بازار فوق العاده: اوراق قرضه صدور توقف مرده در آهنگ های خود را در coronavirus نگرانی

تقریبا 3 میلیارد دلار است فرار اوراق قرضه قابل معامله در بورس سرمایه فقط در دو روز اول این هفته صدور بدهی های جدید است خشک و اساسی اوراق قرضه دچار بدترین رکود در تقریبا یک دهه است.

آن را تیز و برگشت برای یک bellwether گوشه ای از بازار بدهی که تا همین اواخر بوده است مسواک زدن را کنار نگرانی ها در مورد گسترش COVID-19 بیماری در سطح جهانی و در حالی که سرمایه گذاران ارائه برخی از skimpiest بازده به تاریخ.

در حالی که بورس های جهانی تحمل برخی از بدترین back-to-back ضرر و زیان در سال, بازار برای “آشغال” اوراق قرضه شرکت های بزرگ و یا بدهی با sub-سرمایه گذاری درجه اعتبار شده است کشیده به جنجال و هیاهو. هیچ شرکت های ایالات متحده به فروش می رسد بدهی های این هفته در حالی که بودجه ارز داد و ستد را دیده اند راش از outflows.

“بازار کاملا متوقف مرده در آهنگ های خود گفت:” دیوید نوریس سر اعتبار ایالات متحده در TwentyFour مدیریت دارایی با اشاره به برنامه های شرکت برای افزایش بدهی های جدید در ایالات متحده اوراق قرضه در بازار است.

او گفت: اگر زمان فروش در این بخش همچنان ادامه دارد و سرمایه گذاران می تواند از تکرار دسامبر 2018 در هنگام صدور sub-سرمایه گذاری-اوراق قرضه درجه زمین را متوقف کند. تمدید یخ می تواند تبدیل به یک مشکل بزرگتر او گفت: با اشاره به آشغال-دارای وام گیرندگان شرکت ها که میلیاردها دلار از سررسید بدهی های این سال است.

“انتخاب آنچه شما باید انجام دهید? آیا شما صبر کنید تا بازار به ثبات و یا شما را در شانس خود را گفت:” مایکل DePalma سر از کمی درآمد ثابت برای مک کی سپر در مصاحبه اضافه کرد که شرکت ها شد و به احتمال زیاد منتظر آشفتگی های اخیر.

‘در برخی از نقطه این افراد در حال رفتن به دریافت نا امید کرد.

مایکل DePalma سر از کمی درآمد ثابت برای مک کی سپر

تا هفته گذشته معامله گران هنوز هم خرید اوراق قرضه در سرعت سریع و صادر کنندگان نیست مشکل تخلیه بدهی های جدید به بازار حتی به عنوان بازده به طور گسترده ای دنبال سبد پر بازده اوراق قرضه در 5.88% در نزدیکی یک رکورد قبلی کم از 5.70% مجموعه در ماه ژوئن 2014 به گفته بانک مرکزی امریکا مریل لینچ داده است.

که با تغییر سریع گسترش coronavirus فراتر از چین به آلمان و ایتالیا همراه با ساخت نیروگاه کره جنوبی که منجر به رشد نگرانی که بالا و عملکرد شرکت های بزرگ وام گیرندگان می تواند از خط خارج توسط coronavirus بسیار شبیه بازارهای سهام در چند روز گذشته.

“رشد مانند یک کلید متریک برای بالا عملکرد شرکت های” Fran Rodilosso رئیس ETF با درآمد ثابت نمونه کارها مدیریت در VanEck گفت MarketWatch. “در حال حاضر شما برخی از پیش بینی نشده اثرات در اقتصاد جهانی از جمله به عنوان یک پتانسیل جهانی بهداشت بحران که توزین در بازار.”

سقوط قیمت اوراق قرضه فشار بازده بالاتر از آنها در جهت مخالف حرکت و همچنین افزایش میزان “گسترش” و یا غرامت اضافی که سرمایه گذاران تقاضا در اوراق قرضه بیش از خطر Treasurys. گسترش پرید 4.17% در اوراق قرضه را تا پایان معاملات سهشنبه مارک بزرگترین دو روز افزایش اسپرد از انگلستان رای دادند و در سال 2016 به ترک اتحادیه اروپا با توجه به بلومبرگ داده است.

اوراق قرضه ETF آزمون

یک رکورد عجله نقدی نیز در سمت چپ ارز داد و ستد وجوه است که تمرکز بر آمریکا بالا عملکرد اوراق قرضه.

متی Bartolini, دولت, خیابان جهانی مشاوران رئیس SPDR آمریکا تحقیقات ثابت اوراق قرضه ETF outflows در ترکیب $2.7 میلیارد دلار برای دوشنبه و سه شنبه بزرگترین دو روز کشش از outflows تا کنون.

“اما دو چیز اتفاق افتاده است” Bartolini گفت MarketWatch. “این روشن است د-خطر رویداد به عنوان یک نتیجه از رشد تجدید نظر” او گفت:. “اما من فکر می کنم آن را نیز یک مطالعه موردی از اضافه شدن نقدینگی از آنچه ETFs قادر به عرضه است.”

معیار SPDR بلومبرگ بارکلیز عملکرد بالا پیوند ETF JNK, +0.11% شاهد بالاترین حجم معاملات تا کنون در سه شنبه, حتی اگر سهام کاهش یافته و کمتر از 0.8 درصد به FactSet داده است.

“ما سرمایه گذاران به نوبه خود به ETFs برای نقدینگی خود را نیازهای” Bartolini گفت. “ما می بینیم که در وقت و زمان دوباره در سراسر چند از کلاس های با عملکرد بالا یکی از آنها است.”

در روز چهارشنبه بازارهای سهام ایالات متحده بسته عمدتا پایین تر با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.46% و S&P 500 شاخص SPX -0.38% هر دو از دست دادن در حدود 8 درصد در طول عمر خود پنج روز از دست دادن رگه.

اما سهام JNK موفق 0.1% دست آوردن پنج شنبه بود که آن دوم-بالاترین روز به حجم معاملات تا کنون با توجه به FactSet.

ببینید: در اینجا چگونه ETF سرمایه گذاران را در پاسخ به coronavirus نگرانی بازارهای جهانی را تکان داد

“عملکرد بالا بوده پروکسی برای سهام. این امر می تواند تعجب اگر اسپرد اعتباری نیست گسترش با اصلاح عمیق در سهام” گفت: حداکثر Gokhman سر از دارایی انجمن برای اقیانوس آرام زندگی صندوق مشاوران در مصاحبه.

بالا و عملکرد کسب و کار می تواند به ویژه آسیب پذیر به کندوپاش رشد اقتصادی یا باریکش درآمد شرکت ها عمدتا به دلیل بالا خود را بار بدهی و هزینه های استقراض می توانید آنها را بیشتر در معرض خطر به طور پیش فرض.

در اینجا یک نمودار افزایش پیش فرض در بخش انرژی با عملکرد بالا است که دست و پنجه نرم کردن با مقاومت از پایین قیمت نفت خام:

BofA تحقیقات جهانی

انرژی به صورت پیش فرض سنبله

برخی از سرمایه گذاران در اتخاذ صبر کنید و ببینید وضعیت تا زمانی که آنها می توانند به دست آوردن وضوح بیشتر بر روی تاثیر این ویروس.

“این کمی نارس به ارزیابی پیامدهای بالقوه در اطراف coronavirus” استیون اوه جهانی سر از اوراق قرضه و اعتبار در PineBridge سرمایه گذاری گفت: MarketWatch.

نوریس که حضور در JP Morgan سالانه بالا-عملکرد کنفرانس در میامی گفت: وجود دارد هیچ نشانه ای از وحشت و در عین حال که سرمایه گذاران به نظر می رسد آماده برای قرار دادن پول نقد به کار در این بخش است.

“سرمایه گذاران که در آن وجود دارد آویزان بودند و همیشه پاداش در گذشته” DePalma گفت اما همچنین هشدار داد: “در برخی از نقطه این افراد در حال رفتن به دریافت نا امید کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>