بازار فوق العاده: در اینجا نحوه تغذیه برنامه ریزی برای حمایت از شرکت های بزرگ اوراق قرضه شهری بازار کار

سرمایه گذاران می گویند پشتیبانی توسط کنگره می تواند اجازه می دهد که فدرال رزرو برای حمایت گسترده تر بدهی های شرکت های بزرگ و بازارهای شهری که تحت استرس در هفته گذشته.

ببینید: اینجا یک شکست از بانک فدرال برنامه های نجات برای حفظ اعتبار جریان در طول همه گیر

وزیر خزانه داری استیون شوهر گفت: در فاکس نیوز که یک بسته محرک مالی مورد بحث در کنگره می تواند به 4 تریلیون دلار از برنامه های اعطای وام توسط بانک فدرال.

امید است که این برنامه می تواند به پایین آوردن هزینه های استقراض در میان دولت های محلی و شرکت های بزرگ و ایجاد ثبات در بازار که در آن کسانی که صادر کنندگان فروش بدهی.

جزئیات: تغذیه را به 4 تریلیون دلار وام به کسب و کار برای نجات اقتصاد ایالات متحده می گوید Mnuchin

هر چند گسترده تر جزئیات وام باقی می ماند و اندک تا کنون گفته تحلیلگران نشانه شد با اشاره به احیای یک بحران دوران اضطراری برنامه اعطای وام به نام سرمایه بهادار با پشتوانه تسهیلات وام (TALF) خواهد بود که بودجه توسط وزارت خزانه داری اما اداره فدرال. اگر اعلام آن خواهد بود که یکی از بسیاری از اعطای وام اضطراری امکانات به تازگی به زندگی به ارمغان آورد توسط فدرال ریزرو ایالات متحده در تلاش خود را برای جلوگیری از آشفتگی بازار را برانگیخت توسط COVID-19 شیوع.

علامت خانه کوچک, سر کوتاه مدت نرخ استراتژی در بانک مرکزی آمریکا گفت: اعلام می “احیای بازارهای اعتباری که در غیر این صورت باقی مانده است نسبتا راکد.”

با توجه به کریشنا گوآ معاون رئیس Evercore ISI و سابق فدرال نیویورک رسمی این TALF برنامه کار می کند مانند این:

فدرال رزرو خواهد به من قرض بدهید در برابر وزارت خزانه داری بودجه به 24 نمایندگی های اصلی که عمل به عنوان واسطه در بازار اوراق قرضه اما شده اند و تمایلی به خرید و فروش در بازار پر نوسان. هر گونه ضرر و زیان از وام خواهد بود و جذب سرمایه صادر شده توسط وزارت خزانه داری.

به عنوان بخشی از وظایف نمایندگی را اغلب به طور موقت نگه داشتن شهری بدهی شرکت های بزرگ و Treasurys در موجودی خود را قبل از آنها خارج از بار آنها را به یکی دیگر از خریدار. اما فروشندگان را قطع کرده و در بازار-ساخت فعالیت های خود ترازنامه در حال حاضر با صدها میلیارد دلار’ ارزش اوراق قرضه.

بانک فدرال وام خواهد این امکان را برای فروشندگان به شیب پا خود را به شرکت ها و شهرداری بازار اوراق قرضه و به توازن معاملات اخیر دور از شدید فروش که دیده شده است در چند روز گذشته.

“در جیب های مختلف از بازار اوراق قرضه وجود دارد مجبور شده اند liquidations. که منجر به فروشنده ترازنامه و جریان بیش از. نمایندگی مجاز و فروش ندارد و بسیاری از ظرفیت” برای خرید و فروش اوراق قرضه در این لحظه گفت: تام Graff سر از درآمد ثابت در قهوه ای مشاوره.

فدرال رزرو می تواند حتی قرض دادن به مدیران و تشویق آنها به مرحله به بازار گفت: گوآ.

از طریق TALF برنامه فدرال می تواند جلوگیری از خار راه حل ساخت آشکار خرید بدهی از صادر کنندگان است که می تواند به طور پیش فرض بر تعهدات خود برجسته در معرض خطر به عنوان یک ویروس هدایت می شود رکود اقتصادی است که انتظار می رود به درایو نرخ پیش فرض در تمام وام گیرندگان. ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی این است که قرار نیست به اعتبار قابل توجه خطر است.

هفته گذشته بانک مرکزی ایالات متحده نیز راه اندازی دیگر اعطای وام اضطراری امکانات از قبیل تجاری مقاله بودجه تسهیلات و اولیه فروشنده تسهیلات اعتباری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>