بازار فوق العاده: یک رکورد یک چهارم از $450 میلیارد دلار از وام های دانشجویی در حال بازپرداخت بر درآمد بر اساس برنامه بازپرداخت DBRS

بیکاری نبوده است این کم برای 50 سال اما یک رکورد یک چهارم از وام های دانشجویی از محبوب برنامه فدرال واجد شرایط برای بازپرداخت آسان تر قصد دارد برای کمک به وام گیرندگان جلوگیری از به طور پیش فرض با توجه به DBRS مورنینگ.

درآمد بر اساس برنامه بازپرداخت می شد استفاده می شود در 24.7% $452 میلیارد دلار از وام های دانشجویی با دولت ایالات متحده حمایت در طول سه ماهه چهارم از 2019 از 21.8 درصد یک سال قبل از آن DBRS مورنینگ گفت: در یک جمعه گزارش.

دولت اوباما در تقویت درآمد مبتنی بر گزینه های بازپرداخت در سال 2009 برای وام دانشجویی فدرال خانواده آموزشی برنامه وام (FFELP) پس از بحران مالی جهانی که دیدم اعتباری خشک و میلیون ها آمریکایی از دست دادن خانه های خود را به سلب حق اقامه دعوی.

دولت شروع به ارائه FFELP وام در سال 1965 برای کمک به خانواده های امور مالی آموزش و پرورش (و طلبکاران برای حمایت از برنامه) با ارائه نزدیک به 99% backstop در همه اصل و سود ناشی از وام های ساخته شده تحت برنامه. اوباما به پایان رسید FFELP در سال 2010 اساسا برش وام دهندگان خصوصی.

اما اوباما در گسترش مجموعه ای از وام های فدرال گزینه های پرداخت و همچنین قرار دادن کلاه در بازپرداخت وام در 10% تا 15% از مقدماتی قرض درآمد اختیاری با هر گونه باقی مانده تعادل ببخشند پس از 20 تا 25 سال است. برای کاهش درآمد و دانش آموزان است که ممکن است به معنای بدون پرداخت ماهانه در همه, اما بدون ایجاد پیش فرض وام و یا لکه های به مشخصات اعتباری خود را.

اولیه انتظار این بود که بیش از 1.6 میلیون وام دانشجویی وام گیرندگان را کاهش ماهانه پرداخت وام حتی اگر برنامه ارائه نمی دهد راه را برای دانش آموزان به تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی و قفل در نرخ پایین از لحاظ تاریخی.

این نمودار نشان می دهد که افزایش محبوبیت درآمد مبتنی بر گزینه های پرداخت از سال 2011 است.

DBRS

افزایش درآمد مبتنی بر وام های دانشجویی

در ضمن مقابله با ملت رکورد 1.5 تریلیون دلار توده ای از بدهی وام دانشجویی شده است موضوع داغ در میان برخی از دموکرات آرای انتخابات ریاست جمهوری. و حتی آن را به دست آورد پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سابق بالا اداره کل آموزش و پرورش رسمی Wayne A. Johnson, که به نام برای لغو بسیاری از این کشور وام های دانشجویی, بر استعفای خود را از این گروه در ماه اکتبر.

جزئیات: استعفا تهمت رسمی دولت می گوید دانشجو-وام در سیستم این است که “اساسا شکسته’ — در اینجا برخی از راه حل های ممکن

بدهی دانشجویان به سرعت رشد کرد و به دومین منبع متحده آمریکا بدهی خانوار پشت, وام مسکن, با توجه به داده ها از بانک فدرال رزرو نیویورک که ثابت وام دانشجویی مجموع در تنها $760 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2010 یا تقریبا نصف آن زمان کل.

نیویورک تغذیه گفت: 11.1 درصد برای همه وام های دانشجویی بودند که در به طور پیش فرض و یا به طور جدی متخلف (بیش از 90 روز گذشته به دلیل) در طول سه ماهه چهارم اما شامل این نکته است که آن را در واقع به احتمال زیاد دو بار به عنوان بالا داده شده است که تقریبا نیمی از وام های دانشجویی در برخی از تاخیر و مهلت و یا تحمل و شمارش نیست همانطور که در “بازپرداخت.”

“DBRS مورنینگ انتظار همراه استفاده از تاخیر و تحمل و IBR به بالا باقی می ماند برای قابل پیش بینی” نوشت: تحلیلگر رهبری جاناتان Riber در گزارش خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>