علامت Hulbert: یکی از این تغییر می تواند در بهبود بازنشستگی ثروت 50 درصد

چگونه شما یک سوال بپرسید تاثیر بسیار زیادی در پاسخ.

این حقیقت است که در حال حاضر به طور گسترده ای شناخته شده در زمینه های دیگر از بازنشستگی سرمایه گذاری ، یک مثال معروف از Dan Ariely استاد روانشناسی و اقتصاد رفتاری در دانشگاه دوک: مشارکت در اهدای عضو در برنامه های به طور گسترده ای متفاوت با توجه به نحوه سوال این است که دقت کنید. اگر شما از مردم بپرسید اگر آنها می خواهند به انتخاب کردن به چنین برنامه های چند انجام این کار است. اما اگر شما به طور خودکار آنها را ثبت و سپس اجازه می دهد آنها را به انتخاب کردن بسیاری از مردم به پایان رسید تا شرکت.

تحقیقات جدید نشان داده است چیزی شبیه وقتی که می آید به سرمایه گذاری بازنشستگی. چگونه یک فریب آمیزی ساده سوال پرسیده می شود می تواند منجر به بهبود در بازنشستگی ثروت از 50 درصد با توجه به نویسندگان این فقط-مطالعه منتشر شده.

مطالعه “تاریخ مورد نظر بودجه و نمونه کارها انتخاب در برنامه 401(k)” که به تازگی شروع به حال منتشر شده توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی. نویسندگان آن هستند اولیویا میچل (که دارای دو استادی در مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا: اقتصاد کسب و کار و سیاست های عمومی و بیمه و مدیریت ریسک) و استفان Utkus اصلی و مدیر پیشتاز مرکز تحقیقات سرمایه گذار.

این فریب آمیزی تغییر جزئی که دارای چنین نتیجه محققان دریافتند جوش در اثر پایین به اینکه شرکت کنندگان در طرح 401(k) هستند پرسید که آیا آنها می خواهند به انتخاب کردن یا انتخاب کردن یک هدف-تاریخ صندوق. محققان قادر به مطالعه این تغییر با تجزیه و تحلیل صندوق انتخاب ساخته شده در 401(k) حساب های مدیریت شده توسط پیشتاز است. (برای ثبت داده شد و پاک به حذف هر گونه اطلاعات شخصی.)

آنچه محققان خداوندی است خلاصه در نمودار زیر:

• هنگامی که کسانی که جدید به 401(k) برنامه تا به حال به انتخاب کردن در (فعالانه انتخاب هدف-تاریخ صندوق از تعداد زیادی از صندوق های متقابل است که ارائه شده) فقط 28.4 درصد سرمایه گذاری در یک هدف-تاریخ صندوق.

• هنگامی که کسانی که جدید به طور خودکار ثبت نام در هدف-تاریخ وجوه مربوط به خود را پیش بینی بازنشستگی سنین است و نیاز به انتخاب کردن اگر آنها خواست به سرمایه گذاری در چنین بودجه 78.7% سرمایه گذاری در آنها.

محققان بعدی به بررسی عواقب ناشی از این تفاوت برای سرمایه گذاران دارایی تخصیص. آنها در بر داشت یک افزایش در حقوق صاحبان سهام قرار گرفتن در معرض—به میزان 24 درصد—برای این گروه دوم که من اسمش “opt-out” سرمایه گذاران. بیش از 30 سال افق این افزایش “می تواند در بالا بردن انتظار بازنشستگی ثروت به اندازه 50%” آنها محاسبه شده است.

این افزایش در بازنشستگی ثروت ممکن است پازل بسیاری از شما. چرا باید یک سرمایه گذار که اجتناب هدف-تاریخ بودجه باید کاهش حقوق صاحبان سهام قرار گرفتن در معرض از یکی که نمی کند ؟ پس از همه, هیچ چیز وجود دارد جلوگیری از سرمایه گذار که shuns هدف-تاریخ بودجه از انتخاب دیگران هستند که فقط به عنوان در معرض سهام, اگر نه بیشتر از آن.

پاسخ به این معما می رود بازگشت به روانشناسی امید بستن در مقابل امید بستن به خارج. در نظر گرفتن روند تفکر ما به طور معمول از طریق زمانی که ارائه شده با dizzyingly آرایه بزرگ از امکان سرمایه گذاری است که نمونه 401(k) ارائه می دهد آرایه ای است که تنها رشد خواهد کرد که بیشتر 401(k) برنامه اجازه می دهد سرمایه گذاری در ETFs و همچنین باز پایان وجوه متقابل. غرق این بسیاری از گزینه های آن را دشوار برای ما تصمیم به تبدیل شدن به طور کامل سرمایه گذاری در سهام.

آن را فقط بیش از حد مخاطره آمیز ما خودمان بگویید. ما هرگز خودمان را ببخشد اگر ما تصمیم به اختصاص 100 درصد از ما 401(k) به حساب سهام حق به عنوان یک شديد بازار خرس به آغاز شد. (اقتصاددانان رفتاری’ مطالعه این است که شناخته شده به عنوان پشیمانی نظریه.)

یک روانی مرتبط با پویا است آنچه که من اسمش “تجزیه و تحلیل فلج:” پس از مطالعه یک استراتژی طولانی و سخت به اندازه کافی ما می توانید فشار با نوک انگشت سوراخ در آن و هدف-تاریخ بودجه مستثنی هستند. برای مثال چرا فرض کنیم که اگر من بازنشستگی در سال 2030 من بازنشستگی اهداف یکسان به همه کسانی که در حال بازنشستگی است که در سال ؟ و اگر در من نیست پس چرا باید من باور دارم که یک “target-تاریخ 2030 صندوق” ممکن است ایده آل برای من است.

این کاملا قانونی اعتراض ، اما اگر فلج تجزیه و تحلیل ما را به هیچ چیز و یا بیش از حد محافظه کار در طول تجمع مراحل بازنشستگی ما برنامه ریزی مالی و سپس پرسیدن این سوالات را باید انجام بیش از آسیب خوب.

به عبارت دیگر کامل می تواند دشمن خوب است.

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. Hulbert را می توان در رسید [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>