بازار فوق العاده: سرمایه گذاری است ‘محکوم’ به تکرار اشتباهات گذشته بدون عمده تنوع لرزش هشدار رئیس گروه صنعت

شما ممکن است شنیده ام در مورد حرکت به طرد “manels” یا مردسالار پانل در صنعت کنفرانس.

در حال حاضر گوشه ای از وال استریت که سوخت بحران وام مسکن از یک دهه پیش فکر می کند یک کلید برای جلوگیری از آینده blowup قرار دادن بیشتر زنان و مردم رنگ در شارژ از فراخوانی عکس در امور مالی.

“خطر واقعی به نظر ما, این است که داشتن همه مردان سفید ساخت تصمیمات تامین مالی باعث می شود آن را دشوار است برای خدمت به جوامع محروم گفت: Michael روشن, مدیر اجرایی ساختار مالی انجمن اصلی گروه تجارت برای صنعت اوراق بهادار که از یک دهه پیش بود که در قلب سمی subprime وام بوم.

جوامع محروم “لازم نیست که همان دسترسی به اعتبار به عنوان سفید جوامع و آنها لازم نیست که در همان شرایط یا شرایط” روشن گفت MarketWatch در مصاحبه. “اگر یک حباب وجود دارد آنها صید,” او گفت:, و اضافه کرد که این همان جوامع اغلب چپ غرق در خانه سلب حق مالکیت زمانی که اعتبار جلوتر.

سیاه و سفید خانواده از دست رفته ترین زمین در بازار مسکن ایالات متحده از هر نژادی یا قومی گروه زیر 2007-’08 بحران مالی ضربه ای که در سمت چپ سیاه مالکیت خانه در پایین ترین سطح آن در 50 سال با توجه به یک 2019 مطالعه شهری موسسه واشنگتن-بر اساس تحقیقات گروه است که با تمرکز بر سیاست های اقتصادی و اجتماعی.

این نمودار از موسسه شهری به تفکیک بازار مسکن به اشتراک گذاری توسط نژادی یا قومی گروه برای پنج دهه گذشته:

شهری موسسه

سیاه و سفید, خانواده ها از دست سود در مالکیت خانه.

در حالی که سود در مالکیت خانه را می توان به اوایل 2000s آن دوره نیز شاهد “تیزر” نرخ تکثیر در وام مسکن وامهای بیپشتوانه مالی که نتیجه معکوس در بسیاری از وام گیرندگان پس از سقوط ارزش مسکن 33 درصد از سال 2006 به اوج خود تا حد زیادی در همان زمان “مقدماتی” تنظیم مجدد نرخ بالاتر است.

فدرال رزرو مطالعه در سال 2012 تخمین زده است که حدود 7 تریلیون دلار در خانواده ثروت از دست داده بود در پی بحران سلب حق اقامه دعوی است که نهفته میلیون ها نفر از وام گیرندگان.

خبرگزاری بلومبرگ

مایکل روشن به نظر می رسد قبل از سنا کمیته امور بانکی در جولای 2018.

“وجود دارد یک چرخه از این اتفاق گفت:” روشن است. “ما نیاز به زنان و مردم رنگ در فرایند تصمیم گیری و یا ما محکوم” به تکرار اشتباهات گذشته است.

روشن قبل از مصرف بیش از راس SFA یک سال پیش بود که رئیس اجرایی در مسکن های غول پیکر دولت ملی وام مسکن انجمن یا مای Ginnie. همراه با فردی مک FMCC, +0.00% و Fannie Mae FNMA, +0.88% مسکن آژانس در حال حاضر سرمایه گذاری بخش عمده ای از $11.1 تریلیون مسکن ایالات متحده بدهی های بازار با توجه به شهری موسسه اطلاعات.

چگونه او را به طرح تغییرات ؟ برای شروع هیچ یک از 12 سخنرانان کلیدی در صنعت اوراق بهادار سالانه جمع آوری در لاس وگاس که در آغاز روز شنبه و به میزبانی روشن است SFA گروه مردان سفید.

این کنفرانس خواهد شد از ویژگی های W. Kamau Bell یک کمدین و مجری تلویزیونی به بحث در مورد مسابقه و تنوع در سرمایه گذاری.

اما فراتر از این کنفرانس روشن می خواهد به تماس در SFA اعضای گروه که شامل بالا وال استریت و بانک ها و شرکت هایی که اوراق, سرمایه گذاران, کارگزار-فروشندگان و همچنین حسابداری شرکت های رتبه اعتباری شرکت ها و وکلا برای ترویج بیشتر نیروی کار متنوع — در حالت ایده آل در حالی که تولید نتایج در عرض پنج تا هفت سال است.

یک گزارش از مظنونان حمله به دانشگاه ماکسین واترز و جویس بیتی در اوایل این ماه نشان داد که کرسی هیئت مدیره در بانک های بزرگ هنوز 80% سفید و 70 درصد مرد بودند.

“ما امیدواریم که یک راه وجود دارد به سر و صدا از طریق آن دیوار” روشن گفت. “من واقعا هیجان زده برای این فرایند است. من می خواهم به حرکت سوزن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>