مردی که به دار آویخته تمثال فرماندار اخراج از کار

یک معترض که در شرکت حلق آویز یک تمثال از کنتاکی فرماندار در مسلح تجمع در دولت غیرقانونی بوده است از کار خود اخراج شده

LOUISVILLE, Ky. — یک معترض که در شرکت حلق آویز یک تمثال از کنتاکی فرماندار در مسلح تجمع در دولت غیرقانونی اخراج شده از کار خود را در یک فروشنده خودرو.

نیل هافمن گروه خودرو گفت: آن را فسخ ناشناس کارمند پس از یک بررسی داخلی گفت: “نمی پوشی تهدید خشونت در هر شکل.”

“وجود دارد هیچ جایی برای نفرت و یا عدم تحمل در هر یک از ما dealerships” شانون هافمن خودرو فروشنده مدیر منابع انسانی گفت: در رسانه های اجتماعی شنبه شب.

رژیم صهیونیستی. اندی Beshear در پاسخ به یک سوال چهار شنبه در مورد شلیک و گفت: “تصمیم گیری های مختلف باید عواقب و من امیدوارم که همه ما را به تصمیم گیری بهتر.”

“اما شما لازم نیست به سادگی در لحظه را ساختگی با کسی در آن و چسبیدن به آن را” دموکراتیک فرماندار گفت. “من فکر می کنم آنچه که ما دیدم یک عمل در نظر گرفته شده برای ایجاد ترس و ترور است.”

این تجمع اعتراضی اخراج شناسایی شد توسط پیک مجله به عنوان تری بوش رئيس جمهور از کنتاکی 3 Percenters ، اخراج او تایید شد توسط همسرش, Patsy خار روزنامه گزارش شده است.

“از کار اخراج شد به دلیل این فرماندار است و مهم تر از جو به طور منظم در این دولت تلاش برای قرار دادن مواد غذایی در جدول خود را” پتسی بوش به این روزنامه گفت: روز شنبه.

تمثال به دار آویخته شد در یک درخت در نزدیکی وزارت امور خارجه کنگره در طی چه بود در صورتحساب یا لیست به عنوان یک تجمع اعتراضی در دفاع از حقوق اساسی از جمله حق حمل سلاح است. این تجمع تبدیل به یک اعتراض coronavirus محدودیت و Beshear دولت با توجه به گزارش های خبری, با معترضان شعار خارج فرماندار عمارت او را به خارج.

بازی لی گرینوود آهنگ “خدا نگهدار ایالات متحده آمریکا” در تظاهرات خشم خواننده.

“من خشمگین هستم که آنها با استفاده از آهنگ های من در تلاش برای به قدرت به رویداد خود را و چشم پوشی نمی کند رفتار خود و استفاده از آن در رابطه با پیشنهاد مجازات حتی یکی که صرفا نمادین” گرین در بیانیه ای گفت.

“روشن, من کاملا پشتیبانی مناسب برای شهروندان متحد در اعتراض و جمع آوری است. با این حال من آهنگ نوشته شده بود تنها به الهام بخش و متحد نیست و بیشتر تقسیم و فاصله کشور ما قطعا همانطور که در زمان جنگ به عنوان ما هستند.”

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>