مرد COVID-19 نگرانی بی درنگ قتل-خودکشی: مقامات

مقامات می گویند که اجساد یک زن و مرد بودند و در داخل خود را در حومه شهر شیکاگو در چه مقامات می گویند یک قتل-خودکشی که ظاهرا باعث این نگرانی که آنها تا به حال coronavirus

JOLIET بیمار است. — بدن یک مرد و یک زن بودند در داخل خود در حومه شهر شیکاگو در چه مقامات می گویند یک قتل-خودکشی که ظاهرا باعث این نگرانی که دو نفر از آنها تا به حال coronavirus, مقامات گفت.

نمایندگان بودند و با اعزام به خانه در لاکپرت شهرستان برای انجام یک چک رفاه پنج شنبه از کشف اجساد پاتریک Jesernik, 54 و شریل Schriefer, 59, اراده شهرستان کلانتر دفتر گفت: در انتشار اخبار. دو نفر که کشته شدند در اتاق های جداگانه در محل اقامت کرد یک بار و یک تفنگ بود در نزدیکی Jesernik بدن.

در این بررسی مشخص شد که Jesernik به ضرب گلوله کشته بود Schriefer در پشت سر قبل از تیراندازی خود را. آنها تا به حال با هم زندگی می کردند برای چندین سال اما ازدواج نکرده کلانتر سخنگوی وزارت کتی Hoffmeyer گفت.

با توجه به انتشار بستگان گفت: کارآگاهان که Jesernik شده بود وحشت زده است که او و Schriefer تا به حال قرارداد COVID-19 ویروس و Schriefer بود که دچار مشکل تنفس.

بستگان محققان گفت که Schriefer تا به حال تست شده قبلا در این هفته اما آنها را باور نمی کند او می خواهم دریافت نتایج. کالبد شکافی مشخص شد که Jesernik و Schriefer آزمایش منفی برای این ویروس انتشار گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>