بازار فوق العاده: در حال ‘سایه’ اعتباری-اعتبار کمک به جلوگیری از تضاد منافع در باند رتبه? SEC می خواهد به دانستن

ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار را از اعتبار می خواهد به شنیدن از بازار اوراق قرضه در مورد اینکه آیا یک بحران دوران حکومت برای محدود کردن رتبه بندی خرید در حال کار است.

جسیکا کین یک SEC مدیر در دفتر از اعتبار در روز دوشنبه به نام از شرکت کنندگان در یک پیوند-بازار جمع آوری در لاس وگاس برای بینش اثر از 11 سال حکومت را تشویق می کند که رتبه اعتباری سازمان به ارائه “سایه” رتبه بندی و یا انتقادات از گریدهای عرضه شده توسط همسالان خود.

این قانون به نام 17g-5(a)(3) به تصویب رسید و در پی آن در سال 2007-’08 بحران مالی جهانی و با هدف ارائه اوراق قرضه خریداران با “اعتبار بیشتر انداز” و به طور بالقوه شناسایی “رتبه بندی که ممکن است تحت تاثیر قرار توسط صادر کننده-پرداخت تضاد منافع” کین گفت: در یک سخنرانی در ساختار مالی انجمن سالانه جمع آوری است.

“در حالی که ما دریافت کرده اند برخی از ورودی در طول زمان در قانون اثربخشی من خوش آمدید ورودی و تعامل از تمام اشخاص علاقه مند در این موضوع” کین گفت. “برای مثال: این قانون تحقق آن هدف در نظر گرفته شده?”

نمایندگان مجلس تبدیل شده تا گرما به تازگی در ثانیه به نشان می دهد این افزایش تا نظارت اعتباری-رتبه بندی صنعت از بحران مالی به خصوص در بحبوحه افزایش نگرانی ها که باند رتبه بندی در برخی از بخش ها ممکن است بیش از حد گلگون دوباره.

ببینید: حمایت هر دو حزب رشد کرده است در ماه های اخیر برای SEC برای تقویت آن چک اعتباری-اعتبار میباشد.

AAA-رتبه بندی براکت برای شرکت مستقل و دارایی پشتوانه اوراق قرضه است که به منظور نشان یک سرمایه گذاری نسبتا کم خطر, در حالی که نمرات D نقطه به طور پیش فرض.

اما رتبه اعتباری سازمان های تحت آتش بیش از یک دهه پیش برای تهیه نمرات بالا به پیچیده باند ارائه شده از مخاطره آمیز subprime وام مسکن و مربوط به مشتق اوراق بهادار که سقوط از هم جدا هنگامی که بازار مسکن سقوط کرد و میلیون ها نفر از وام گیرندگان به پایان رسید تا در سلب حق اقامه دعوی.

“سایه” رتبه حکومت طراحی شده بود به رتبه اعتباری تحلیلگران فرصتی برای ارائه مخالف نظرات پیوند معاملات آنها استخدام برای رای دادن به ظاهر عاری از هر گونه نوسان است که صادر کنندگان اوراق قرضه ممکن است اعمال از آنها برای رتبه بندی اعتباری.

رتبه Fitch شده است یکی از پرکار صادر کنندگان از “سایه” رتبه بندی از قانون در محل قرار داده شد ارائه در مجموع 55 چنین نظرات از اواخر ماه ژانویه با توجه به شمارش آن اقدامات عرضه شده به MarketWatch.

SEC دفتر از اعتبار تأکید Fitch با سراسیمگی از فعالیت به عنوان یک توسعه مثبت در ماه ژانویه در گزارش سالانه خود به کنگره است.

چند قوانین اتخاذ شده را به شفافیت بیشتر و پاسخگویی به رتبه باند, کسب و کار, اما اجازه می دهد برای “سایه” رتبه بندی در حال حاضر فقط به این بخش از بازار اوراق قرضه که در آن میلیاردها دلار ارزش وام خودرو, دانش آموز بدهی وام مسکن و مانند آن در حال قطعه قطعه و تکه به اوراق قرضه در هر سال.

در ضمن SEC درآمد ثابت در بازار ساختار کمیته مشورتی گفت: در اوایل این ماه است که شروع به بررسی گزینه های دیگر از صادر کننده-پرداخت مدل رتبه بندی اعتباری به عنوان یک راه برای خلق و خوی شناخته شده در تضاد است.

کین گفت که بسیار در حال حاضر انجام شده است تحت SEC گسترش نظارت در سال های اخیر, اما همچنین گفت: در حال انجام صنعت چک موجه بودند.

“در طول پانزده سال اعتبار رتبه صنعت رفته بودن تا حد زیادی غیر قابل تنظیم بودن موضوع به یک قوی افشا و بررسی مقررات حکومت” او گفت:. “ما با این فکر که ما باید همیشه مراقب باشند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>