بسیاری از کشورهای تقلا برای به روز رسانی طوفان برنامه ای برای ویروس

مقامات در سراسر آمریکا جنوبی هنوز در تکاپوی تنظیم طوفان قصد دارد به coronavirus. بزرگ ناشناخته: که در آن مردم در حال فرار از طوفان بروید ؟

آسوشیتد پرس بررسی بیش از 70 شهرستانها و ایالات متحده از تگزاس به ویرجینیا با بیش از 60% از شهرستان ساحلی گفت: از اواخر سال ممکن است که آنها هنوز هم مستحکم برنامه برای طوفان پناهگاه است. آنها همچنین تغییر آماده سازی برای برخورد با بیمار و سالمند و تجهیزات حفاظتی و پاکسازی هزینه های.

در گرجستان مک اینتاش شهرستان جنوبی دشت, سازمان مدیریت اضطراری مدیر Ty Poppell گفت: تخلیه در طول همه گیر خواهد بود “کابوس است.” او نگران اجتماعی فاصله در پناهگاه ها و اتوبوس استفاده می شود به مردم.

“من دوست دارم که قادر به به شما بگویم ما رو که جواب داد در حال حاضر” Poppell گفت. “این یک کار در حال پیشرفت است.”

فصل طوفان رسما شروع می شود شنبه هر چند گرمسیری طوفان آرتور و برتا آمد. پیش بینی ها انتظار شلوغ-از-فصل عادی.

“همه چیز که ما را تحت تاثیر قرار خواهد شد در یک راه یا دیگری بزرگ و کوچک یا با COVID-19,” فلوریدا مدیریت اضطراری مدیر Jared Moskowitz گفت.

بسیاری از استان ها در حال بدست گرفتن فدرال مشاوره و امید به استفاده از هتل ها به عنوان مقیاس کوچکتر پناهگاه در حالی که دیگران قصد استفاده از قطعات بیشتر از مدارس علاوه بر بزرگ سالن. هنوز هم دیگران به خصوص در لوئیزیانا طرح بزرگ پناهگاه های اجتماعی بیشتر فاصله.

مقامات تاکید می کند که پناهگاه آخرین استراحتگاه ترغیب مردم به ماندن با دوستان و یا در هتل ها. اما بیکاری گسترده ساخت است که هزینه هتل کمتر امکان پذیر است.

“ما بزرگترین تغییر به ما طوفان طرح پناه. چگونه می خواهیم به پناهگاه کسانی است که به تخلیه? چگونه در حال رفتن به پناهگاه کسانی که مثبت COVID بیماران ؟ وجود دارد چند ایده هایی که ما با توجه به در حال حاضر” می سی سی پی, مدیریت اضطراری مدیر آژانس گرگ میشل گفت.

در طول گردباد در ماه آوریل دولت مورد استفاده در هتل ها به عنوان پناهگاه بود که تمرین خوبی برای فصل طوفان, او گفت:.

اکثر استان ها مورد بررسی گفت: آنها هنوز هم بدانند پناهگاه است.

در حالی که ممکن است صدای نگران کننده آن می تواند مفید باشد زیرا اضطراری مدیران نیاز به به روز رسانی برنامه به عنوان همه گیر تغییرات دانشگاه کارولینای جنوبی فاجعه متخصص سوزان کاتر گفت.

“حوادث نمی خواهید به توقف برای COVID-19,” براد Kieserman an American Red Cross اجرایی در جمع خبرنگاران گفت: ممکن است. “امید است نه یک برنامه است. و ما باید برای برنامه ریزی برای ده ها هزار نفر از مردم برای تخلیه در مواجهه با طوفان و آتش سوزی و حوادث دیگر.”

برخی از مقامات اذعان آنها به عنوان آماده برای طوفان فصل به عنوان آنها یک سال پیش از آنجا که از virus. دیگران بودند و با اعتماد به نفس بیشتر.

“ما احساس می کنیم زمان امتیاز از آمادگی برای Craven کانتی (کارولینای شمالی) است که 50 درصد یا پایین تر به عنوان ما هنوز نهایی نشده پناهگاه گزینه” گفت: استنلی بادبادک خدمات اورژانس مدیر بخش آمار تا سال 2018 طوفان فلورانس. “قبل از COVID-19 می باید حدود 90 درصد است.”

پناهگاه بودند اشاره شده ترین نگرانی اما سطوح راحتی با دیگر جنبه های طوفان فرآورده های متنوع منعکس کننده تفاوت در چگونه متحده برنامه ریزی برای حوادث. داشتن کارکنان به اندازه کافی برای پناهگاه و یک مشکل مداوم به صورت محلی و در سراسر کشور گفت: شهرستان والتون فلوریدا مدیریت اضطراری رئیس جف گلدبرگ.

تجهیزات حفاظتی بزرگترین کمبود در چند کارولینای شمالی, شهرستان. پول است که همیشه یک موضوع با شهرستانهای اغلب انتظار برای فدرال بازپرداخت. دست زدن به خانه های پرستاری و بیمارستان و COVID-19 بيمار “یکی از سخت ترین چالش ها و نیاز به یک بزرگتر وزارت امور خارجه در پاسخ گفت: Jeffrey Johnson, رییس آتش نشانی در نیوپورت نیوز ویرجینیا.

جاهای دیگر عنوان نگرانی. Orleans Parish که در سال 2005 طوفان کاترینا زده نیواورلئان اضافه کرده است اجتماعی فاصله و تجهیزات حفاظتی به 10 سال برنامه ریزی که در غیر این صورت “اساسا بدون تغییر. این یک برنامه خوب” گفت: Collin آرنولد سر از این شهر آمادگی اضطراری ،

یک سال پیش مقامات در کارولینای شمالی بیوفورت شهرستان را دارای آمادگی خود را برای رفتن به فصل طوفان در 95 بر 0 به 100 مقیاس. با این ویروس که به 75. براد بیکر, مدیریت اضطراری مدیر فلوریدا, شهرستان سانتا رزا به همان اعداد “از آنجا که در بسیاری از ناشناختهها با COVID.”

در Nueces ایالت تگزاس بود که غرق 2017 طوفان هاروی در انتخابات گفت: آنها در 95 رفتن به فصل طوفان سال گذشته است. در حال حاضر آن را به زیر 80 اضطراری مدیریت هماهنگ ملیسا knight frank گفت. اگر یکی دیگر از هاروی به ارمغان می آورد 50 اینچ (127 سانتی متر) از باران او گفت: همان تقویت نمی رسند چرا که “همه مشغول به کار پرسنل خود را برای ساعت های زیادی برای بیش از 100 روز است.”

فلوریدا مقامات مراتب بیشتر خوش بین است.

“در حالی که COVID-19 پیچیده همه چیز و شما باید برای برنامه ریزی در اطراف COVID-19 من فکر می کنم فلوریدا است که آماده مثل همیشه قبل از اینکه در پاسخ به طوفان” گفت: Moskowitz دولت اضطراری مدیریت ارشد.

در لوئیزیانا فاجعه مقامات گفتند آنها استفاده می شود به “تداخل شرایط اضطراری و شما فقط باید به شخم زدن از طریق.”

آنها پیش بینی و تنظیم “اما آن را سخت به سنجاق کردن آنچه در آن تغییرات خواهد بود” گفت: Mike استیل سخنگوی دولت آمادگی اضطراری ، در ماه اوت و سپتامبر به طور معمول ارتفاع از لوئیزیانا فصل طوفان تعدادی از عفونت های اجتماعی و فاصله مورد نیاز ممکن است تغییر کرده است, او گفت:.

مقابله با طوفان سخت است و کوروناویروس “در حال رفتن به آن را کمی سخت تر است” سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر پیت Gaynor در جمع خبرنگاران گفت: ممکن است. اما او گفت: FEMA استخدام 500 نفر از ماه مارس و دارای سابقه نزدیک به 80 میلیارد دلار در آن فاجعه صندوق.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه که دولت فدرال تضمین دولت و مقامات محلی می تواند رسیدگی به طوفان است. “خط پایین آقای رئیس جمهور ما آماده هستیم.”

دانشگاهیان که به مطالعه حوادث نیست بنابراین مطمئن شوید.

“من فکر نمی کنم آنها (مقامات فدرال) در حال انجام این کار آنها باید انجام دهند. من نگرانی در مورد توانایی خود را برای رسیدگی بسیار زیادی طوفان در علاوه بر این به COVID-19,” دانشگاه کارولینای جنوبی کاتر گفت.

او و دیگران گفت: پیام های مخلوط در coronavirus معنی برخی از مردم نیست باور کردن آنچه که آنها در حال شنیدن از واشنگتن در مواقع اضطراری است.

“من فکر می کنم زندگی ما در معرض خطر هستند در حال حاضر چون ما نمی اعتماد دولت فدرال” کاتر گفت.

بین همه گیر توفنده اقتصاد و تکه تکه فدرال پاسخ به سه سال 2017, طوفان, مردم باید آماده برای کمک از دولت های کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه آمادگی اضطراری پروفسور هانس-لوئیس چارلز گفت.

کارشناسان همچنین نگران است که آن می تواند طولانی تر برای بازگشت به حالت عادی پس از یک طوفان. جستجو و نجات تیم های سودمند کارگران که بازگرداندن خطوط برق و داوطلبان که کمک به پاک کردن ممکن است باعث کند شدن و یا پاسخ نمی دهند و در همه به دلیل نگرانی بیش از قرار گرفتن در معرض ویروس ، که و مسائل دیگر ممکن است به معنی طوفان که در گذشته ایجاد می شود 12 میلیارد دلار در بیمه خسارت مانند 2018 طوفان مایکل ممکن است هزینه 20 درصد بیشتر خطر فاجعه بار modeler Karen Clark گفت.

در حالی که بسیاری از مقامات هنوز در حال تلاش برای کشف کردن پناهگاه آنها گفت: اگر به مردم گفته شده که برای تخلیه در یک طوفان ساکنان باید برود. موج طوفان خطرناک تر از ویروس, مقامات گفت.

“در فصل طوفان, ما می توانیم پیام های مخلوط. اگر شما زندگی می کنند در یک منطقه تخلیه طرح خود را برای تخلیه اگر دستور به انجام این کار توسط مقامات محلی” سابق FEMA مدیر weathernation گفت. “این پیام را تغییر نمی COVID یا هیچ COVID.”

کمک ها: جاناتان درو بن فینلی آلن Suderman مگ Kinnard, Sudhin Thanawala برندان فررینگتن, تامارا با شکوه کورت Anderson, Michael Schneider تری Spencer, Kelli کندی, Freida Frisaro, Adriana گومز Licon دیوید فیشر, Kimberly چندلر امیلی Wagster Pettus جانت McConnaughey پل وبر و کوین Freking.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>