بسیاری از بیشتر احتمال دارد به دنبال ما بیکاری کمک حتی به عنوان اخراج کند

دولت آمریکا تنظیم شده است به طرح آن آخرین تصویر از اخراج که ترک کرده اند, دهها میلیون نفر از مردم بیکار اما باید آهسته به عنوان متحده به طور فزاینده ای اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی

واشنگتن — دولت آمریکا تنظیم شده است به طرح آن آخرین تصویر پنج شنبه از اخراج که ترک کرده اند, دهها میلیون نفر از مردم بیکار اما باید آهسته به عنوان متحده به طور فزاینده ای اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است.

حتی با شرکت تماس برخی از گذاشته شدن کارکنان به کار میلیون ها نفر بیشتر احتمال دارد زمینه برای مزایای بیکاری در هفته گذشته پس از نزدیک به 39 میلیون به دنبال کمک در گذشته نه هفته به عنوان coronavirus فلج اقتصاد است.

با سرعت از اخراج کاهش یافته و به هفت هفته و یک نشانه آن است که cratering از بازار کار ممکن است ظرف. با تاریخی استانداردهای هر چند تعداد بارگیری در این هفته برنامه های زیادی باقی مانده است.

این کار کاهش منعکس کننده اقتصاد است که کشف و ضبط شد با بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ پس از ویروس مجبور گسترده تعطیلی کسب و کار. اقتصاد به معنای کاهش در ماه آوریل تا ژوئن سه ماهه در نرخ سالانه نزدیک به 40 درصد است. خواهد بود که تا کنون بدترین سه ماهه انقباض در ضبط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>