مردی که فیلم برداری عکسبرداری از Ahmaud Arbery به اتهام قتل

ویلیام برایان در زمان ویروسی شدن تلفن همراه تصویری از Arbery کشته شدند.

سوم شخص متهم شده است در قتل Ahmaud Arbery.

گرجستان دفتر تحقیقات روز پنجشنبه گفته است که بازداشت ویلیام “Roddie” برایان جونیور, 50, اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست.

برایان در زمان ویروسی شدن تلفن همراه فیلم به تصویر می کشد تعقیب و کشتار Arbery, 25, on Feb. 23 در Glynn شهرستان است.

در مارس 7, Gregory و تراویس McMichael دستگیر شدند و به اتهام Arbery قتل.

Bryan خواهد بود رزرو به Glynn زندان شهرستان GBI گفت. اولیه گزارش پلیس اشاره کرد Bryan تلاش ناموفق برای جلوگیری از Arbery بود که آهسته دویدن در محله هنگام مواجه است.

28-ویدئو دوم نشان داد Arbery دویدن به عنوان تراویس McMichael, 34 ایستاده بود در خارج از یک وانت سفید مسلح به یک تفنگ ساچمهای و گرگوری McMichael, 64, یک افسر سابق پلیس بود در کامیون را باز مسطح تنه برگزاری یک. 357 مگنوم.

این ویدئو نشان می دهد Arbery و تراویس McMichael کشتی جودو با تفنگ ساچمهای قبل از سه عکس در حال از کار اخراج شدند. Arbery تصادفا و به زمین سقوط کرد که او مرده.

وکلای مدافع برای Arbery پدر و مادر گفت: خانواده “رها” به یاد برایان افتاد.

“ما به نام برای دستگیری او از همان ابتدا از این فرایند است. دخالت خود را در قتل آقای Arbery واضح و آشکار به ما به بسیاری از سراسر کشور و پس از تحقیق کامل روشن بود به GBI به عنوان” وکیل, S. Lee مریت بنیامین Crump و L. کریس استوارت در بیانیه ای گفت.

“خانواده آقای Arbery است خدا را شکر سعی و کوشش از GBI و راه های که در آن آنها خستگی ناپذیر دنبال شواهد در این مورد’ آنها اضافه شده است. “ما می خواهیم هر کسی که شرکت در قتل آقای Arbery باید پاسخگو باشند.”

ABC اخبار رسیده به برایان وکیل, Kevin گاف نظر. او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل این هفته که مشتری دریافت تهدید به مرگ به دلیل تصویری و ترس از رفتن به محل کار.

“بدون ویدیویی خود خواهد بود وجود دارد هیچ مورد” گاف روز دوشنبه گفت:.

“بله شما باید با قرار دادن یک هدف در پشت او افزود:” با اشاره به رسانه ها.

روز دوشنبه گاف همچنین گفت که برایان غیر مسلح در زمان عکسبرداری و “در ارتباط با گرگوری یا تراویس McMichael یا هر کس دیگری در طول این بازه زمانی.”

ABC News’ براندون Baur و مت پرورش کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>