بازار فوق العاده: منحصر به فرد: میلیاردر Peterffy می گوید کارگزاران تعاملی صحبت به E-Trade در مورد یک معامله اما تصمیم گرفت آن را نمی خواهد کار

کارگزاران تعاملی Group Inc. در گفتگو با E-تجارت مالی در مورد ادغام خود کارگزاری عملیات اما تصمیم گرفت به مقابله حس را ندارد با توجه به تعاملی بنیانگذار توماس Peterffy.

Peterffy دیجیتال-تجارت پیشگام که تاسیس پلت فرم آنلاین در سال 1978 گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی در روز پنج شنبه که کارگزاران تعاملی IBKR, +2.02% تا به حال شده است در گفتگو با E-تجارت ETFC, +21.81% قبل از E-تجارت توافق کردند برای مقابله با مورگان استنلی MS -4.55% MS -4.55%.

“آن کار نمی کند برای ما به دلیل نگهداری آنها به مشتریان خود پول در بلند مدت اوراق قرضه دولتی و به طوری که چیزی است که ما به عنوان صاحبان نمی توانیم انجام دهیم” Peterffy گفت: با اشاره به uninvested نقدی نشستن در حساب مشتری. او گفت: بحث صورت گرفت به زودی پس از TD Ameritrade منابع Corp. AMTD, +2.41% در ماه نوامبر اعلام شده است که این امر می تواند خریداری شده توسط رقیب چارلز شواب Corp. SCHW, +2.40% در یک $26 میلیارد معامله است.

بنیانگذار میلیاردر گفت که تعاملی قرار می دهد مشتری پول را در کوتاه مدت اوراق بهادار مانند اوراق خزانه به جای بلندمدت اوراق بهادار.

بهره از قرار دادن مشتریان uninvested نقدی می تواند یک مرکز سود کارگزاران و وابسته بانک ها به خصوص در زمانی که کمیسیون در بسیاری از brokerages شده اند هدایت می شود به 0 ٪ و از سه نفر از بریدگی توسط فدرال رزرو به معیار نرخ بهره که در حال حاضر در ایستاده یک 1.50%-1.75% دامنه. E-تجارت نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

وال استریت ژورنال که شکست E-تجارت-مورگان استنلی اخبار گفت مورگان استنلی انتظار برای جبران حق بیمه آن را پرداخت E-تجارت از طریق 400 میلیون دلار از هزینه کاهش و 150 میلیون دلار در پس انداز اضافی که خواهد آمد از استفاده از E-تجارت “کم هزینه” سپرده به جای گران تر از بودجه است.

Peterffy گفت: تعاملی می خواستم به بررسی “چه اتفاقی خواهد افتاد [اگر brokerages ترکیب] و که در آن ما خواهد آمد.”

او گفت: “به محض این که ما متوجه تفاوت در عملکرد ما خواهد بود قادر به رسیدن به مشتریان بودجه متوجه شدیم که ETFC نمی خواهد ایجاد سود در تمام, در زیر ما مدل های محافظه کار.”

از دست ندهید: چارلز شواب در هیچ-کمیسیون معاملات: ‘وال استریت را هرگز انجام این’

همچنین: شواب به سرمایه گذاران اجازه خرید و فروش بخش از سهام

در معامله پنج شنبه اعلام کرد, E-تجارت سهامداران خواهد شد 1.0432 مورگان استنلی سهام در بورس به صورت یک E-تجارت سهم برابر با $58.74 بر اساس آن قیمت بسته شدن Feb. 19. معامله “را به طور قابل توجهی افزایش مقیاس و وسعت مورگان استنلی را مدیریت ثروت حق رای دادن و موقعیت مورگان استنلی به عنوان یک صنعت پیشرو در مدیریت ثروت در تمام کانال های و ثروت بخش” مورگان استنلی گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

E-معامله بیش از 5.2 میلیون حساب مشتری با بیش از $360 میلیارد خرده فروشی دارایی های مشتری اضافه کردن به مورگان موجود 3 میلیون روابط مشتری و $2.7 تریلیون دلار از دارایی های مشتری. این معامله این است که انتظار می رود در سه ماهه چهارم.

Peterffy توصیف معامله به صورت الکترونیکی تجارت منصفانه و گفت: مقابله تیم وارد شده بود در یک مقدار نه چندان دور از آنچه مورگان استنلی برنامه پرداخت. کارگزاران تعاملی’ ارزش بازار بیش از $28 میلیارد دلار که از روز پنجشنبه نزدیک با تعاملی سهام به دست آوردن بیش از 2% در روز در مقایسه با S&P 500 شاخص SPX -0.38% میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.44% و نزدک کامپوزیت COMP -0.67%, که به پایان رسید یک whipsawing جلسه پایین, عقب کشیدن از سوابق میان مداوم وحشت با توجه به COVID-19 بیماری مشتق شده از رمان گونه از coronavirus بود که اولین گزارش در ووهان چین در سال گذشته است.

E-تجارت معامله شد به سختی تعجب برای وال استریت به خصوص پس از چارلز شواب-TD Ameritrade معامله که اعلام شد تنها چند هفته پس از شواب را تکان داد تا این بخش با خبر شد که در آن برش های تجاری هزینه برای مشتریان خود به 0٪.

دیگر تخفیف brokerages دنبال کت و شلوار و مقابله گمانه زنی ها که بیشتر ادغام خواهد دنبال به عنوان کاهش هزینه ها از کمیسیون خواهد غذا خوردن به درآمد.

Peterrfy به یاد می آورد که کارگزاران تعاملی برای اولین بار در میان عمده تخفیف کارگزاران به برش کمیسیون ارائه به مشتریان امکان یا شارژ شدن شرکت استاندارد کمیسیون و یا پرداخت بدون کمیسیون.

بازگشت در ماه دسامبر Peterffy گفت بارون در مصاحبه ای که TD Ameritrade و شواب ادغام خواهد خود را از شرکت بیش از یک خریدار از فروشنده. “من همیشه به دنبال فرصت ها اما بیشتر به عنوان یک خریدار و یک فروشنده,” او گفت: به نقل از.

Peterrfy گفت MarketWatch که او هنوز هم احساس می کند که خود کارگزاری قادر به تمایز خود را حتی بهتر است حالا که فروشگاه خود را در میان بزرگترین کارگزاران تخفیف سمت چپ ایستاده. اما او گفت که اگر می خواهم به فروش Interactive اگر “کسی می آید همراه nd به من پیشنهاد من نمی تواند رد.”

گمانه زنی ها در حال حاضر شایع است که دیگر کوچکتر کارگزاری سیستم عامل که تهیه کردن به یک جمعیتی جوان از جمله Robinhood ممکن است به شدت در پی پس از توسط امثال گلدمن ساکس GS -1.94% و بانک مرکزی آمریکا BAC +0.37%.

Peterrfy گفت که مورگان استنلی/E-معامله تجاری “نشان دهنده یک رقیب قوی به شواب و Ameritrade” اما گفت که هنوز هم باعث می شود تفاوت بین تعاملی و سیستم عامل های دیگر وجود ندارد.

وی با اشاره به تعاملی فهرستی از سرمایه گذاران حرفه ای است که تجارت به طور متوسط 20 بار در ماه در مقابل به طور متوسط در حدود یک بار در ماه برای رقبای خود. در سال گذشته تعاملی شنود گذاشته میلان Galik به عنوان مدیر اجرایی آن موفقیت Peterffy که باقی می ماند به عنوان رئیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>