بازار فوق العاده: طلا, خزانه داری قیمت ها افزایش می یابد به عنوان ویروس ترس جرقه سهام-بازار فروش و تقلا برای پناهگاه های امن — در نمودار

جهانی “ایمن” بود که در اثر دوشنبه هل دادن تا پناهگاه های سنتی از جمله طلا و Treasurys و فرانک سوئیس به عنوان سهام و دارایی های دیگر به عنوان خطرناک به فروش می رسد به شدت در ترس از گسترش COVID-19 در خارج از چین می تواند قرار داده یافت نشد جهانی رشد اقتصادی است.

Coronavirus به روز رسانی: 79,339 موارد 2,169 مرگ خوشه ظهور در ایران و ایتالیا

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -3.22% کاهش یافته و نزدیک به 1000 امتیاز با رنگ آبی تراشه سنج و S&P 500 SPX -3.12% هر پرستاری کاهش حدود 3.3% پیوستن به یک سهام جهانی تار و مار که شاهد تلفات سنگین برای آسیایی و اروپایی سهام.

دارایی های دیگر به عنوان خطرناک نیز شاهد سنگین فروش با نفت ایالات متحده معیار CLJ20, -5.15% و قیمت نفت خام برنت BRNK20, -5.68%, جهانی معیار حذف بیش از 5 درصد است.

“این یک ناب ‘خطر خاموش’ روز امروز” با طلا و دیگر دارائی های سر به فلک کشیده گفت: مارشال Gittler تحلیلگر در BDSwiss گروه در یک توجه داشته باشید.

طلا GCJ20, +1.63% شد تا $27.70 یا 1.7% در $1,676.50 در هر اونس اضافه کردن به پناهگاه سوخت دستاوردهای که در زمان این فلز زرد به بیش از هفت سال اخیر در پایان هفته گذشته است.

سرمایه گذاران همچنین انباشت اشیاء بدست آمده به Treasurys ارسال بازده که تجارت در جهت مخالف از قیمت به شدت در حال سقوط.

بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, -7.57% کاهش 10.7 اساس امتیاز به 1.363% بسته شدن در پایین تمام وقت زیر 1.3% مجموعه در سال 2016. عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری و خاموش بود 9.9 اساس امتیاز در 1.816% گسترش کاهش است که هفته گذشته در زمان طولانی پیوند به یک زمان کم است. عملکرد در 2 سال خزانه توجه داشته باشید TMUBMUSD02Y, -7.30%, است که حساسیت بیشتری نسبت به نرخ برش انتظارات کاهش یافته است 9.9 اساس امتیاز به 1.252%.

تحلیلگران هشدار داد که زانو حرکت تند و سریع واکنش می تواند بیش از حد, اما همچنین اشاره کرد که احساسات اطراف گسترش شیوع ویروسی است که رانندگی تجارت در سراسر بازار در حال حاضر است و به احتمال زیاد برای ادامه تسلط بر قیمت ها حداقل در آینده نزدیک.

“دشوار است تصور کنید یک سناریو با یک فوتی و فوری ‘روشن’ در COVID-19 ویروس در کوتاه مدت اما همه چیز می تواند/دریافت خواهد شد بسیار بدتر از قبل بهتر شده. که عدم تقارن را حاکم بر شرایط معاملاتی این هفته و باعث می شود آن را دشوار است برای حفظ هر cheapening در امن پناهگاه” گفت: Ian Lyngen سر از ایالات متحده نرخ استراتژی در BMO Capital Markets در جمعه توجه داشته باشید.

جزئیات: اقتصاددانان می گویند تغذیه کاهش نرخ می تواند به عنوان اوایل ماه مارس

اقدام در ارزهای نسبتا آرام با دلار آمریکا تا حد زیادی به نگه داشتن خود را با یخ شاخص دلار DXY, -0.08%, برای سنجش ارزش دلار در برابر شش رقبای دادن تا زودتر به افزایش تجارت با 0.1% کاهش در 99.205. شاخص معامله شده در حدود سه سال به بالا در هفته گذشته قبل از دادن مقدار متوسطی از زمین است.

جزئیات: می توانید نگه داشتن سهام افزایش به دلار ایالات متحده آمریکا موج ؟ چه سرمایه گذاران نیاز به دانستن

فرانک سوئیس است که عمر طولانی شهرت به عنوان یک پناهگاه در طول دوره مالی آشفتگی بازار اضافه شده به دستاوردهای اخیر به لبه به بیش از چهار سال اخیر در مقابل یورو EURCHF, +0.1036%. مشترک حوزه یورو, ارز, در ضمن, گرفته بود یک ضربه به گسترش coronavirus در ایتالیا فرستاده این کشور معیار شاخص سهام I945, -5.43% پایین تر از 4 درصد و تحت فشار قرار دادند ایتالیایی بازده بالاتر به عنوان سرمایه گذاران به فروش می رسد دولت کاغذ. یورو EURUSD +0.1752%, اما 0.2% در اقدام اخیر در مقابل دلار در $1.0868.

ببینید: اینجا یک یادآوری است که زمانی که دلار حرکت می کند, همه چیز شکسته ” — و بالعکس

تحلیلگران گفت: ارزش ین ژاپن دیده است آن پناهگاه مرتبط با درخشش رنج می برند در بخشی به دلیل نگرانی در مورد کشور نزدیکی به چین و درک افزایش آسیب پذیری اقتصادی ضربه از گسترش COVID-19. ین آیا پیدا کردن برخی از پشتیبانی از دوشنبه اما با دلار آمریکا USDJPY -1.05% سقوط 1% به ¥110.44. دلار باقی مانده تا حدود 1.9% در برابر ین تا کنون در ماه فوریه ،

در ضمن فعل و انفعال بین پناهگاه و دارایی های دیگر نیز باقی می ماند مهم است. سود برای طلا به عنوان مثال به احتمال زیاد محور در بخشی از انتظارات است که بانک مرکزی حرکت خواهد کرد و برای کاهش بیشتر نرخ بهره فشار پایین بازده از وزارت خزانه داری ایالات متحده و به اصطلاح هسته ای اروپا اوراق قرضه دولتی. پایین و یا در برخی موارد منفی بازده اوراق قرضه کاهش و یا حذف هزینه فرصت از برگزاری nonyielding دارایی مانند طلا.

“طلا بدون شک افزایش در پیش بینی ادامه کاهش در نرخ بهره بانک های مرکزی اعمال می شود چه پولی در پزشکی آنها می تواند به اقتصاد ضربه توسط COVID-19 ویروس” Gittler نوشت. “این واقعیت که ایالات متحده طولانی باند شروع به معامله با 1-رسیدگی دوباره در هفته گذشته نشان می دهد که چگونه این فرض است که نفوذ در بازار. آن را به احتمال زیاد به تقویت طلا در بیشتر نظر من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>