بازار فوق العاده: داو چهره مهم آوریل آزمون پس از coronavirus باعث بزرگترین سه ماهه اول سقوط رکورد

مارس مطرح خواهد شد یک آزمایش حیاتی برای بازار سهام سرمایه گذاران به دنبال نشانه هایی است که بدترین بازار قتل عام باعث جهانی COVID-19 همه گیر است که در گذشته به عنوان شیوع همچنان ادعا می کنند زندگی می کند و وعده تاریخی کوتاه مدت اقتصادی درد.

خرس ادعا محض قطعیت اطراف تاثیر این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد برای هموار کردن راه برای بیشتر امواج از فروش.

“هفته آینده خواهد بود بلیزارد خبر بد — هر دو در اقتصاد و بهداشت عمومی” گفت: Zach Pandl ماکرو استراتژیست در گلدمن ساکس در جمعه توجه داشته باشید. “ما شکی نیست که بازار قادر خواهد بود به قیمت از سوء دم در برابر خطرات است که افت و چالش های جدید ممکن است ظهور از جمله حاکمیت تنزل رتبه FX میخ می شکند و یا یک موج از شکست کسب و کار.”

اما برخی از سرمایه گذاران و تحلیلگران ادعا می کنند که در حالی که بازار به احتمال زیاد به فرار باقی سهام بازار bounceback هفته گذشته پس از غلت با رکورد سرعت از اوج تمام وقت به بازار خرس امید می دهد که مارس 23 پایین به صورت عمده شاخص ها ممکن است بیشتر یا کمتر نگه دارید.

حتی امیدوار سرمایه گذاران اغلب احتیاط که بازار به طور معمول فرار و اغلب شارپ قیمت قبل از رسیدن مجدد پایین و یا رفتن به کاهش و حتی بیشتر قبل از پیدا کردن پایین. اما سریع و قابل ملاحظه سیاست پاسخ توسط بانک مرکزی و دولت باید برخی از ناظران بازار با این استدلال که احتمال این که پایین ترین نرخ های اخیر را نگه دارید ممکن است بهتر از گذشته عمده selloffs.

SunTrust

کیث لرنر رئیس استراتژیست بازار در SunTrust مشورتی گفت: درس از گذشته بازارهای خرس به طور معمول منجر شود او را به محل احتمال مجدد از بازار پایین جایی بین 70% تا 80%. اما او فکر می کند شانس retest از مارس 23 کم هستند به جای نزدیک تر به 50/50.

“بازار در حال حاضر می داند که آمار اقتصادی در هفته ها و ماه های آینده ضعیف خواهد بود. سوال این است که آیا یا نه آن را بدتر از زمان انتظارات او گفت:” در یک توجه داشته باشید.

برای مثال هفته گذشته برای اولین بار بارگیری در این هفته مدعیان رقم افزایش یافت و گذشته از رکورد قبلی به بالا 3 میلیون و در عین حال بازارهای بسیج در روز لرنر مشاهده شده است.

سهام در اوایل ماه مارس به اتمام جست و خیز کردن به یک خرس بازار با رکورد سرعت قبل از تندرست به شدت در هفته گذشته — ارتجاعی است که هنوز هم در سمت چپ میانگین صنعتی داو جونز با بزرگترین آن در سه ماهه اول کاهش DJIA, -1.84% ثبت شده با 23.2 درصد افت کرده و بدترین عملکرد سه ماهه به طور کلی از سال 1987. S&P 500 SPX -1.60% دیدم 20 درصد در سه ماهه اول سقوط بزرگترین آن پس از سه ماه آخر سال 2008.

داو در 23 مارس به پایان رسید و در 18,591.93, پایین ترین سطح خود از نوامبر. 9, 2016 که در سمت چپ آن را با یک عقب نشینی بیش از 37 درصد از آن همه زمان بسته شدن بالا مجموعه در ماه فوریه است. S&P 500 در همان روز به پایان رسید در 2,237.40 پایین ترین سطح از دسامبر. 6, 2016, به مناسبت نزدیک به 34 درصد عقب نشینی از ثبت آن به پایان برسد. شاخص پس از آن شروع به دوباره بجای اول برگشتن که دیدم داو ورود بزرگترین آن سه روز پس از به دست آوردن 1931.

لرنر گفت: بازار است به احتمال زیاد باقی می ماند فرار در هفته های آینده, اما در دراز مدت سرمایه گذاران به احتمال زیاد ایستاده بود و به پاداش توسط تعمق بازگشت به بازار است. زیر است هفته گذشته تیز شکوفایی او در حال حاضر به صورت تدریجی به طور متوسط در رویکرد با استفاده از pullbacks برای اضافه کردن قرار گرفتن در معرض.

در ضمن صعودی سرمایه گذاران ممکن است فقط محدود به راحتی در مارس موقعیت به عنوان یکی از قوی ترین تقویم سال برای سهام.

اول درآمد سه ماهه فصل نیز شروع در ماه آوریل است. تحلیلگران تلاش کرده اند به پین کردن اثرات این بیماری همه گیر در فقط تکمیل چهارم و به ویژه آنچه در آن به معنی برای سه ماهه آینده.

ببینید: آیا شرکت در داو گزارش درآمد به طور معمول با وجود COVID-19 اختلال یا تاخیر آنها را به خاطر آنها می تواند ؟

تحلیلگران در حال حاضر انتظار می رود شاخص S&P 500 به گزارش یک سال بیش از سال 5.2% کاهش در سه ماهه اول درآمد و پس از 10% کاهش در سه ماهه دوم و سه ماهه سوم سقوط 1.1% با توجه به FactSet. طی هفته گذشته مجموع درآمد نرخ رشد برای تقویم-سال 2020 از تغییر جزئی در طول دو سال گذشته رشد درآمد از 0.6% به اندک سال بیش از سال درآمد کاهش کمتر از 0.1٪.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>