلیون دلار به آمار کسب و کار برای کمک به پوشش دستمزد برای کارکنان بیمار پرداخت و واجد شرایط دریافت وام مسکن و سایر فوری پرداخت بدهی. وام برای دو سال شرایط در پایین 1% ثابت نرخ بهره نیاز به هیچ وثیقه و با بخشش بدهی گزینه برای واجد شرایط هزینه. 1 ٪ نرخ تغییر اواخر روز پنجشنبه از 0.50%.

JPMorgan Chase & Co. JPM, +3.73% گفت: در بیانیه ای که اواخر روز پنجشنبه که آن را احتمالا نمی خواهد آماده برای شروع به پذیرش برنامه های کاربردی روز جمعه برای چک حفاظت از برنامه به عنوان امیدوار بود.

غربی انجمن بانکداران را پوشش می دهد که وام دهندگان در 13 ایالت از جمله کالیفرنیا نیز گفت: اعضای خود را در یک الگوی برگزاری “کمتر از 24 ساعت قبل از این وام ها به دسترس ساخته شده است” در بیانیه ای.

Mnuchin گفت: روز شنبه در مصاحبه ای با CNBC که او در حال حاضر آماده به درخواست کنگره برای پول بیشتر فراتر از اولیه 350 $میلیارد دلار تسهیلات به حمایت از کسب و کار و حتی قبل از اولین دسته از بودجه اختصاص داده است.

“یکی از چیزهایی که من شنیده ام این است که این کسب و کار کوچک برنامه است که رفتن به بسیار محبوب است که ما در حال رفتن به اجرا از ما $350 میلیارد,” او گفت: شبکه.

وال استریت شده است عصبی در مورد چگونه دولت را مدیریت کند coronavirus بحران است. سهام ایالات متحده در روز پنج شنبه منعکس بالاتر همراه با قیمت نفت خام با میانگین صنعتی داو جونز DJIA +2.24% به دست آوردن 2.2% حتی به عنوان جهانی موارد coronavirus صدر 1 میلیون.

در ضمن صاحبان کسب و کار مبارزه با کروناویروس خرید اینترنتی هنوز هم می توانید درخواست آنلاین برای چک حفاظت از برنامه و یا برای یک پیشرفت تا $10,000 برای کمک به پوشش درآمد از دست رفته از این بیماری همه گیر از طریق مدیریت کسب و کار کوچک وب سایت. SBA نیز ارائه شده است کم بهره فاجعه وام تا 2 میلیون دلار برای کسب و کار برای کمک به پوشش حقوق و دستمزد ثابت و بدهی و یا سایر لوایح در نرخ بهره از 3.75% و دیگر بدهی اقدامات است.

اما در حالی که دولت تبلیغ کمک به تصویب صاحبان کسب و کار در اسرع سه روز دردسر است که SBA هنوز هم نیاز به یک فهرست از بانک ها و اتحادیه های اعتباری مایل به شروع disbursing وجوه به مشتریان خود را.

تماس ها و ایمیل های ارسالی به وزارت خزانه داری و SBA به دنبال نظر در اجرای این برنامه های نجات نیست بلافاصله بازگشت.

یک دستیار مدیر شعبه در یک بانک منطقه ای در روز پنج شنبه گفت MarketWatch او انتظار می رود به شنیدن بیشتر در روز جمعه در مورد اگر بانک تصویب و به شرکت در برنامه SBA. اگر امضا بانک و سپس برنامه را از طریق آن لیست مشتری برای دیدن آن کسب و کار ممکن است واجد شرایط برای بودجه اضطراری, او گفت:.

“ما در حال انتظار برای نور سبز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>