بازار فوق العاده: در اینجا شکست از بانک فدرال برنامه های نجات برای حفظ اعتبار جریان در طول همه گیر

فدرال رزرو گرفته دراماتیک مراحل را برای حفظ اعتبار جریان در ایالات متحده و فراتر از آن به عنوان بازارهای جهانی, تشنج, کسب و کار شاتر و کارگران از دست دادن شغل در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

آن را به اندازه کافی است ؟ که هر کسی را حدس می زنم در این نقطه به ویژه پس همه چیز بستگی به جلوگیری از گسترش ویروس و اقتصادی آن خرید اینترنتی از جمله از طریق تلاش های تازه به, از مرزهای ملی و ساکنان در خانه بمانند.

در ضمن خیلی بیشتر ممکن است مورد نیاز برای بازگرداندن اعتماد به نفس بازار با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -4.55% غلت دیگری 900 امتیاز پنج شنبه, مهر و موم کردن بدترین هفته برای بازارهای سهام در وال استریت از سال 2008.

در اینجا شکست از بانک فدرال در تلاش برای آرام کردن بازار.

نرخ بهره:

مارس 15: در یک آخر هفته حرکت تغذیه قطع معیار نرخ 100 واحد برای طیف وسیعی از صفر تا 0.25% اما گفت: نه به انتظار ایالات متحده معیار نرخ به تحت فشار قرار دادند به قلمرو منفی مانند برخی از بانک های مرکزی خارجی.بانک مرکزی همچنین اعلام کرد این امر می تواند با استفاده از ترازنامه خود را برای کمک به وام دهندگان کسب و کار و خانواده ها جذب شوک روزانه زندگی آمریکایی قرضه را متوقف کند.

باند خرید:

مارس 15: برنامه های گشوده به خرید حداقل 700 میلیارد دلاری از وزارت خزانه داری ایالات متحده بدهی و “آژانس” اوراق وام مسکن و یا دارایی های دولت حمایت در یک پیشنهاد برای تسکین التهاب و حتی safe-haven دارایی به عنوان سرمایه گذاران با عجله به فروش آنچه که آنها می توانند برای جمع آوری پول.

اما به عنوان کتی Bostjancic مدیر ارشد مالی آمریکا اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد بعد اشاره کرد که فدرال ریزرو برنامۀ خرید اوراق قرضه به راحتی می تواند افزایش, از آن خریداری 1.5 تریلیون دلار در طول دور اول خرید اوراق قرضه در پی 2007-’08 بحران مالی و $1.3 تریلیون دلار در طول دور سوم خود را.

آژانس اوراق وام مسکن به فروش می رسد مسکن غول فردی مک FMCC, -0.11%, Fannie Mae FNMA, -2.55% و Ginnie مای آمده و با تضمین دولت است که در عملکرد بازارها باعث می شود آنها را به عنوان آسان به عنوان خزانه یادداشت ها و اوراق قرضه.

تجاری کاغذ:

مارس 17: تغذیه فراخوانی بخش 13(3) فدرال رزرو اقدام به ارائه یک backstop برای یک منبع کلیدی از کمک های مالی کوتاه مدت برای کسب و کارهای بزرگ, بعد, تماس, توسط سرمایه گذاران برای بانک مرکزی ایالات متحده به unclog به اصطلاح تجاری کاغذ در بازار است. آن را تقریبا yearlong برنامه که با هدف حمایت از اقتصاد واقعی و نه فقط بخش مالی با کمک به کسب و کار دیدار با اشتغال موجودی و پرداخت سایر بدهی های کوتاه مدت.

بخوانید: هزینه های فدرال ریزرو بودجه جدید تسهیلات برای کسب و کارهای بزرگ تساوی شکایات

اولیه فروشنده تسهیلات اعتباری

آوریل 18: یکی دیگر از 13(3) برنامه ای برای عرضه کلیدی نمایندگی مجاز و فروش اوراق بهادار در وال استریت تا 90 روز وام در ultralow هزینه برای پرش شروع معاملات دوباره و افزایش نقدینگی در سراسر بازارهای مالی است. طیف وسیعی از وثیقه خواهد بود واجد شرایط تجاری از کاغذ به اوراق قرضه شهرداری ها به دارایی مورد حمایت اوراق بهادار و همچنین به عنوان سهام به عنوان اقتصاددان هشدار آمریکا می توان به پرتاب یک رکود قرار دادن اعتبار بر روی یخ.

اوراق قرضه شهرداری ها:

آوریل 20: فدرال رزرو دوباره با استفاده از آن بحران دوران قدرت به رول از دیگر برنامه های جدید برای کمک به نجات شهری-اوراق قرضه از افزایش بازده نشانه آن است که سرمایه گذاران نگران افزایش پیش فرض. طرح گسترش آن در بازار پول صندوق برنامه اجازه دهید به بانک و دریافت وام از بانک فدرال با استفاده از دارایی های خریداری شده از دولت واحد و دیگر معاف از مالیات شهرداری پول-بازار صندوق های متقابل است.

ارز مبادله خطوط:

جهانی و نوسانات بازار نیز منجر به جان داش برای دلار آمریکا ارز ذخیره جهان می نویسد MarketWatch را راب گرگوری در هیچ بخش کوچکی به این دلیل که دلار آمریکا استفاده می شود برای بسیاری از تجارت بین المللی و پرداخت. تحلیلگران می گویند عجله به دلار تقویت اتحاد جهان گسترده فروش سهام و نوسانات در سراسر بازارهای مالی به عنوان بسیاری از صنعتی ملل همه اما شاتر خود را در مرزها در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیماری همه گیر.

برای کمک به سهولت دلار بودجه گونه, تغذیه در مارس 19 تا 30 میلیارد دلار به 60 میلیارد دلار ارزش دلار تعویض خطوط با نه بانک های مرکزی در آسیا و آمریکای جنوبی و اروپا که انتظار می رود در محل اقامت برای حداقل شش ماه. فدرال رزرو در حال حاضر ایستاده با امکانات بانک های مرکزی در کانادا, انگلستان, ژاپن, بانک مرکزی اروپا و نیوزیلند.

پس از آن در تاریخ 20 مارس فدرال رزرو و پنج دیگر بانک های مرکزی نقل مکان کرد و با هم به تقویت خود جهانی بودجه تلاش های در حال حرکت به روزانه 7 روز دلار بودجه و امکانات تا از هفتگی ، علاوه بر این گروه از بانک های مرکزی را حفظ خواهد کرد ارائه هفتگی 84 روز بلوغ دلار آمریکا عملیات برای کمک به tamp پایین آشفتگی بازار.

Repos:

پس از فوران هرج و مرج در وام های یک شبه بازار در ماه سپتامبر فدرال رزرو ارائه شده است میلیاردها دلار ارزش وام های کوتاه مدت به وال استریت را حدود دو دوجین “اولیه” نمایندگی مجاز و فروش اوراق بهادار برای کمک به کاهش فشار این کلید در گوشه ای از بازار است. در 20 مارس آن را یافت تا به یک خیره کننده $1 تریلیون دلار در روزانه نقدینگی تقسیم بین صبح و بعد از ظهر قرض گرفتن امکانات.

چه شرکت کنندگان در بازار می گویند ؟

“فدرال رزرو قهرمانانه در پا با یک میزبان از فعال 2008 دوران امکانات به backstop جهانی دلار بودجه. اما پول نمی تواند رسیدن به هر گوشه و مخفیگاه از سیستم جهانی” نوشته جیمز Sweeney اقتصاددان ارشد در کردیت سوئیس در جمعه توجه داشته باشید.

“حتی با اخیر گسترش تعویض خطوط وام تسهیلات برای صندوق های بازار پول و خرید مستقیم از تجاری مقاله تغذیه نیست مطمئن باشید همه بودجه و خطرات مالی و تصادف با پیامدهای بلند مدت است که هنوز هم بالا است.”

جزئیات: تغذیه می تواند خرید $4.5 تریلیون دلار از بدهی اگر آن شروع می شود تا خوراکی اوراق قرضه شرکت های بزرگ می گوید: بانک مرکزی امریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>