مرد شکایت پلیس شهرستان برای مجبور ادرار لیس

یک مرد بی خانمان است که تحت پیگرد پلیس هونولولو بخش و شهرستان پس از او می گوید ماموران او را مجبور به لیسیدن ادرار در یک سرویس بهداشتی عمومی

HONOLULU — یک مرد بی خانمان است که تحت پیگرد پلیس هونولولو بخش و شهرستان پس از او می گوید ماموران او را مجبور به لیسیدن ادرار در یک سرویس بهداشتی عمومی.

ساموئل Ingall به دنبال سرپناه در دستشویی در ژانویه 2018 زمانی که یکی از افسران گفت: او را در یک “لحن خشن” که “تنها راه او می تواند جلوگیری از بازداشت بود و توسط ادرار در حمام” طرح دعوی در دادگاه گفت.

یکی دیگر از افسر ایستاده در راهرو propping باز و سپس بسته آن را به طوری که آنها نمی خواهد در فیلم گرفتار, با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل هفته گذشته است.

آن گفت: Ingall برابر اراده او زانو زد قبل از ادرار و سفید ادرار.”

جان Rabago که همچنان در محدود وظیفه التماس گناه در ماه دسامبر به محروم Ingall از حقوق مدنی. رجینالد Ramones که در سمت چپ بخش در ماه اوت التماس کرد گناه را به کمتر اتهام که او می دانست که Rabago متعهد مدنی نقض حقوق اما هیچوقت به اطلاع مقامات.

با توجه به Ingall را طرح دعوی در دادگاه Rabago به دنبال او به خارج از حمام و خندید و به او گفت: دیگر افسران در مورد Ingall لیس ادرار.

“در حال حاضر ما را کاهش دهید در انتظار دادخواهی” شهرستان سخنگوی الکساندر Zannes گفت.

Rabago اجازه نداشتم به اعتراف به هیچ مسابقه پس از او التماس کرد گناه را به قبول مسئولیت وکیل مدافع مگان کو روز دوشنبه گفت:. از گناه “به طور بالقوه قرار می دهد این شهر در معرض خطر به دلیل دعوی در دادگاه مدنی” که انتظار بود, او گفت:.

Ramones’ وکیل نمی بلافاصله در پاسخ به یک پیام به دنبال نظر.

Ramones قبلا در دادگاه گفت که Rabago او را متقاعد به مقامات بگویید چه اتفاقی افتاده است و به پاک کردن پیام های متنی خود را در مورد آن.

طرح دعوی در دادگاه نام Rabago و Ramones به صورت جداگانه به عنوان متهمان.

دو تن دیگر از افسران قرار داده شد در محدود وظیفه زمانی که رئیس پلیس سوزان بالارد تبدیل بیش از این مورد به اف بی آی در سال 2018 است.

Ingall است که در یک مجتمع مسکونی سوء مصرف مواد برنامه و برنامه ای برای رفتن به پاک و هوشیار خانه گفت: وکیل, Myles Breiner.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>