بازار فوق العاده: کرافت هاینز اوراق قرضه سقوط به ‘ناخواسته’ خاک پس از تنزل رتبه

سس هاینز شرکت ، این شرکت که باعث می شود Kool-Aid و Velveeta دیدم اوراق قرضه خود را از دست دادن سرمایه گذاری خود را-درجه وضعیت و سقوط به “آشغال” خاک پس از دو رتبه بندی اعتباری شرکت ها در روز جمعه کاهش داد بدهی.

این حرکت توسط Fitch در رتبه بندی S&P رتبه جهانی تبدیل کرافت را بدهی به یک “سقوط فرشته” یک اصطلاح مورد استفاده توسط درآمد ثابت سرمایه گذاران برای اشاره به یک وضعیت که در آن یک شرکت بدهی از سرمایه گذاری درجه به آشغال وضعیت. مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران هنوز هم در نظر کرافت اوراق قرضه سرمایه گذاری-کلاس قرار داده است اما این شرکت در چشم انداز منفی نشانه آن است که آن را نیز می تواند ارائه یک جمع و جور کردن.

S&P رتبه جهانی اواخر جمعه برش کرافت امتیاز با یک درجه به BB+ از BBB-کمترین سرمایه گذاری-کلاس پله. Fitch در همان حرکت پیش از آن در روز.

کرافت تصمیم به کاهش سود خود در روز پنج شنبه ممکن است وزن خود را درک اعتبار و در تقابل با دیگر BBB-دارای صادر کنندگان را ساخته اند که تلاش برای کاهش سطح بدهی با توجه به سرمایه گذاران است.

خواسته از نظر یک کرافت گفت: این شرکت بر این باور بود که مهم به سهامداران “برای حفظ سود سهام و در طول این زمان تغییر و تحول است.

“ما همچنین متعهد به کاهش اهرم در طول زمان به عنوان ما انباشتگی این شرکت برای رشد پایدار گرداند و گفت:” مایکل مولن ارشد معاون رئیس جمهور در امور شرکت برای سس هاینز.

ببینید: Fitch در کاهش کرافت هاینز رتبه بندی اعتباری به ‘ناخواسته’

این نگرانی در میان برخی از سرمایه گذاران این است که بیمه های بازنشستگی و سایر وجوه متقابل با سخت محدودیت در برابر داشتن اوراق قرضه را در حال حاضر خواهد شد مجبور به فروش بدهی ترغیب و زیان بیشتر از اوراق قرضه.

در سمت تلنگر, به فروش برانگیخته شده توسط کرافت را به جمع و جور کردن آشغال می تواند فرصت خرید به خصوص در زمانی که بازده در BB-دارای بخش از ایالات متحده اوراق قرضه در بازار پایه نزدیک به 3.5 درصد می باشد.

“همانطور که ما در مورد شنیده ام برای مدتی در حال حاضر از این خیابان وجود دارد برخی از خطر افتاده فرشتگان در بازار گفت:” برایان کندی یک co-مدیر نمونه کارها از Loomis, Sayles & شرکت تجارت قطعات خودرو نمایش سازمانی استراتژی و وجوه متقابل.

“اما از آنجا که این شرکت ها ممکن است مبارزه در کوتاه مدت این کار عرضه برخی از سرمایه گذاران با فرصت های قابل توجهی,” او گفت:.

بیشتر از دیگر فرشتگان کرافت بدهی می تواند سخت تر برای پیوند بودجه با محدودیت های سختگیرانه تر برای جذب.

حدود 14 میلیارد دلار از مواد غذایی شرکت اوراق قرضه پس از 10 سال با گسترش تا آنجا که 30 سال با توجه به BofA تحقیقات جهانی. به عنوان بسیاری از زیر درجه سرمایه گذاری اوراق بهادار با تکیه به سمت کوتاه تر مورخ بدهی می تواند آن را سخت تر برای کسانی که دیگر مورخ اوراق قرضه برای پیدا کردن یک خانه جدید.

شرکت اوراق قرضه گرفته اند shellacking در چند روز گذشته حتی پس از مواد غذایی و آشامیدنی شرکت گزارش سه ماهه چهارم سود روز پنج شنبه که ضرب و شتم انتظارات در حالی که فروش کاهش یافت و کوتاه است.

خود را بیشتر به طور فعال معامله اوراق قرضه مجموعه به مادر در ماه ژوئن 2046 معامله در عملکرد به طور متوسط در مورد 5.14% جمعه حدود یک درصد از 4.14% در روز دوشنبه با توجه به پیوند تجارت و قیمت گذاری پلت فرم MarketAxess. سقوط قیمت اوراق قرضه فشار بازده بالاتر است.

گلدمن ساکس سهام تحلیلگران رهبری Jason فارسی استدلال کرد که در حالی که کرافت مدیریت گفت: این شرکت در نظر دارد برای دریافت آن اهرم نسبت به زیر 4 بار آنها موفق به ارائه مهلت برای رسیدن به این هدف است. توسط گلدمن برآورد این هدف ممکن رسیده تا 2027 سال مالی.

“اعتقاد ما این است که به احتمال زیاد بیش از حد تدریجی یا مدیریت یا سازمان های اعتباری را قبول و به جای آن بر این باورند مدیریت نیاز به دنبال divestments برای سرعت بخشیدن به این فرایند” این تیم نوشت: در پنج شنبه مشتری توجه داشته باشید.

کرافت مالی تبدیل شده اند به طور فزاینده ای تیره و تار آن را به عنوان تلاش برای گرفتن با مصرف کنندگان به سرعت در حال تغییر سلیقه. تقاضا برای غذاهای سالم دارای وزن اشتها برای پردازش محصولات تكیه مواد غذایی و آشامیدنی (persian) لوله خط تولید.

این شرکت همچنین در زمان بیش از 15 میلیارد دلار اختلال در شارژ برای سال 2018 است.

بخوانید: چرا $15.4 میلیارد کرافت هاینز با نام تجاری ارسال به پایین غیر معمول بود

سهام کرافت KHC, -3.20% کاهش 9% در این هفته است. وارن بافت در برکشایر هاتاوی BRK.A +0.51% BRK.B +0.15% دارای حدود 27 درصد سهام در شرکت با توجه به FactSet.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>