علامت Hulbert: چرا bullishness در طلا است به احتمال زیاد به موقع افت قیمت ها در آینده جلسات

زمانی که طلا و سهام طلا مبارزه در هفته های آینده به عنوان من انتظار آنها خواهد آن را نمی خواهد چون COVID-19 تهدید کاهش یافته است.

به جای آنها بوده اند را دستکاری بیش از حد bullishness که در حال حاضر غالب در میان طلا-سرمایه گذاران در بازار.

این است که می گویند کاهش این ویروس تهدید نمی همچنین باعث طلا به دور شدن از آن های اخیر هفت سال به بالا. اما استدلال من این است که طلا خواهد بود ضعیف در هفته های آینده حتی اگر coronavirus باقی مانده است فقط به عنوان بسیار اضطراری برای بهداشت عمومی در آن است امروز.

جزئیات: طلا برک آوت است در حالی که بازار سهام در حال افزایش است باید نگرانی سرمایه گذاران

به درک به همین دلیل در نظر گرفتن متوسط توصیه می شود بازار طلا قرار گرفتن در معرض سطح در میان چند ده کوتاه مدت طلا تایمر من مانیتور (به عنوان اندازه گیری توسط Hulbert طلا خبرنامه شاخص تمایلات یا HGNSI). (این میانگین است رسم شده در نمودار به همراه.) آن را در حال حاضر بالاتر است 96.4% از تمام قرائت روزانه از 20 سال گذشته است.

در گذشته هر زمان که HGNSI شده است این طلا و طلا-سهام معدن انجام شده ضعیف به طور متوسط. مربوط به داده ها در جدول زیر خلاصه شده. این نشان می دهد که بازده طلا و VanEck بردار معدن طلا ETF GDX, +0.00% در پی HGNSI خوانش به عنوان بالا به عنوان ما در حال حاضر دیدن و همچنین در پی کم خوانش بودند که فقط به عنوان شدید در انتهای دیگر از تاریخی توزیع میشود.

زمانی که HGNSI است … میانگین شمش طلا بازگشت بیش از ماه پس از آن میانگین شمش طلا بازگشت بیش از سه ماهه بعدی میانگین GDX بازگشت بیش از ماه پس از آن میانگین GDX بازگشت بیش از سه ماهه بعدی
در 96 یا بالاتر از صدک -0.10% 0.10% -4.00% -5.60%
در 4 یا پایین تر از صدک 0.20% 1.10% 0.70% 2.90%

توجه کنید که شمش طلا را پس از آن یک ماه و سه ماه بازده تخت به پایین به شدت زیر سطح شدید از طلا bullishness. کسانی هستند که سوابق تاریخی که با آن بازار طلا ادعا باید در چند هفته آینده.

با اشاره این را من به هیچ وجه تلاش برای به حداقل رساندن پیامدهای اقتصادی coronavirus که قابل توجه است. اما طبیعت انسان است که آنچه در آن است سرمایه گذاران به احتمال زیاد در حال زیاده: وقتی همه چیز را به نوبه خود برای بدتر سرمایه گذاران catastrophize وضعیت و فکر می کنم جهان رو به پایان است — فقط به عنوان زمانی که همه چیز شروع به نگاه کردن سرمایه گذاران پرش صعودی ارابه موسیقی و فکر می کنم که بازار تنها می تواند بالا برود.

حقیقت آن را به عنوان همیشه است در جایی در وسط. این contrarian شرط این است که به سادگی که تمایلات افراط را اصلاح کردند و حالا دوباره به سمت اون وسط.

و به همین دلیل شما نباید تعجب کرد اگر طلا ضعیف در هفته های آینده.

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>