مرد دیگر ازدواج زن و شوهر با کارد بزرگ و سنگین می گوید که او عصبانی بود بیش از coronavirus مستند

این حمله تصادفی در سمت چپ یک مرد 55 ساله و یک زن 50 در وضعیت بحرانی است.

35 ساله دستگیر شده و به اتهام اقدام به قتل پس از یک بی دلیل و تصادفی کارد بزرگ و سنگین حمله به یک زن و شوهر را ترک کرده است و آنها را در وضعیت بحرانی و چسبیده به زندگی است.

حادثه رخ داده در روز یکشنبه بعد از ظهر زمانی که مترو نشویل پلیس در ایالت تنسی بودند به نام به دفاتر ذخیره سازی عمومی در 2:47 p. m. به گزارش از حمله به یک زن و شوهر با یک کارد بزرگ و سنگین در داخل دفتر اصلی به عنوان دیگر مشتریان منتظر در داخل.

وی بعدها به عنوان نام 35 ساله کلوین ادواردز گفته وارد دفتر و بدون هشدار آغاز شد بارها و بارها کاهش ازدواج قربانیان خود را با کارد بزرگ و سنگین و حتی پس از آنها در زمین و خونریزی بد.

زن و شوهر, Kevin کرافت, 55, و جوانان, هنر و صنعت, 50, شد بلافاصله به مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت و ذکر شده بود در وضعیت بحرانی است. با توجه به مترو پلیس متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس شش افسران در پاسخ به صحنه جرم و قادر به اعمال گیتس به قربانیان در تلاش خود را برای کنترل خونریزی و نجات زندگی خود را.

محققان پلیس گفت که ادواردز در حال ابراز خشم در مورد COVID-19 مستند به آنها را زمانی که او پس از حادثه.

“بررسی … نشان می دهد که ادواردز است که بی خانمان بود و بن در عمومی سازی که ظاهرا شامل کارد بزرگ و سنگین” مترو پلیس متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس دقیق در یک بیانیه مطبوعاتی. “در یک مصاحبه … ادواردز صحبت می کرد خشم خود را بر COVID-19 خاموش شدن ناگهانی و عدم توانایی خود را برای رسیدن به ماموریت نجات. به نظر می رسد ادواردز برگرفته از کارد بزرگ و سنگین خود را از بن و توضیح داد که او تصمیم گرفت برای نشان دادن خشم خود را با حمله خشونت آمیز در صنایع که او نمی دانست.”

پس از حمله ادواردز پس از آن گفته می شود راه می رفت از تسهیلات ذخیره سازی انداخت کارد بزرگ و سنگین کردن و ایستاده در خیابان بالا بردن دست خود را به مقامات نزدیک به او را تحت بازداشت است.

با توجه به مترو نشویل پلیس این است که ادواردز اولین اجرا با قانون است.

آنها تایید کردند که ادواردز شده در نشویل پس حداقل 2016, سال از اولین دستگیری و محکوم به جرم خرابکاری در سال 2017. در حالی که او در زندان در طی این مدت او همچنین متهم به عمد در یک تقسیم بر دو Davidson County Sheriff نمایندگان و پیگرد قانونی در دو فقره حمله. او محکوم شد در هر دو اتهامات عنوان شده علیه.

ادواردز در حال حاضر در بازداشت پلیس بوده و به اتهام دو فقره قتل متهم در رابطه با این مورد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>