بازار فوق العاده: در اینجا 5 دلیل بازار سهام رزرو خود را با بدترین کاهش از سال 2008 و تنها یکی از آنها است coronavirus

سهام ایالات متحده-بازار تجمع کرده هم پاشید, با یک دوره تاریخی دستاوردهای آمدن به توقف screeching به عنوان ترس که coronavirus بیماری ممکن است به امریکا جغجغه وال استریت.

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.39% کاهش یافت و به تصحیح در روز پنج شنبه به طور گسترده ای به عنوان تعریف یک قطره از حداقل 10% اما بیش از 20 درصد از اخیر اوج. این شاخص S&P 500 و Nasdaq Composite با تمام شاخص های پیوست تراشه های آبی در اصلاح خاک.

این سرعت که در آن شاخص به این شرایط است که تعجب سرمایه گذاران و برخی از کارشناسان در وال استریت. آن را سریع ترین کاهش به اصلاح شاخص Dow, 10 جلسه پس از نه جلسه رکود به اصلاح on Feb. 8, 2018.

اصلاحات از یک رکورد
رکورد وارد اصلاح تاریخ تجارت روز
Nov. 3, 1919 Nov. 12, 1919 7
Nov. 28, 1928 Dec. 8, 1928 8
Jan. 26, 2018 Feb. 8, 2018 9
Feb. 12, 2020 Feb. 27, 2020 10
سپتامبر. 23, 1955 Oct. 11, 1955 12

برای هر دو شاخص S&P 500 SPX -0.82% و نزدک COMP +0.01% آن را سریع ترین عقب نشینی از ثبت یک رکورد شش جلسه پیش به اصلاح.

پنجشنبه کاهش می یابد همچنین قرار دادن هر سه شاخص سهام در سرعت خود را برای بدترین هفته پس از بحران مالی 2008.

در اینجا 5 دلیل که بازار در حال سقوط است:

COVID-19 آلوده اعتماد به نفس

ترس از COVID-19 بیماری آلوده در ایالات متحده در حال گسترش است. این بیماری مشتق شده از رمان coronavirus SARS-COV-2 که سرچشمه در ووهان چین در اواخر سال گذشته شروع به تاثیر جهانی تجارت و سفر و گرفتن یک نیش از اعتماد به نفس در مورد درآمد و رشد اقتصادی است.

هفت روز پیش, گلدمن ساکس رئیس جهانی سهام استراتژیست پیتر اوپنهایمر گفت: مشتریان است که “در نزدیکتر مدت…ما معتقدیم که در معرض خطر بیشتری است که تاثیر coronavirus بر درآمد به خوبی ممکن است دست کم در زمان قیمت سهام نشان می دهد که خطرات ناشی از اصلاح بالا هستند.”

گلدمن ساخته شده یک تماس مشابه در روز پنج شنبه این بار از استراتژیست دیوید Kostin گفته می شود وجود ندارد رشد درآمد در سال 2020 است.

خطرات شدت از دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: “اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید باشد.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus کنفرانس خبری در روز پنج شنبه موفق به ارائه به سرمایه گذاران با راحتی بسیار عمدتا به دلیل آن را دشوار است برای پیش بینی که چگونه این ویروس را بازی خواهد کرد که در اینجا و جاهای دیگر.

سازمان بهداشت جهانی اعلام نشده این عفونت ویروسی یک بیماری همه گیر اما این بیماری از خانواده ویروس های شناخته شده به عنوان سارس و یا سندرم حاد تنفسی است بیمار مردم در چین, کره جنوبی, ژاپن, مالزی, ایتالیا و ایران. و با توجه به عصر ایران, اتریش, اسپانیا, کرواسی و سوئیس نیز تایید خود را از مورد اول است.

این ویروس تقریبا فلج عصری تولید در چین در مقام دوم جهان اقتصاد و کشور است که خریدار محصولات و خدمات از کشورهای دیگر است. ایالات متحده شرکت های فن آوری مانند Apple Inc. AAPL -0.06% بستگی چینی لوازم.

در آخرین بررسی COVID-19 تا به بیمار 82,550 مردم و ادعا 2,810 زندگی می کند.

بخوانید: چرا ‘عرضه شوک’ بزرگترین بازار سهام نگران شیوع ویروسی همچنان ادامه دارد

سرمایه گذاران نمی دانم چه مدت شیوع بیماری گذشته و هنوز زود است برای تعیین اینکه به چه میزان از آن خواهد صدمه دیده شرکت درآمد اما تعدادی از شرکت های از جمله Hasbro, Inc. است -2.84% HP Inc. HPQ, -4.98% و مستر کارت, Inc. MA +1.55%, در حال حاضر گفت که آنها فکر می کنم آن خواهد شد.

اتمام: چه اپل, مایکروسافت, نایک و دیگر شرکت های آمریکایی می گویند در مورد شیوع کروناویروس

همچنین بخوانید: مصرف کننده-شرکت های مواجه خواهد بود که اولین ضربه اگر coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده

مرتبط: در اینجا چگونه 30 داو صنعتی شرکت prepping برای تاثیر coronavirus

2020 انتخابات

عدم اطمینان در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده را نتیجه نیز شروع به رانندگی بازارهای استراتژیستها و تحلیلگران استدلال می کنند. تعدادی از آنها فکر می کنم که اگر سن. برنی ساندرز مستقل از ورمونت که مشخصه خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک برنده دموکرات نامزدی ریاست جمهوری و احتمالا حتی ریاست جمهوری سهام را با یک ضربه او را به عنوان درک توسط برخی به عنوان یک antibusiness نامزد شده است. “خطر ابتلا به سهام ایالات متحده بسیار مهم اگر برنی می شود نامزدی” گفت: Ed ملا ارشد تحلیلگر بازار با Oanda.

رفیع ارزیابی

حتی قبل از رکود بازار در این هفته ارزش سهام مشاهده شده است به عنوان غنی است.

یک اندازه گیری از بورس-ارزش بازار نشان داد که شاخص S&P 500 معامله شد در 18.9 برابر وزن کل اجماع به جلو برآورد درآمد در میان تحلیلگران نظرسنجی توسط MarketWatch. که تا از 16.2 یک سال پیش و گذشته از مختصری نقطه در اوایل سال 2018 آن است که بالاترین قیمت رو به جلو-به-نسبت سود به صورت معیار و شاخص از ماه مه سال 2002.

بازار اوراق قرضه

دولت اوراق قرضه بازده شده اند کشویی به طور پیوسته به عنوان سرمایه گذاران به دنبال پناهگاه و در نتیجه درایو قیمت اوراق قرضه در میان شک و تردید در مورد رشد اقتصاد جهانی در پی شیوع کروناویروس.

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, +0.00% کاهش یافت و به رکورد پایین زیر 1.24% در روز پنج شنبه در یک نقطه.

رکود ترس

اوراق قرضه سرمایه گذاران می ترسند که coronavirus ممکن است منجر به یک رکود اقتصادی جهانی است که ممکن است شستن در ایالات متحده سواحل به عنوان یک کامل از رکود است. MarketWatch اقتصاد نویسنده رکس Nutting توضیح داد که پتانسیل برای یک uncontained شیوع COVID-19 در این راه: “خیلی فوری اقتصادی تاثیر یک بیماری همه گیر می توان به تلاش برای مهار آن و نه از عوارض این بیماری است. به عنوان ما در تلاش برای قرنطینه کسانی که ممکن است گسترش بیماری ما تعطیل کردن بسیاری از فعالیت های اقتصادی.”

یک دفتر بودجه کنگره مطالعه نشان داد که یک بیماری همه گیر “می تواند تولید یک کوتاهمدت تاثیر بر اقتصاد جهانی مشابه در عمق و مدت به طور متوسط پس از جنگ رکود اقتصادی در ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>