مرد آویزان خانواده سگ با برق بند ناف برای پارس, مشت کودک در صورت

“من در یک درایو و تا زمانی که عدالت به صورت نیمه شب من میخواهم.”

یک مرد بازداشت شده است پس از اتهام دار زدن یک سگ خانواده با کابل برق به دلیل آن بود پارس و سپس مشت زدن یک کودک در چهره او پس از خودداری از کمک به پنهان کردن باقی مانده از سگ خود را.

رابرت لروی ادواردز, 38, از گاو دریایی شهرستان, فلوریدا بود اجاره یک اتاق در یک خانه متعلق به ریچارد شکار مالک از نیمه شب سیاه لابرادور رتریور, زمانی که حادثه رخ داده است با توجه به ABC News’ خلیج تمپا وابسته WFTS.

با توجه به گاو دریایی شهرستان کلانتر دفتر ادواردز به دار آویخته شکار خانواده سگ خارج از خانه خود را با کابل برق به این دلیل که سگ پارس.

“کلمات فقط بیان خشم است که درون من” گفت: شکار نیمه شب را مالک است. “من پسر به نام من, من فکر می کنم آن را صبح روز چهارشنبه به نام او به من هیستریک. او گفت: کسی که در قتل نیمه شب او به قتل نیمه شب. او در تلاش است خود را به چسبیدن به. او را حلق آویز او.”

پس از ادواردز گفته کشته حیوان خانگی خانواده او رفت و به خانه بر داشت شکار 16-year-old son و از او خواست برای کمک به پنهان کردن بدن از مرحوم حیوانات. زمانی که شکار را رد ادواردز اقدام به حمله به او را.

“من پسر و دوست دختر خود را در این نقطه از شنیدن هیاهو رفتن و رسیدن و مقابله با او گفت:” شکار در مصاحبه با WFTS. “و او میپرد بر روی پسر من و حملات او.”

نمایندگان بعد متوجه شد نیمه شب و در بدن در یک قایق در اموال.

ادواردز در حال شارژ با باتری کمک به کوتاهی یک جزئی و شکنجه اتهامات — دو جنحه و جنایت نسبت به گاو دریایی شهرستان کلانتر,

“من می توانید ببینید که چهره او که در آخرین لحظه, من می توانید ببینید که او در تلاش درک آنچه در قلب من منظورم این است که او مانند یک scumbag را انجام داده اند که به او گفت:” شکار.

ادواردز دستگیر شد یک زمان کوتاه بعد از آن و قرار است در دادگاه به صورت دو جنحه و جنایت شارژ on Feb. 21, 2020.

گفت: شکار: “من احساس می کنم در حال حاضر من در یک ماموریت من در یک درایو و تا زمانی که عدالت به صورت نیمه شب من میخواهم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>