علامت Hulbert: وارن بافت به حال سال سختی — چگونه ممکن است او آن را توضیح دهید ؟

چپل هیل, N. C. — در سال گذشته ممکن است یکی از وارن بافت را بدترین سال تا کنون است.

ما نمی خواهد برای مطمئن دانند تا زمانی که برکشایر هاتاوی BRK.A +0.51% BRK.B +0.15%, از آن بافت است رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل انتشار آن درآمد Feb. 22 که در آن نقطه ما به یاد بگیرند که چقدر این شرکت ارزش خالص دارایی ها رشد سال گذشته است. سهام این شرکت به دست آورد تنها 10.9% در 2019, 20.6 درصد پایین تر از S&P 500 SPX +0.18% مجموع بازگشت. درباره من Feb. 10 برکشایر نمی دهید و یا تایید زمانی که سهامدار نامه منتشر خواهد شد.

بافت بدترین عملکرد در هر قبل از تقویم سال به عنوان قضاوت تفاوت بین برکشایر خالص ارزش دارایی ها و شاخص S&P 500 بود سال 1999 هنگامی که آن را عقب مانده با 20.5 درصد است.

بافت ممکن است مدیون سرمایه گذاران خود توضیح. و به همین دلیل است وال استریت است بنابراین مشتاقانه در انتظار سالانه خود را سهامدار نامه ای است که انتظار می رود منتشر شد همراه با این شرکت درآمد.

برای کمک به شما در ایجاد حس از آنچه در بافت است که به احتمال زیاد می گویند و آنچه در آن به معنی برای استراتژی سرمایه گذاری خود را سازمان دیده بان برای نظرات در این زمینه:

آیا هنوز بافت اشتراک در بافت شاخص?

به اصطلاح “بافت شاخص” نسبت کل بازار سهام به تولید ناخالص داخلی. نام خود را از دو دهه پیش زمانی که بافت گفت که نسبت “احتمالا بهترین واحد اندازه گیری که در آن ارزیابی ایستاده در هر لحظه است.”

نگاه در آینده سهامدار نامه ای به دیدن اگر بافت تغییر حمایت خود را از این شاخص در پرتو اخیر خود را شکست, نه فقط در سال گذشته بیش از دهه گذشته است. همانطور که شما می توانید از این نمودار شاخص شده است بالاتر از حد متوسط برای چند سال در حال حاضر, حتی به عنوان سهام بازار راهپیمایی به طور اجتنابناپذیری بالاتر است. سطح آن در پایان سال 2019 دو برابر آن هفت دهه متوسط و بالاتر از هر سال دیگر پایان خواندن هفت دهه گذشته — تنها با یک شوم استثنا در پایان سال 1999 در بالای حباب اینترنت.

من قوز است که به دور از تغییر حمایت خود را از این شاخص بافت دو برابر خواهد شد پایین. او ساخته شده است تا برکشایر هاتاوی نقدی شمع به یک رکورد $122 میلیارد دلار است که می فرستد به روشنی ریزشی پیام. با نرخ بهره پایین به عنوان آنها تنها راه بافت می تواند امید به بهتر بازار رفتن با آن مقدار پول نقد است که برای بازار سهام به سقوط.

چگونه مایل هستند شما را به طرف دیگر از یک شرط از موفق ترین سرمایه گذار زنده امروز ؟ فراموش نکنید که بیش از برکشایر در کل پنج دهه به علاوه سابقه بافت رشد کرده است آن NAV در نرخ سالانه از 18.8% در مقابل 9.7% سالانه برای S&P 500 در کل بازگشت.

من هم کنجکاو برای دیدن اگر بافت در پاسخ به یکی از شایع تر انتقادات از بافت شاخص — که این ارتباط از دست داده چرا که شرکت های بزرگ ایالات متحده در حال حاضر مشتق خیلی از کسب و کار خود در خارج از ایالات متحده هر چند این بحث فرض غیر قابل انکار است درست — شرکت های بزرگ ایالات متحده در حال حاضر به مراتب بیشتر در سطح جهانی و متنوع از آنها چندین دهه پیش از آن نیست نجات بازار از نزولی پیش بینی شده است.

چرا که جهانی بافت شاخص — نسبت کل جهان درپوش بازار به تولید ناخالص داخلی جهانی — نیز در یکی از بالاترین سطوح در حال حاضر. تنها دوره های پایدار است که در آن این جهانی نسبت بيشتر از امروز بود و در اواخر 1990s (به عنوان حباب اینترنت بود و باد) و قبل از رکود بزرگ در سال 2008.

کسانی که خطر ناک سوابق.

بزرگتر بهتر نیست

سازمان دیده بان همچنین برای دیدن نظرات و بافت را در مورد مشکلات او پیدا کردن یک شرکت برای سرمایه گذاری در آن است به اندازه کافی بزرگ برای ایجاد تفاوت معنی دار خود را به خط پایین شرکت. او در اشاره این مشکل در قبل از سهامداران حروف, اما آن را دریافت نکرده اند توجه آن را سزاوار.

برکشایر هاتاوی را اندازه خالص به شمار یک چالش بزرگ به بافت. که به دلیل کم ارزش ترین شرکت ها به اندازه کافی بزرگ نیست به او علاقه. و این شرکت ها هستند که به اندازه کافی بزرگ شده اند به شدت برداشت بیش از وجود دارد که کمی undervaluation چپ.

عواقب ناشی از این چالش نشان می دهد تا در بافت کاهش آلفا — حاشیه خود از پیروزی بر یک S&P 500 شاخص صندوق. اطلاع از همراه جدول که آلفا به طور پیوسته کاهش به عنوان ما تمرکز بر روی دوره های اخیر. بیش از دهه گذشته در واقع او آلفا منفی است.

  10 سال گذشته 20 سال گذشته 30 سال گذشته از سال 1965
سالانه آلفا NAV بیش از S&P 500 -1.5 درصد +3.4 درصد +5.3 درصد +9.1 درصد
نگاه برای یک ریزشی پیام از بافت

خط پایین ؟ تنها سوال واقعی این است چگونه نزولی بافت را در خود سهامدار نامه. اما کاهش آلفا در بالای بازار رو به کاهش است برای اضافه کردن به یک چشم انداز تیره در واقع.

من دوست دارم به اشتباه ثابت شود اما من نه نگه داشتن نفس من.

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>