بازار فوق العاده: 5 دلیل coronavirus خرد داو و چپ بازارهای مالی جهانی شکسته این هفته

طولانی ترین بازار گاو نر در تاریخ ایالات متحده به یک پایان ناگهانی این هفته مربوط توسط یک شنبه فروش بود که شدیدترین یک روز پس از سقوط اکتبر 1987 سقوط بازار سهام رانده شده توسط ترس از COVID-19 همه گیر خواهد شد و فشار اقتصاد جهانی به رکود است.

سهام بودند را افزایش داد در نپال روز جمعه دستاوردهای نسبت به علائم قانونگذاران و کاخ سفید بودند پیشرفت به سمت نوعی از کمک, اما شاخص همچنان در مسیر برای تیز هفتگی کاهش می یابد.

در ضمن سقوط به یک خرس بازار — معمولا تعریف شده به عنوان یک قطره از 20 درصد از اخیر اوج — آمد با هشدار دهنده سرعت. میانگین صنعتی داو جونز DJIA +4.14% کاهش یافت و به قلمرو خرس در روز چهارشنبه در حالی که S&P 500 SPX +4.06% به دنبال کت و شلوار در روز شنبه را تار و مار. هر دو شاخص به حال معامله در اوج تمام وقت در فوریه ساخت سقوط سریع ترین turnabout از خاک رکورد به یک خرس بازار در رکورد با توجه به داو جونز در بازار داده است.

چرا سهام سقوط خیلی سخت و خیلی سریع ؟ در اینجا 5 عوامل پشت هرج و مرج:

عدم قطعیت

می گویند که بازار نمی مانند عدم قطعیت است که به تکرار یک کلیشه اما وضعیت در اطراف COVID-19 شیوع است, خوب, فوق العاده نامشخص است. که عدم اطمینان به این معنی است که “ترس” است که در حال حاضر بازار اصلی راننده گفت:” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان در توجه داشته باشید.

در حالی که ایالات متحده مقامات بهداشتی منتقل شده به سطح شیب دار تا, تست, دولت مواجه, انتقاد شدید برای انجام تست کمتر از چند کشور دیگر. به عنوان یک نتیجه از سرمایه گذاران کمی ایده چگونه بسیاری از مردم با آلوده که بدان معنی است که آنها نمی توانند تشکیل یک اعتماد به نفس قضاوت در مورد چه مدت بحران را آخرین Shepherdson گفت.

“است که بسیار موقعیت های مختلف به مراحل اولیه به طور منظم و دوره ای رکود اقتصادی که در آن سرمایه گذاران می دانند که شاخص برای پیگیری به منظور به دنبال اولین نشانه هایی است که رکود اقتصادی در حال پایان یافتن است,” او گفت:. “این آسان به می گویند که بازار فقط باید صبر کنید برای چند روز متوالی کاهش تعداد موارد جدید اما سوال — که خواهد شد که اتفاق می افتد ؟ —دندان شکن است.”

نفت شوک

اگر شما فکر می کنید سهام-بازار فروش زشت بود, نگاهی به نفت, نمودار قیمت. نفت خام در روز دوشنبه کاهش یافته و 25 درصد برای بزرگترین واحد-بعد رها کردن پس از جنگ خلیج فارس در سال 1991 به عنوان عربستان سعودی و روسیه شروع یک جنگ قیمت در یک جنگ جهانی برای سهم بازار.

در حالی که توفنده قیمت نفت ترجمه به بنزین ارزان و هزینه های انرژی برای مصرف کنندگان به سرعت و مقیاس قطره ارسال امواج شوک از طریق بازارهای جهانی است. نیست که خیلی از یک مشکل برای بازار سهام که در آن شرکت های انرژی حساب کمتر از 3 درصد از S&P 500, اما این یک مشکل بزرگ برای بازارهای اعتباری که در آن سرمایه گذاران در حال حاضر نگران افزایش جزر و مد از بدهی های شرکت های بزرگ دارای امتیاز بالای آشغال وضعیت.

مربوط به: اینجا یک شکست آمریکا بانک قرار گرفتن در معرض به صنعت انرژی به عنوان قیمت نفت مخزن

ببینید: چرا کارت اعتباری است که در کانون توجه دولت وزن محرک اقتصادی

“این اضافه یک کل پیچ های جدید به بازار دررفتگی به عنوان طولانی انتظار اعتباری فشار بر روی عملکرد بالا و در حال ظهور بازار صادر کنندگان اضافه شده اعتبار جزء به بحران (که تا به حال اجتناب شده است تا آن نقطه)” گفت: استیون Ricchiuto ایالات متحده اقتصاددان ارشد در Mizuho اوراق بهادار U. S. A., در یک شنبه توجه داشته باشید.

همچنین نگاه کنید به: بازار نفت سقوط در معرض نقدینگی خشکسالی در بدهی های شرکت های بزرگ تجاری

مجبور به فروش

در یک بازار عمده bloodbath حتی پناهگاه های سنتی ممکن است امن.

پنجشنبه فروش هیچ چیزی کوتاه تاریخی است. و نه تنها سهام دهانه اما حتی طلا و وزارت خزانه داری ایالات متحده کاهش یافت و قیمت هل دادن تا بازده و نشان می دهد که امواج مجبور به فروش در پاسخ به زیان و حاشیه خواستار اهرمی سرمایه گذاران. طلا GC.1, -0.91%, در خصوص دیدم کنجکاو تجارت با فلزات گرانبها شاهد نزدیک به 9% هفتگی قرار می گیرند.

بازارهای سرمایه RBC

“پول نقد در دست در ارزش تر از پول نقد در یک بوش — در واقع نقدی است در حق بیمه در زمان هایی از این زمانی که بازار کاهش تسلط و سرمایه گذاران در جستجوی نقدینگی برای پوشش حاشیه, تماس و زیان در بازارهای دیگر. طلا می تواند یک هدف نخست” گفت: Christopher Louney کالا استراتژیست در بازارهای سرمایه RBC در یک توجه داشته باشید (جدول بالا).

کالاها گوشه: چرا طلا سقوط ثابت می کند آن را به یک پناهگاه امن دارایی

سیاست گیر میکنه

در حالی که سهام بودند تندرست جمعه این هفته را تار و مار شد و مقصر در عدم وجود جزئیات در یک پتانسیل مالی پاسخ به بحران از کاخ سفید است. سهام-شاخص های آتی به فروش می رسد به شدت شنبه شب پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور سخنرانی تلویزیونی با ضعف در بخشی به اعلام محدودیت در سفر از اروپا است.

اندازه گیری نیست “را در خود دارند مقدار تحمل در کوتاه مدت چشم انداز. اما آن را نشان می دهد که بیشتر تهاجمی داخلی اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش coronavirus به زودی می تواند به دنبال که می تواند ثابت کند بسیار بیشتر ضربه قابل توجهی به رشد اقتصادی از ما قبلا به عهده گرفت” گفت: اندرو شکارچی اقتصاددان در اقتصاد سرمایه.

دور از عمل توسط بانک های مرکزی جهان در سینماهای. فدرال رزرو در هفته گذشته تحویل اورژانس نیم درصد کاهش نرخ بهره با بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی کانادا در زیر کت و شلوار در این هفته در حالی که بانک مرکزی اروپا در خودداری از کاهش نرخ اما گسترش برنامۀ تزریق پول به اقتصاد و تحویل طیف وسیعی از اقدامات با هدف افزایش وام.

بانک مرکزی در روز پنج شنبه نیز پا به ارائه یک تزریق نقدینگی برای کمک به عملکرد صاف در خزانه به بازار میان نقدینگی و نگرانی است. که حرکت می کند به طور خلاصه برداشته سهام خود را پایین اما پشتیبانی ثابت زودگذر.

اقتصاددانان و تحلیلگران استدلال کرده اند که سیاست های پولی را محدود توانایی مقابله با عرضه شوک ناشی از شیوع اما لازم بود و به پشتی همراه با ضربه به تقاضا و جلوگیری از سفت کردن شرایط مالی و تبخیر از نقدینگی بازار.

عمومی ‘ترس’

در ضمن این بیماری همه گیر است که تغییر زندگی روزمره در سراسر آمریکا و در سراسر جهان به عنوان مردم در مقابله با کاهش تعامل اجتماعی بسته مدارس محدودیت در اندازه جمعیت و تحولات دیگر از جمله تعلیق انجمن ملی بسکتبال و لیگ ملی هاکی فصل و اخبار که بازیگر تام هنکس تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

“ما در حداکثر آگاهی عمومی—و احتمالا حداقل نزدیک به حداکثر عمومی ترس گفت:” براد McMillan, chief investment officer در کشورهای مشترک المنافع مالی شبکه در یک توجه داشته باشید. “بین آقای هنکس و NBA, من فکر می کنم CDC تا به طور موثر در تحصیل ،

که می تواند به خوبی جواب او گفت: این استدلال که “در اینجا در ایالات متحده حداقل ما احتمالا نزدیک به پایین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>