بازار فوق العاده: چگونه سرمایه گذاران با استفاده از ‘جایگزین’ اطلاعات برای پیگیری چین بازیابی از coronavirus

تنها یک هفته پیش بازار صاحب نظران هنوز گفتن سرمایه گذاران به محو شدن وحشت از COVID-19 شیوع. اما تریسی چن نمی اشتراک گذاری در خوش بینی.

مدیر صندوق برای Brandywine جهانی گفت: آرایه ای از “جایگزین” داده که با ارائه به روز رسانی مکرر از چگونه به سرعت کارگران چینی شد, بازگشت به کارخانه, کف رنگ تر وخیم تصویر از دومین اقتصاد بزرگ جهان. بر اساس چنین منابع امید به چین برای دیدن V شکل recovery — تیز تک به تک از رشد اقتصادی بعد از سه ماهه اول کاهش سرعت — در حال رفتن به برآب گفت: شرکت کنندگان در بازار.

“یک سوم هنوز هم گرفتن پشت یک سوم شدن قرنطینه و یک سوم دیگر در خانه است چرا که وجود دارد هیچ تقاضا گفت:” چن.

سرمایه گذاران باید شاغل فرکانس بالا مانند داده های ترافیک و مصرف زغال سنگ که نیست ارائه شده توسط دولت آمار سازمان برای دریافت یک پالس در اقتصاد چین به عنوان داده های رسمی منتشر شده و می توانید دیگر منتشر شود.

“اطلاعات رسمی نشدم تا زمانی که شما یک وضعیت شبیه به این, شما باید به نوبه خود به برخی از جایگزین منابع داده ها به عنوان خوانده شده بر روی زمین” گفت: “الکس Etra ارشد استراتژیست در Exante اطلاعات در مصاحبه با MarketWatch.

اکثر کارگران قرار است به راه اندازی مجدد کار در اوایل فوریه پس از 15 روز تعطیلات سال جدید قمری است, اما قرنطينه کارخانه توقف و زنجیره تامین اختلال را با تاخیر بازگشت به حالت عادی فعالیت های کسب و کار.

تعداد فزاینده ای از صندوق های تامینی مدیران پولی و تحلیلگران به تبلیغ مزایای داده های جایگزین به عنوان یک راه برای به دست آوردن لبه در مالی و بازار کالا به تازگی.

ببینید: بانک مرکزی امریکا اقتصاددان پیش بینی ‘دل تنگی نمی رستاخیز” برای اقتصاد جهانی

جایگزین داده شده است به خصوص با ارزش در طول coronavirus اپیدمی به عنوان وال استریت پیش بینی شده برای کاهش پیش بینی رشد اقتصادی چین اجازه می دهد به جلو-اجرای زوال در تمایلات سرمایه گذار با توجه به شرکت کنندگان در بازار.

داده ها نیز ارائه شده بیشتر تا به امروز مشاهده که چگونه بسیاری از از چین از حدود 300 میلیون کارگران مهاجر زادگاه خود را ترک کرده اند که در آن بسیاری شده اند marooned پس از سال جدید قمری تعطیلات و بازگشت به کارخانه و خطوط تولید.

برای پیگیری فعالیت های اقتصادی DataTrek تحقیقات گفت: آن استفاده می شود آلودگی هوا آمار و ارقام در شهرهای بزرگ و تراکم ترافیک اعداد ارائه شده توسط دستگاه های ناوبری GPS به اینسو انسو جمع کردن سرنخ در مورد اینکه آیا صنعت چینی در حال بازگشت به full-ظرفیت.

اما Exante داده است Etra دریافتند که آلودگی داده بود و نه مفید خود را در آن به اندازه یک بازیابی در کارخانه خروجی به تغییرات در آب و هوا ساخته شده اطلاعات بیش از حد فرار برای نشان دادن قابل تشخیص الگو.

مشکلات بالقوه است که می تواند طاعون برخی از منابع داده ها نشان می دهد اهمیت ترکیب چندین جایگزین منابع داده برای دریافت یک تصویر مرکب از اقتصادی و صنعتی روند گفت: تحلیلگران.

ببینید: انفجار ‘جایگزین’ اطلاعات می دهد به طور منظم سرمایه گذاران دسترسی به ابزار قبلا شاغل تنها توسط صندوق های تامینی

Brandywine را چن ذکر شده یک میزبان کامل از منابع اطلاعات او استفاده می شود برای ردیابی صنعتی بازیابی در چین: روزانه مصرف زغال سنگ, جعبه, دفتر درآمد و حجم ظرف در بنادر چین.

منبع دیگری که ثابت شده است مفید است داده های ردیابی مهاجرت بین شهرستانها ارائه شده توسط چینی موتور جستجوی بایدو. Exante داده گفته تحلیلگران سفر میان چین بزرگترین شهرستانها دیده می شود قابل توجه افت از سال گذشته است.

با این کار طیف وسیعی از اطلاعات در دست چن تشکیل یک تصویر متفاوت از چین را بازیابی. او در بر داشت صنعتی جهش به طور گسترده ای متنوع از شهرستان به شهرستان و همچنین وابسته چگونه متکی به یک منطقه خاص در نیروی کار مهاجر.

او برآورد بازگشت به ظرفیت کامل خود اولین بود در پایان ماه مارس, اما که بین آوریل و مه بود و به احتمال زیاد قاب زمان.

این جدی ارزیابی کمک به او برای غلبه بر این به طور گسترده ای برگزار شد فرض که coronavirus مثل قبلی حوادث بهداشت را زودگذر تاثیر بر اقتصاد جهانی و نزولی بر ارزهای اقتصادهای آسیایی بودند که سخت ضربه توسط ویروس.

هنوز سهام چینی موفق شده اند برای آب و بسیاری از نگرانی های اطراف coronavirus بهتر از دیگر در حال ظهور بازار سهام بازار. معیار CSI 300 شاخص 000300, -2.18% متشکل از سرزمین اصلی ذکر شده سهام تقریبا مسطح سال به تاریخ پس از دوره نقاهت بعد از نزدیک به 10% کاهش در اواخر ماه ژانویه است.

در ایالات متحده به بازار S&P 500 SPX -4.42% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -4.42% وارد یک اصلاح در پنج شنبه, تعریف شده به عنوان 10% کاهش از روزانه یک رکورد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>