مرد جان در حسادت, خشم, دختران در تلاش برای کمک به

مقامات می گویند مردی که به ضرب گلوله کشته و یک زن و دو دخترش در کارولینای جنوبی قبل از کشتن خودش عصبانی بود که یک دختر رفته بود به ساحل با یک مرد دیگر

ST. MATTHEWS, S. C. — مردی که به ضرب گلوله کشته و یک زن و دو دخترش در کارولینای جنوبی قبل از کشتن خودش عصبانی بود که یک دختر رفته بود به ساحل با یک مرد دیگر, مقامات گفت.

گابریل اردن برای اولین بار شروع به خفگی Shanta سینگلتون در خارج از خانه در سنت ماتیوز اما ضربه او پس از یکی از دختران سعی بیا کمک به مادر او با توجه به یک گزارش پلیس به دست آمده توسط بار و دموکرات از Orangeburg.

تره’vay بود, 12 شروع به پریدن کرد در اردن بازگشت و او او. سپس او 18 سال Shantasia بود در بازو Calhoun County نمایندگان گفت.

به عنوان نوجوان زد به خانه همسایه برای کمک به او را دیدم اردن با تفنگ خود را تعقیب او 15 ساله, خواهر, اصل, به, خانه, با توجه به گزارش.

نمایندگان در بر داشت جوهر بود مرده در داخل یک اتاق خواب جمعه شب. بدن Shanta سینگلتون و تره’vay بود خارج شد. اردن را به بدن نزدیک بود با یک تپانچه بر روی زمین در نزدیکی پاهای خود را نمایندگان گفت.

اردن 37 کشته و خود کلانتر و پزشکی قانونی موافقت کردند.

Shanta سینگلتون است 13-year-old daughter نیز بود در این خانه اما نه از لحاظ جسمی صدمه دیده است, مقامات گفت.

اردن و Shanta سینگلتون بود و مورخ روشن و خاموش برای سال. یکی از بچه ها گفته محققان سینگلتون رفت و به گل تلفونی ساحل با یک مرد دیگر و اردن به دنبال آنها را به خانه Calhoun County Sheriff توماس سامرز به این روزنامه گفت.

سینگلتون گفتن اردن رابطه خود را به پایان رسید. اردن گفت: کودکان به داخل و سپس به او حمله کردند, Summers, گفت:.

“Shanta بسیار زحمتکش و اختصاص داده شده است. فرزندان او بودند و انعکاس است که عشق و ارادت خود را به خوبی بودن و ضرر و زیان خود را احساس خواهد شد توسط بسیاری از” وکیل Chasity Avinger گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>