بازار فوق العاده: سهام جهانی رالی اسپرز فروش از Treasurys جلوتر از معیار بدهی حراج

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده تمدید افزایش خود را در روز سه شنبه به عنوان اوراق قرضه در بازار به فروش می رسد در پی نشانه هایی از گسترش COVID-19 همه گیر ممکن است کاهش در اروپا و آسیا در خصوص تشویق سرمایه گذاران به بازارهای سهام در این هفته در هزینه دارائی های.

چه Treasurys انجام می دهند ؟

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.733% صعود 6.9 اساس امتیاز به 0.747% در حالی که 2 سال توجه رای TMUBMUSD02Y, 0.287% شد تا 2.2 اساس امتیاز به 0.290%. 30 سال بازده اوراق قرضه TMUBMUSD30Y, 1.336% افزایش 6.9 اساس امتیاز به 1.354%.

چه رانندگی Treasurys?

یک بازگشت به عقب تجمع در سهام ایالات متحده این هفته تقلیل تقاضا برای دارائی های مانند کاغذ دولتی در میان امیدوار است که ایالات متحده و برخی از غربی کشورهای اروپایی بودند که حملاتی را شامل COVID-19 بیماری است. آتی برای شاخص S&P 500 SPX +7.03% ضمنی بالاتر باز برای وال استریت در روز سه شنبه.

اما تعداد موارد تایید شده از COVID-19 افزایش یافت و به بیش از 1.35 میلیون دلار به گسترش در سراسر بیش از 100 کشور در حالی که مرگ و میر در صدر 74,800 با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد بیش از 368,000 موارد تایید شده در ایالات متحده و تقریبا 11,000 مرگ و میر.

همچنین وزن روی باند-بازار حراج برای $25 میلیارد دلار از 10 سال یادداشت روز سه شنبه و $17 میلیارد از 30 سال اوراق قرضه در روز چهارشنبه باعث شد کارگزار-نمایندگی مجاز و فروش به قیمت در یک “امتیاز” یک فرایند به موجب آن آنها را فشار بازده بالاتر به منظور اطمینان از یک حراج موفق.

در عین حال تحلیلگران می گویند فدرال رزرو بر ادامه برنامه خرید دارایی ها را ادامه خواهد داد به ارائه پشتیبانی برای معامله گران و کارگزار-نمایندگی که می خواهید به off-load منابع خود را از دولت کاغذ.

در اقتصادی که NFIB بررسی ماهانه یک تصویر لحظهای از کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده یافت می شود که در آن شاخص خوشبینی کاهش یافت و در ماه مارس به 96.4 یک 8.1-نقطه کاهش و بزرگترین کاهش ماهانه در این نظرسنجی از تاریخ ،

این فرصت های شغلی و گردش کار بررسی برای ماه فوریه منتشر خواهد شد در 10 p. m. و اما منعکس کننده تاثیر coronavirus در استخدام.

چه فعالان بازار می گویند ؟

“Treasurys شده اند وزن با ادامه جهانی ‘خطر در” تن با کروناویروس عناوین (ایتالیا به طور بالقوه کاهش قفل کردن اقدامات در اوایل ماه مه) و پیش از پایان خزانه عرضه امروز و فردا” گفت: جاستین Lederer یک خزانه تحلیلگر بازار در کانتور فیتز جرالد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>