بسیاری از مرده در پاکستان PIA هواپیما فرو به کراچی خانه

اسلام آباد پاکستان – حداقل 97 نفر کشته شده اند پس از یک هواپیمای ایرباس A320 مسافر هواپیمای سقوط کرد مسکونی محله در حالی که در رویکرد به فرودگاه در جنوب پاکستان در شهر کراچی مقامات می گویند.

حداقل دو مرد مسافر از خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) پرواز PK-8303 از شهر شرقی لاهور به کراچی جان سالم به در تصادف روز جمعه یک سخنگوی وزارت بهداشت در این باره گفت.

بیشتر:

سلامت officialsa گفت: 97 مسافر و خدمه کشته شده اند. وزارت بهداشت سخنگوی Meeran یوسف گفت: الجزیره با تلفن که 66 بدن نگه داشته بودند در جناح کارشناسی ارشد پزشکی مرکز کراچی بزرگترین بیمارستان دولتی و 31 در بیمارستان مدنی کراچی یکی دیگر منجر دولتی بیمارستان.

یوسف گفت: دو بازماندگان بودند تحت درمان در بیمارستان ها در کراچی در حالی که 19 اجساد شناسایی شده اند تا کنون.

چند نفر بودند که بر روی زمین هنگامی که هواپیمای مسافربری سقوط کرد, خانه ها در پرجمعیت مدل Colony منطقه کراچی مجاور به این شهر فرودگاه بین المللی بودند که برای درمان آسیب او اضافه شده است.

“ما هواپیما [ایرباس] A320 بود که در آینده از لاهور به کراچی بود در رویکرد نهایی” گفت: PIA رئیس Arshad ملک در یک پیام ویدئویی منتشر شده پس از سقوط.

“آخرین حرف ما شنیده از خلبان ما بودند که یک مشکل فنی وجود دارد و به او گفته شد در رویکرد نهایی است که او هر دو باند در دسترس به او را به زمین است. اما خلبان تصمیم گرفت که او می خواست برای رفتن به اطراف.”

این هواپیما پس از آن به سرعت در حال از دست ارتفاع و سقوط کوتاه از باند فرودگاه به مدل مستعمره محله شاهدان گفت: رسانه های محلی.

متراکم plumes از دود سیاه و سفید گل رز بالاتر از خانه ها در خیابان های باریک این محله با تلویزیون فیلم نشان دادن چندین خانه خرد از تاثیر این هواپیما.

قطعات هواپیما از جمله خروج اضطراری درب دیده می شد پهن در خیابان.

Pakistan: Passenger plane with 107 onboard crashes

خرابه از PIA مسافر سقوط هواپیما دیده می شود در یک منطقه مسکونی در کراچی [صابر Mazhar/Anadolu]

ارتش پاکستان در گفت و گو با اعزام هلیکوپتر به ارزیابی خسارت و کمک به کشتی مرده ها و زخمی ها را به بیمارستان.

اضطراری اعلام شد, در تمام شهر و بیمارستان در حال حاضر وضعیتی وخیم از گسترده شیوع کروناویروس استانی وزیر بهداشت Azra Pechucho به خبرنگاران گفت:.

“ما در حال انجام تست DNA از اجساد مردگان به طوری که می توان آنها را شناسایی و آنها می توان به خانواده های خود,” او گفت:.

“ما در حال حاضر در وضعیت اضطراری به دلیل COVID ما در حال حاضر هشدار … و در حال حاضر ما با قرار دادن فولاد واحد در هشدار نیز هست.”

‘شوکه و غمگین’

پاکستان از سر گرفته محدود داخلی عملیات پرواز در هفته گذشته پس از طولانی تعلیق با توجه به شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 1,067 مردم در جنوب کشور آسیایی با توجه به دولت داده است.

ایرباس A320 توسط ملی پاکستان پرچم حامل شد و با توجه به زمین در کراچی در 2:45بعد از ظهر به وقت محلی (09:45 به وقت تهران) پس از یک ساعت و نیم در هوا پس از خروج لاهور پیش از آن در روز.

در سال 2016 پاکستان دچار آن مرگبارترین اخیر سقوط هواپیما که 47 نفر در هیئت مدیره یک PIA Embraeur ATR هواپیما کشته شدند هنگامی که آن را به یک کوه سقوط کرد مسیر از شمال شهر چترال به پایتخت اسلام آباد.

در سال 2010 در کشور شاهد آن بدترین فاجعه هوایی با 152 نفر در هیئت مدیره هوایی آبی پرواز مسافر کشته شده در هنگام سقوط هواپیما به تپه فقط در شمال پایتخت اسلام آباد.

نخست وزیر پاکستان عمران خان دستور داد فوری پرس و جو به روز جمعه سقوط.

اسد هاشم است الجزیره دیجیتال خبرنگار در پاکستان است. او توییتهای @AsadHashim

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>