مرد پنجه نرم می کند گناه به قتل همسرش در کروز

یک مرد مجرم جمعه به قتل درجه دوم در, ضرب و شتم, مرگ همسر خود را در طول یک سال 2017, خانواده کروز آلاسکا

جونو آلاسکا — یک مرد مجرم جمعه به قتل درجه دوم در, ضرب و شتم, مرگ همسر خود را در طول یک سال 2017, خانواده کروز به آلاسکا.

در طول روز جمعه شنیدن Kenneth منزنرس اذعان کرد جزئیات در مورد درخواست او می خواهم زودتر به امضا رسید که گفت: او را ضرب و شتم همسرش, Kristy منزنرس پس از او به او گفت در طول یک استدلال که او می خواست طلاق است.

Kenneth منزنرس از سانتا کلارا ایالت یوتا گفت: ضربه با مشت بسته دیدم خون و ضربه او را دوباره اما تا به حال هیچ حافظه پس از آن با توجه به سند. کالبد شکافی مشخص Kristy منزنرس مرده بود از نیروی بلانت تروما به سر و صورت.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه تیموتی بورگس مجموعه ای از صدور حکم برای اواخر ماه مه. تحت توافق منزنرس چشم پوشی از حق درخواست تجدید نظر محکومیت خود را اما محفوظ است حق درخواست تجدید نظر را “معقول” از نهایی حکم.

هیچ کس صحبت از Kristy منزنرس’ خانواده جمعه; یک خط تعیین شده توسط دادگاه برای پدر و مادر خود را به گوش دادن از طریق تلفن.

روز جمعه تغییر درخواست شنوایی تا حد زیادی درگیر بازجویی توسط برگس به اطمینان حاصل شود Kenneth منزنرس درک حقوق خود و درخواست.

با توجه به مورد درخواست یک دختر بالغ از زن و شوهر و یک ناشناس جزئی که گفته شده بود توسط کنت منزنرس به ترک کابین که در آن زن و شوهر بود و استدلال سعی کردم به دوباره وارد کنید زمانی که آنها شنیده Kristy منزنرس فریاد. از بالکن آنها را دیدم Kenneth منزنرس بالای همسر خود را هدف قرار دادن و بزرگسالان دختر رفت و برای کمک به سند متحده است.

زمانی که Kristy منزنرس ” برادران و پدر وارد آنها را دیدم شوهرش او را بکشد به سمت بالکن سند متحده است. یکی از برادران او را به اتاق. امنیتی و پرسنل پزشکی اقدام به انجام زندگی-صرفه جویی در اقدامات قبل از او مرده با توجه به سند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>