در صورت در طول مهاجرت ایالات متحده عملیات

مقامات فدرال در حال تحقیق در مورد تیراندازی یک مرد در شهر نیویورک است که درگیر یک ما مهاجرت و گمرک افسر یک مورد است که برافروختن احساسات در اطراف این شهر پناهگاه سیاست.

تیراندازی در اطراف اتفاق افتاد 8:15am می باشد (13:15 GMT) روز پنج شنبه در بنسنهورست محله بروکلین. مقامات فدرال در تلاش بودند برای دستگیری Gasper Avendano-Hernandez, یک مرد مکزیکی که متهم است در کشور بدون اسناد و مدارک.

یخ گفت: دو نفر از افسران خود را به “حمله فیزیکی” در طول بازداشت و به بیمارستان منتقل شده. حداقل یکی از افسران باز آتش در رویارویی قابل توجه دیگری را متهم به دخالت Avendano-هرناندز بازداشت.

بیشتر:

آن مرد که نام منتشر شد, دریافت آسیب های که در نظر گرفته نمی شد زندگی را تهدید می کردند. این روشن نیست که آیا او مسلح بود.

یخ انتشار بیانیه ای گفت: پلیس شهر نیویورک دستگیر Avendano-هرناندز در روز دوشنبه در یک جنایت به اتهام در اختیار داشتن یک ابزار جعلی.

مقامات فدرال “اقدام به تسلیم نگهداری مهاجرت” برای اخراج او, اما او از زندان آزاد شد و یخ گفت: در آن بیانیه است.

“این مجبور یخ افسران برای قرار دادن او را در خیابان های نیویورک به جای امن محدوده زندان” یخ گفت.

تیراندازی میان افزایش اختلاف بین دولت رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و شهر نیویورک بیش از آن پناهگاه سیاست. یخ ابراز نا امیدی در هفته های اخیر که شهر نیست افتخار اکثریت قریب به اتفاق آن حکم ادامه توقیف درخواست.

Bill de Blasio

شهردار نیویورک, بیل د Blasio پرداختن به نیوهمپشایر حزب دموکرات دولت کنوانسیون در منچستر, New Hampshire, US [فایل: Gretchen Ertl/رویترز]

شهردار بیل د Blasio, اداره گفته است که مطابق با حکم ادامه توقیف درخواست برای متهمان تنها پس از آنها محکوم به خشونت یا جرم جدی. شهر را روشن می کند نه بیش از متهمان در انتظار محاکمه است.
دفتر شهردار بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز پنج شنبه به طور موقت محروم نیویورکی از چند برنامه است که اجازه می دهد سریع تر چک امنیتی هنگامی که آنها را وارد کنید ما گسترش اختلاف بر سر قانون ایالت نیویورک محدود کردن همکاری با مهاجرت فدرال اجرای.

وزارت امنیت داخلی (DHS) گفت: این اقدام که در اثر چهار شنبه, خواهد نوار جدید می گذرد و تمدید و اعمال را به حمل و نقل اداره امنیت قبل از چک.

سرپرست معاون دبیر کن Cuccinelli به خبرنگاران گفت: دولت عدم همکاری امنیتی با مقامات اداره مهاجرت فدرال ضروری تعلیق سفر از جمله برنامه ها به عنوان یکی از شناخته شده جهانی به ورود.

Ken Cuccinelli

کن Cuccinelli اقدام مدیر ما خدمات مهاجرت و شهروندی صحبت به رسانه های خبری در کاخ سفید در واشنگتن آمریکا [لی میلیس/رویترز]

او هزینههای دولت در مورد قانون تصویب شده در سال گذشته محدود کردن اطلاعات وزارت امور خارجه نیویورک از وسایل نقلیه موتوری که مسائل مربوط به مجوز رانندگی می تواند به اشتراک گذاری فدرال و مقامات اداره مهاجرت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که مهاجرت خود را سرکوب تمرکز خود را از سال 2020 دوباره انتخابات. رئیس جمهور با انتقاد از به اصطلاح “محراب” حوزه های قضایی در دولت سالانه خود را از اتحادیه سخنرانی سه شنبه شب.

فرماندار نیویورک اندرو کومو ارشد مشاور غنی Azzopardi, گفت: آن را “بدیهی است که سیاسی تلافی” و که در فرمانداری مشغول به تحصیل شد آن گزینه های قانونی.

تعلیق نیز اعمال خواهد شد به برنامه های است که اجازه می دهد تا برای تسریع سفر بین آمریکا و کانادا و مکزیک از جمله یک برنامه تجاری برای رانندگان کامیون.

DHS تخمین زده است که این تعلیق می تواند تحت تاثیر قرار می بین به 200,000 150,000 نیویورک ساکنان که از تلاش برای تمدید عضویت در این سفر برنامههای اگر این ممنوعیت در محل باقی می ماند از طریق پایان سال مالی اجرا می شود که به سپتامبر 30.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>