مرد متهم در تیراندازی مرگبار لوئیزیانا خارج کارمند

یک دفتر دادستان منطقه می گوید یک مرد متهم به ضرب تیراندازی نیواورلئان خارج کارمند و زخمی شدن یک زن مشتری شده و متهم را در اتهام قتل

NEW ORLEANS — یک مرد متهم به ضرب تیراندازی نیواورلئان خارج کارمند و زخمی شدن یک زن مشتری شده و متهم را در اتهام قتل, با توجه به دفتر دادستان منطقه.

یک Orleans Parish هیئت منصفه در روز پنج شنبه متهم Kentrell بانک, 21, درجه دوم, قتل و اقدام به قتل درجه دوم منطقه وکیل لئون Cannizzaro دفتر گفت: رسانه های خبری.

بانک متهم است که ضرب تیراندازی لندن McKnight, 28 ژانویه در یک Gentilly, Walmart و زخمی ناشناخته زن تماشاچی. McKnight مشغول به کار بود نزدیک به جبهه پرداخت خطوط زمانی که بانک ها از کار اخراج چندین عکس در, مقامات گفت. نیواورلئان افسر پلیس کاری خارج از وظیفه جزئیات امنیتی در فروشگاه بلافاصله مواجه بانک ها و دستبند او را.

قبل از کیفرخواست دادرس دادگاه کمیسر ملوین Zeno حکم داد که بانک های ذهنی قادر به ادامه یک دادگاه در این لحظه بار جزئي/ نیواورلئان مدافع گزارش شده است. او این حکم پس از شنیدن از یک دکتر که ذهنی ارزیابی بانک ها و استدلال از دادستان عمومی و مدافع لئون روشه.

Zeno دستور داد تا بانک ها به درمان در دولت قانونی سلامت روانی بیمارستان در شرق Feliciana محله.

بانک کیفرخواست را تحت تاثیر قرار نمی Zeno و مورد است که هنوز هم در خط به دیگری منتقل شده قاضی در Orleans Parish کیفری دادگاه منطقه.

اگر محکوم به قتل بانک ها چهره اجباری حبس ابد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>