نقشه برداری ضد نژادپرستی تظاهرات همبستگی در سراسر جهان

هزاران نفر از مردم در سراسر جهان باید بسیج در همبستگی با ضد نژادپرستی تظاهرات در آمریکا در پی پلیس به قتل جورج فلوید در مه 25.

فلوید گزارشی مرد دوخته بود به زمین توسط یک افسر سفید پوستی در مینیاپولیس, مینه سوتا. افسر که پس از کار اخراج شده و متهم به قتل زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان فلوید التماس کرد “من نمی توانم نفس بکشم”.

تظاهرات آغاز شد که در مینیاپولیس باید به صدها نفر از شهرستانها در سراسر ایالات متحده. سرباز گارد ملی مستقر شده اند در حداقل 23 متحده برای رسیدگی به اعتراضات.

جمعیت زیادی هم جمع شده بودند در شهرستانها در سراسر کانادا و در شهر مکزیک. معترضان پلاکارد دست تکان داد با کلمات “نه عدالت! نه صلح!”, “من نمی توانم نفس بکشم” و “Black lives matter”.

آمریکای جنوبی: جمعیت زیادی جمع شده بودند در برزیل دومین شهر Rio de Janerio و آرژانتینی شهر بوینس آیرس.

اروپا: اتحادیه اروپا گفت که “شوکه و وحشت زده” از مرگ فلوید خواستار آن را “سوء استفاده از قدرت” و هشدار داد در برابر بیشتر استفاده بیش از حد از زور. هزاران نفر به خیابان ها ریختند در سراسر چندین شهرهای اروپایی از جمله برلین و لندن و آمستردام هجوم coronavirus ممنوعیت.

آفریقا: ملاحظه تظاهرات برگزار شد در نیجریه و کنیا است. اتحادیه آفریقا صادر شده به شدت دقت کنید, بیانیه ای در محکومیت کشتار فلوید. سفارتخانه های آمریکا در کنیا و آفریقای جنوبی و تانزانیا و اوگاندا و جمهوری دموکراتیک کنگو و زیمبابوه نیز با صدور بیانیه ای از نگرانی بیش از فلوید مرگ است.

شرق میانه: صدها نفر با تجمع در تل آویو, حیفا و بیت المقدس خواستار “عدالت برای جورج” و “عدالت برای Eyad’ گزارشی توهمی فلسطینی کشته شده توسط پلیس اسرائیل.

آسیا و اقیانوسیه: تظاهرات برگزار شد در چندین شهر در سراسر استرالیا و نیوزیلند.

نقشه و لیست زیر نمایش مکان های که در آن قابل ملاحظه تظاهرات رخ داده است. تظاهرات برنامه ریزی شده در طول هفته در شهرهای مختلف در سراسر جهان است.

الجزیره خواهد شد به روز رسانی این لیست به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

Made with Flourish

بیشتر:

شهرستانها (خارج از آمریکا) که در آن تظاهرات برگزار شده است:

بوئنوس آیرس, آرژانتین; استرالیا; سیدنی استرالیا; بروکسل, بلژیک; Rio de Janeiro, Brazil; کلگری کانادا; فردریکتون, کانادا; هالیفاکس, کانادا; مونکتون کانادا; مونترال کانادا; اتاوا, کانادا; Peterborough, کانادا; ساسکاتون کانادا; تورنتو, کانادا ونکوور, کانادا; کپنهاگ, دانمارک; بوردو فرانسه; فرانسه; آلمان; آلمان; آتن, یونان; تسالونیکی, یونان; مشهد; دوبلین, ایرلند; تل آویو, اسرائیل; حیفا; شرق بیت المقدس و فلسطین; میلان ایتالیا; رم ایتالیا; توکیو ژاپن; نایروبی, کنیا; مکزیکو سیتی, مکزیک; آمستردام, هلند; خرونینگن, هلند; لاهه هلند; اوکلند, نیوزیلند; ولینگتون, نیوزیلند; Christchurch, New Zealand; Dunedin, نیوزیلند; تائورانگا, نیوزیلند; ابوجا, نیجریه; لاگوس, نیجریه; براتیسلاوا, اسلواکی; بارسلونا اسپانیا; ژنو سوئیس; زوریخ, سویس; استانبول ترکیه; لیورپول, انگلستان; London, United Kingdom; Manchester, United Kingdom; دری, انگلستان; بلفاست, انگلستان; کاردیف ولز است.

منبع: الجزیره

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>