بازار فوق العاده: سرمایه گذاران بریس برای coronavirus شوک به چین کارخانه آماده به بازگشایی دوشنبه

بازارهای مالی ممکن است اولین نشانه از اثر شیوع ویروسی جهانی زنجیره تامین که کارخانه های چینی راه اندازی مجدد تولید در روز دوشنبه.

بسیاری از چین بسته شده است از اواخر ژانویه در رعایت از سال جدید قمری و مقامات دولتی در سراسر چین دستور داده بود کسب و کار باقی می ماند بسته تا فوریه. 9 با توجه به South China Morning Post.

تمدید تعطیلی به دلیل مرگبار پاتوژن است که انتظار می رود برای پایان دادن به, حداقل برای برخی از کسب و کار در آغاز هفته آینده و بازگشایی خواهد شد بشدت تماشا.

سرمایه گذاران استراتژیست و اقتصاددانان می گویند که محدودیت در سفر در مناطق کلیدی این کشور قرنطينه و دیگر اقدامات در نظر گرفته شده برای stanch گسترش بیماری های عفونی است که تاکنون بیش از 630 زندگی و آلوده حداقل 31,000 مردم که از روز شنبه می تواند حداقل به طور موقت ممانعت خروجی در جهان و دومین اقتصاد است.

یک زنجیره عرضه شوک می تواند به جلوگیری از شرکت های چند ملیتی از جلسه تقاضا و وزن در چین تولید کنندگان رکن اصلی اقتصاد جهان است که رشد متکی به ملت کارخانجات به بوسیله اسباب گردنده از کالا.

اختلال در اقتصاد چین و کارخانه های قابل توجهی هستند چرا که این کشور سهم اقتصاد جهانی توسط برخی از اقدامات صعود به 19.3 درصد در سال 2019 با توجه به داده ها از صندوق بین المللی پول (دیدن متصل نمودار). که در مقایسه با 8.7 درصد سهم در سال 2003 زمانی که سارس بیمار برخی از 8,100 نفر کشته و 774.

“این بسیار روشن است که coronavirus شده است موجود است. وجود دارد افزایش سوال در مورد تاثیر آن بر رشد اقتصاد جهانی نه فقط منطقه ای. این نشان دهنده خالص قطعیت برای بازارهای گفت:” مت جنگل, chief investment officer در BNY ملون را Lockwood مشاوران در مصاحبه با MarketWatch.

برای سرمایه گذاران امیدوار است برای جهانی دوره ای بهبود پیدا کرده و به سوق دادن ریسک دارایی در آمریکا به ارتفاعات جدید در میان خوش بینی در اطراف بخشی از پیمان تجارت بین ایالات متحده و چین در شروع سال, اما شیوع تهدید به ترک این بنیاد از کسانی که امیدوار است اگر اقتصادی چین افسردگی صدمه دیده و بقیه از جهان است.

بخوانید: مرگ دکتر لی Wenliang که هشدار چین در مورد coronavirus باعث غم و اندوه و خشم مقامات چینی در

یک مشکل اپیدمی آمده نمی تواند در یک زمان بدتر چین تنبل اقتصاد است که آهسته به 6.1 درصد نرخ رشد سالانه در سال گذشته با توجه به ناخالص-داخلی-محصول ارقام منتشر شده در ماه گذشته است که منعکس کمترین خواندن برای پکن در نزدیک به سه دهه است.

و به عنوان یک نتیجه از رود زنجیره عرضه اختلالات JPMorgan اقتصاددانان در حال حاضر انتظار می رود در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی چین به سرعت به شدت به 1 ٪ در سال بیش از سال, سرعت خود را در سناریو پایه.

حتی اگر تاخیر بیشتر به عامل دهانه است که برخی از تحلیلگران پیش بینی آن می تواند حتی بیش از انتظار برای تولید کنندگان به آمار خود را گشاد گشاد راه رفتن و در نتیجه بیشتر قابل توجه اقتصادی بکشید.

“هنگامی که تولید در کشور سوانح حمل و نقل و تدارکات تنگناها هنوز هم ممکن است منجر به کاهش سرعت حمل و نقل” نوشته بن مارس, مدیر کلان جهانی پژوهش در اقتصاد آکسفورد.

تعدادی از شرکت های آمریکایی با عملیات و یا تامین کنندگان در چین در حال حاضر گفت: آنها انتظار دارند انجام دهند.

اپل AAPL -1.54% تامین کنندگان در چین گفت: آنها با هدف به راه اندازی مجدد کامل تولید در چین در فوریه. 10 اما رویترز گزارش داد که تایوان Foxconn که مونتاژ گوشی های هوشمند اپل ممکن است رزومه کامل تولید تا اواخر ماه فوریه با توجه به محدودیت های مسافرتی در سراسر چین به نقل از یک فرد با دانش مستقیم از این موضوع.

“شاخص های مهم به یاد داشته باشید خواهد بود تا چه حد این ویروس گسترش می یابد که مردم از سرگیری سفر بازگشت به کار و چه مدت آن طول می کشد برای تولید به بازگشت به ظرفیت کامل” اشاره کرد علامت Haefele مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر UBS Global مدیریت ثروت.

بخش خودرو را نیز جلب توجه به عنوان ووهان در استان هوبئی استان و کانون گزارش شیوع عمده مرکز تولید جهانی خودرو سازان از جمله General Motors Co. GM -2.10% قمری تعطیلات سال جدید تمدید شده است برای کسب و کار در هوبئی تا فوریه. 13.

برخی از سازندگان خودرو با امکانات در چین در حال حاضر به تولید محدود. Hyundai Motor Co. 005380, -0.76% به طور موقت تعطیل هفت از گیاهان خود را در کره جنوبی به دلیل کمبود قطعات از تامین کنندگان چینی.

در بازار S&P 500 SPX -0.50% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.93% و تجارت بود که پایین تر اما سه نفر تمام وقت پرونده اصلی سهام معیار در روز پنج شنبه نشان می دهد که سرمایه گذاران در حال شرط بندی که شیوع کوتاه مدت خواهد بود و موجود است.

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, -3.68% سقوط 5.9 اساس امتیاز به 1.585% در آخرین بررسی کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>