بازار فوق العاده است: داو در مرحله یک اصل ارتجاعی? در اینجا چیزی است که کارشناسان فکر می کنم به عنوان بازار سهام تلاش برای تکان نزولی گرفتن از coronavirus همه گیر

سرمایه گذاران در حال دیدن نور در انتهای تونل پس از یک دوره. اما آن را می دوزند ؟

این سوال بسیاری از سرمایه گذاران وزن به عنوان بازار تلاش قدرتمند دوباره بجای اول برگشتن از آن در اواخر ماه مارس پایین در پشت نشانه هایی که گسترش coronavirus بیماری های منتقله COVID-19 می تواند کاهش در اینجا و جاهای دیگر در جهان است.

برخی از سخت ترین ضربه مکان هایی در آمریکا که در آن یک چهارم از همه تایید جهانی موارد در حال حاضر گزارش شده است شروع به نشان دادن خوش آمدید نشانه هایی از کاهش عفونت از جمله ایالت نیویورک است که به عنوان کانون شیوع ویروسی آغاز شد که در ووهان چین در ماه دسامبر.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو صحبت در کنفرانس خبری روز سه شنبه گفت که میزان بستری شدن در بیمارستان است plateauing حتی به او گزارش داد یکی از بزرگترین و به روز افزایش مرگ و میر.

ایتالیا و اسپانیا نیز گزارش داده اند که کاهش در شیوع زیر سخت اجتماعی-دورى و مستند اقدامات و اتریش و دانمارک در حال تنظیم صحنه برای بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی. ووهان, چین, که در آن بیماری برای اولین بار شناسایی کرده اند گزارش جدید مرگ و میر برای اولین بار از ماه ژانویه است.

ببینید:ودکا, سونا و مقاومت در برابر مستند — کشورهای گرفتن یک رویکرد متفاوت به کروناویروس

“ما در نهایت شاهد ایالات متحده COVID-19 جدید مورد اعداد در پاسخ به اجتماعی فاصله — قطعا در ایالت نیویورک بلکه در جای دیگر” نوشت: تحلیلگران در BofA تحقیقات جهانی در یک توجه داشته باشید.

در بالا از آن بانک مرکزی و دولت ها در سراسر جهان در حال پرتاب کردن چه مقدار به تریلیون ها دلار برای کمک به stanch آسیب اقتصادی ناشی از تلاش برای کاهش عفونت و درمان آن بیمار با این بیماری مشتق شده از رمان گونه از coronavirus.

آن عوامل را با توجه به افزایش عمده سهام و لحظه ای تخلیه برخی از هار اشتها برای دارایی های در نظر گرفته شده پناهگاه های مانند 10 سال خزانه TMUBMUSD10Y, 0.712%. 10 سال بازده مورد 0.78% در مقایسه با 0.587% در روز جمعه. قیمت اوراق قرضه سقوط به عنوان بازده افزایش یابد.

و سهام اقدام قوی دستاوردهای شنبه قبل از پایان پایین تر با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.11% از دست دادن بیش از 930-نقطه تجمع پس از یک افزایش چشمگیر در دوشنبه دیدم رنگ آبی تراشه شاخص به همراه شاخص S&P 500 SPX -0.16% و شاخص Nasdaq Composite COMP -0.32%, نزدیک بیش از 7 درصد بالاتر است.

ببینید:چرا منتقدان بر این باورند V شکل داو ارتجاعی باقی مانده است و بعید است برای تحقق

از شنبه شاخص Dow در حال حاضر 7.6% در هفته (که آن را به صورت مختصر توسط یک جمعه خوب بازار مکث) S&P 500 است 6.9% بالاتر و نزدک است در سرعت برای به دست آوردن از 7 درصد. از پایین ترین نرخ های اخیر در مارس 23, داو افزایش یافته است حدود 19.4% S&P 500 است تا حدود 17 درصد و نزدک به دست آورده نزدیک به 14.3%.

آن شده است یک حرکت فوق العاده بالاتر و نرخ عفونت و آخرین مرگ عوارض به نظر می رسد مجموعه ای برای ادامه و تسریع حرکت بازار در کوتاه مدت. چرا ؟ زیرا کسانی که اطلاعات سیگنال را در زمانی که اقتصاد است که عمدتا در خاموش کردن حالت پس از همه گیر در زمان برگزاری احتمالا می تواند از سر گرفت.

نوسان بالاتری برای سهام ایجاد کرده است یک درجه از اختلاف میان کارشناسان در مورد اینکه چگونه این جنبش در نهایت بازی را برای بازار در کوتاه مدت به سرمایه گذاران روند به احتمال زیاد اطلاعات ضعیف اقتصادی ضعیف و درآمد شرکت ها در روز های آینده.

برخی استدلال می کنند که در پایین قرار داده شده است اما دیگران نگران هستند که بازار می تواند مجددا خود را در ماه مارس پایین.

این تیم در ولف پژوهش از جمله رئیس سرمایه گذاری استراتژیست کریس Senyek می گوید آن باقی مانده نزولی بر بازار با توجه به آمار ضعیف چشم انداز. این بیماری را در مسیر این تیم نوشت: در روز سه شنبه, گزارش, است, نامشخص, یک, “و ما حس [است] که ورودی داده های اقتصادی [و در سه ماهه اول] درآمد نجومی خواهد شد بسیار ناامید کننده است.”

“ما باور نمی کنیم که جهانی COVID-19 بحران از جنگل فقط رتبهدهی نشده است” نوشت: ولف تیم تحقیقاتی با تحلیلگران و اضافه کرد که آنها نگرانی در مورد عفونت های باقی مانده “بسیار بالا” و امکان دوباره شتاب در مکان هایی از جمله لوئیزیانا و نیوجرسی.

“چقدر بد آن را در نهایت دریافت که به طور کلی جدید عفونت نرخ اوج? ما نمی دانم — اما از دیدگاه سرمایه گذاری که نقطه کلیدی” تیم نوشت. “ما باور نمی کنیم که آمریکا و بازارهای سهام را پیدا پایدار پایین تا زمانی که آمریکا جدید عفونت رای قطعی رول بیش از.”

در واقع درک بهبود در وضعیت سلامت و ریسک پذیری ممکن است توجیه فعلی بازار سهام ارزیابی برای برخی از فروشندگان به خصوص که شرکت در سه ماهه نتایج انتظار می رود به ارائه یک یادآوری از تاثیر ویروس.

J. P. Morgan Chase & Co. JPM, +1.31% مدیر عامل شرکت جیمی Dimon روز دوشنبه هشدار داد و گفت که درآمد برای این کشور بزرگترین بانک توسط دارایی کاهش خواهد یافت “معنی” در سال 2020 از سال گذشته 36.4 میلیارد دلار با استناد به تاثیر از coronavirus.

جزئیات: وال استریت ستاره money manager می گوید S&P 500 شیرجه می تواند به 1500 در بدترین حالت با کروناویروس خرید اینترنتی طولانی برای سال

دیوید Kostin ارشد حقوق صاحبان سهام استراتژیست در گلدمن ساکس تخمین زده که سود سهام خواهد بود و 25% و buybacks یکی از کلیدی پشتیبانی برای بازار بیش از دهه گذشته خواهد شد 50 ٪ است. او گفت: CNBC در طول یک شنبه مصاحبه که سود سهام “در حال تبدیل شدن بیشتر باارزش.”

همچنین بخوانید:تحلیلگر گلدمن که پیش بینی coronavirus خواهد کشتن گاو در بازار می گوید: “خطر به حرکت نزولی بیشتر است” با وجود داو اخیر رالی

“از یک روحیۀ زاویه اخیر استثنایی پرش نشان می دهد که تمایلات سرمایه گذار است که هنوز هم در انکار مرحله و نه در فاز کاپیتولاسیون که هموار راه را برای یک بازار گاو نر” نوشته پیتر ون der وله multiasset استراتژیست در Robeco.

آلبرت ادواردز جهانی استراتژیست در Société Générale روز سه شنبه گفت که سرمایه گذار امیدوار ممکن است بسته به پولی و مالی اقدامات امداد اما امید خود را می تواند نابجا: “این خوش بینی است که میراث یک بازار گاو نر. سرمایه گذاران نمی توانند تصور که بانک فدرال خواهد شد ‘اجازه’ بازار سهام به سقوط” از تحلیلگران توییتی در روز سه شنبه اضافه کرد: “فکر می کنم دوباره.”

که گفت:, Michael Wilson, Morgan Stanley ارشد حقوق صاحبان سهام استراتژیست گفت: در سال های اخیر توجه داشته باشید که او معتقد اخیر بازار سهام پایین نمی تواند مجددا حتی به عنوان او گفت: او را پیش بینی درآمد به کاهش 20%. او گفت: وجود خواهد داشت مقدار فرصت برای سرمایه گذاران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>